Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Yok kuzu kapilma, kendimizi kandiriyoruz 37 hafta bitti, dogurucam nerdeyse halen bekliyorum bi surpriz olur mu diye
İnşallah istediğimiz sürprizle karşılaşırız bellimi olur hiç bişeye değil okadar arastirma yok yöntem yok şu yok bu eşimi kendimi yordum o surecte ona yanıyorum

İnşallah istediğimiz sürprizle karşılaşırız bellimi olur hiç bişeye değil okadar arastirma yok yöntem yok şu yok bu eşimi kendimi yordum o surecte ona yanıyorum
Nasip canim, eninde sonunda kaderimizdekini yasayacagimizi bilerek ciktik bu yola Rabbim boyle uygun gormus

Kızlar günaydın. 2. Gebelikte bebek hareketlerini ne zaman hissetmeye başladınız. Benim 15+4 bugün daha hiç hissedemedim. Normal mi. 2. Gebelikte erken hisseden anneler çoğunluktaymış.

Kızlar günaydın. 2. Gebelikte bebek hareketlerini ne zaman hissetmeye başladınız. Benim 15+4 bugün daha hiç hissedemedim. Normal mi. 2. Gebelikte erken hisseden anneler çoğunluktaymış.
Gunaydin cnm bebde 2.kizimda 20 haftalikken hissetmeye başladım bece kişiden kişeye değişiyor endiselenme cnm hissedersin yakin zamanda

Kızlar usg resimlerinin arasinda böyle bi resim var bacak arasının resmini baktım baktım çözemedim

Eklentiler

• 20210130_170409.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 102
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…