Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar dün doktora gittim. 15 mm fln sol yumurtalıkta yumurta görünüyor pazartesiye ancak çatlar gel bakalım pazartesi dedi. Dün doktora gittim diye test yapmadım. Bugün de yeni oturdum bir test yapayım dedim. Yumurta akı gibi olan akıntı geldi. Testi yaptım bu çıktı. Kaçırdık mı yumurtlamayı? Erkek olma şansı nedir? Bu akşamı değerlendirelim mi?

Seninle aynı durumdayım ne yapsam bende bilemedim

Aynen benim durum valla. Testler silik halde devam ediyor. Doktora sordum akıntı geldi diye. Daha çatlamadı dedi. Değerlendirmedik bu geceyi. Yarın takip yapıp ona göre yapacağız. Hayırlısı. Çatlayınca hemen yakalamak önemli sanırım. Yani koyu çizgiden sonra silikleşmeye başlayınca.

Sonu guzel olsun da bunlar ufak stresler canim
Amin canım cümlemize inşaallah
Yarın gitsene doktora ultrasyonla baksın netleşir.
Yok canım pazartesi gideceğim kaçtığını sanmıyorum eğer dün çatladıysa 14 gün sonra adet olmam lazım onda imkansız çok erken güne denk geliyor tahmini adetten 14 gün geriye saydığım zaman daha 3 gün var görünüyor yumurtlamaya bakalım yarın doktor söyler zaten kaçtıysada şu saatten sonra yapacak bir şey yok hayırlısı deyip bekleyeceğim 🥰
Aynen benim durum valla. Testler silik halde devam ediyor. Doktora sordum akıntı geldi diye. Daha çatlamadı dedi. Değerlendirmedik bu geceyi. Yarın takip yapıp ona göre yapacağız. Hayırlısı. Çatlayınca hemen yakalamak önemli sanırım. Yani koyu çizgiden sonra silikleşmeye başlayınca.

Bencede canım henüz erken olduğu için öyle çıktı çünkü geçen ay kasık ağrısından duramamıştım bir gece boyunca bu ay daha öyle bir ağrımda yok ortada bakalım hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin

Yok canım pazartesi gideceğim kaçtığını sanmıyorum eğer dün çatladıysa 14 gün sonra adet olmam lazım onda imkansız çok erken güne denk geliyor tahmini adetten 14 gün geriye saydığım zaman daha 3 gün var görünüyor yumurtlamaya bakalım yarın doktor söyler zaten kaçtıysada şu saatten sonra yapacak bir şey yok hayırlısı deyip bekleyeceğim 🥰

Bencede canım henüz erken olduğu için öyle çıktı çünkü geçen ay kasık ağrısından duramamıştım bir gece boyunca bu ay daha öyle bir ağrımda yok ortada bakalım hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin
Aynen dediğin gibi yüksek ihtimal t bu kadar açık çıktığı zaman 2-3 sonrası pic oluyor bence kaçmadı yum devam et 🤲

Test yaptın mı canım? Benim bu sabah koyulaştı t de. Ne zaman değerlendirsek? Ne yapsak?

Eklentiler

• CC6D702A-493C-436D-933F-335EBA01E401.jpeg
    CC6D702A-493C-436D-933F-335EBA01E401.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 67
  • 597F8C1B-A811-4B10-99B8-3A9632EB3854.jpeg
    597F8C1B-A811-4B10-99B8-3A9632EB3854.jpeg
    39,8 KB · Görüntüleme: 68

Test yaptın mı canım? Benim bu sabah koyulaştı t de. Ne zaman değerlendirsek? Ne yapsak

Eklentiler

• 543376E5-78FD-4508-A51B-89C3E449ECDE.jpeg
    543376E5-78FD-4508-A51B-89C3E449ECDE.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 56
3 saat arayla sıkı takipteyim bakalım hayırlısı piki göreyim hele gece strese girdim kaçırdım sandım bakalım artık hayırlısı beklemedeyim 🙈

X