Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım adet sonrası bi tık koyuluk oluyor benim de hep öyle olur adet bitimi hep bi tık koyu çıkıyor sonra açılıyor. Ama sen yine de takipte kal hiç belli olmaz çünkü sıvıya dikkat ederek aynı saatlerde yap testini 👍🏻😘

Kızlar benim beta hcg 20 çıktı. Ne diyorsunuz?

😍 hamilesin diyoruz canım bende 29la öğrenmiştim kızımı😍 hayırlısı olsun sağlıklı bir gebelik olsun inşaallah
Canım daha var bence birde dün dediğim gibi adet sonrası bi tık koyu çıkıyor benim hep öyle olur sonra açılır 🤔 sen kaçıncı gün dr a gideceksin canım?

Ondan öyle oldu demek ki dün canım sabah bir daha yapcam bugün başka yapmadım daha ağrı akıntıda yok çünkü

Canım daha var bence birde dün dediğim gibi adet sonrası bi tık koyu çıkıyor benim hep öyle olur sonra açılır 🤔 sen kaçıncı gün dr a gideceksin canım?

Cuma günü günü gideceğim canım 13.gün olmuş olacak hafta sonu gidemem karantina malüm.. yumurta boyutunu sormam bir de sağda mı solda mı onu sorcam teste göre hafta sonu değerlendiririm nasipse

Cuma günü günü gideceğim canım 13.gün olmuş olacak hafta sonu gidemem karantina malüm.. yumurta boyutunu sormam bir de sağda mı solda mı onu sorcam teste göre hafta sonu değerlendiririm nasipse
Aman benimki gibi kacirma cnm benimki soldan catlamis galiba cunku sivi orda dedi sagdaki yum.daha cok küçük dedi

Merhaba

hanimlar ovulasyon testiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyetini ogrendiyseniz eger bana ozelden cat gununu ve saatini yazarmisiniz cinsiyetle ilgili bi hesap yapilacak acaba dogruluk payi varmi kontrol edelim yardimci olmak istiyen bana ozelden yazabilir simdiden tskler
Merhaba canım ileriye dönük bakmıyorum dedin biliyorum ama yinede sormak istiyorum 16 Şubat yumurlama günüm denk gelecek saat22:00 korunmazsam ve hamile kalırsam ne olur yada neye göre hesaplıyorsun

Kaç denemeyle tuttu bir de test hangi aşamadaydı canım?
Canım hatırlamıyor musun başıma gelenleri? Cuma Sabah 10 da Doktora gittim daha çok var Çatlamaya dedi, içim rahat etmedi cumartesi sabah 10 da bir daha gittim çatlamış dedi. Koşa koşa eve gelip deneme yaptım. Yani benim Çatlamadan sonra oldu doktor yanılmadıysa. Ama kaç saat sonra bilmiyorum. Sadece cuma gecesi fena kasık ağrısı çektim muhtemelen gece çatladı. Pik görmedim hiç testte. Cuma Gece 3 ve sabah 6 da test yaptım silikti. Piki kaçırdım yoksa pikte yapmak niyetindeyim. Kısmet.

Canım hatırlamıyor musun başıma gelenleri? Cuma Sabah 10 da Doktora gittim daha çok var Çatlamaya dedi, içim rahat etmedi cumartesi sabah 10 da bir daha gittim çatlamış dedi. Koşa koşa eve gelip deneme yaptım. Yani benim Çatlamadan sonra oldu doktor yanılmadıysa. Ama kaç saat sonra bilmiyorum. Sadece cuma gecesi fena kasık ağrısı çektim muhtemelen gece çatladı. Pik görmedim hiç testte. Cuma Gece 3 ve sabah 6 da test yaptım silikti. Piki kaçırdım yoksa pikte yapmak niyetindeyim. Kısmet.

Aaa evet doğru valla ne planlarsak evdeki hesap çarşıya uymuyor bakalım bizim denemeler neye nasıl denk gelecek son günlerim benimde 🤷🏻‍♀️ Hayırlısıyla sağlıklı gebeliktir oğluşun tutunmuştur inşaallah sana 🥰

Cnm sende benim gibi olmussun bende pik gormedim dun sabah dr gittim çatlamış dedi ama deneme yapmadik esim izin alamadi o yuzden gec olur diye kaldi bu ay inşallah senin oglusun seninledir cnm

Canım bana da cevap ver ama. 16 ocak çat günüm. Doktora sabah 10 da gittim çatlamış dedi 11 gibi ilişki oldu.
Kizlar kontrol amacli oldugu icin lutfen cinsiyetleri belli olan kisiler bilgi versin ovulasyonla guzel takip edip catlama gunu ve saati belli olanlara bakmak istiyoruz

X