Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Haklısın canım kimse tepki vermez anlıyor burada herkes birbirini. Sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşaallah. 🥰 Sen hangi aşamada denemiştin diyet takviye vs bir şey yaptınız mı?
Amin tşk ederim canım 😘Ewt cnm sağlıklı besleniyorduk karbonatlı su içtim 1 ay önceden süt ve süt ürünlerini kestik bikac gün öncesinden fitil kullandım ilişki öncesi sert kahve soğuk duş ovu testi hafif silinmesi ilişki oldu hatta o gece ful kasık ağrısı çektim döllendiğini hissetim

O duygu gecicek cnm emin ol 🥰 hic uzulme kizina bir baci, arkadas geliyor.

ben kaybettigim ogullarim ve kizimdan sonra, 3. Kizima hamile oldugumu ogrendigimde hic ama hic uzulmedim. Suan sadece tek dilegim saglikla gelmesi❤️❤️❤️❤️
Evt kızıma arkadaş olacak diye seviniyorum ama ne bileyim insan yöntem vs deneyince sanki garantiymis gibi bir düşünceye giriyor allah herşeyin hayırlısını bilir onu nasip eder .allah herkese gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin inşallah. 🤲

Son düzenleme:
Evet kızlar bebeğim belli oldu 2.kızım geliyor özele gittik zaten. Hayırlısı buymuş belki bazı arkadaşlar tepki verecek bu tespitime ama yöntem montem fasafiso nasipte varsa vardır zaten bi arkadaşımla gittik onun erkekti hic bişey denememis . yalan söyleyemem biraz üzüldüm eşim kızdı kendine gel dedi yani şuan karmakarışık duygular içindeyim neyse rabbim deneyecek olanlara nasip etsin
Bende bu cümleyi kullanmamak için zor tuttum kendimi burada ki arkadaşların emeğini ve hevesini kırmamak adına..
çatlama pik diyet geçelim artık . diyet uygulamadım çünkü ikiz gebelikler akla gelince vazgeçtim bi kız bi erkek nasıl oluyor bu iş diyetle olsaydı o da olmazdı diye düşünüyorum 😊ol dedikten sonra rabbim gerisini geçelim .. o yüzden kendini üzmeee sağlıcakla kucağına alman nasip olsun sağlıklı mutlu hayırlı ömrü olsun lütfen üzme kendiniiiii mutlu ol 😍😍 hamileliğin tadını çıkart 💕💕👧🏼👧🏼 Hayırlı olsun , Hayırla gelsin annesi 💕💕💐

Evet kızlar bebeğim belli oldu 2.kızım geliyor özele gittik zaten. Hayırlısı buymuş belki bazı arkadaşlar tepki verecek bu tespitime ama yöntem montem fasafiso nasipte varsa vardır zaten bi arkadaşımla gittik onun erkekti hic bişey denememis . yalan söyleyemem biraz üzüldüm eşim kızdı kendine gel dedi yani şuan karmakarışık duygular içindeyim neyse rabbim deneyecek olanlara nasip etsin
Hayırlısı olsun cnm rabbim sagsalim kucağına versin insallh hic üzülme 2 kiz iyi oluyor gercekten dogunca anlayacaksin.ovulasyon testlerin resim var mi atsan

Ha bide belki doğru değil b
Bende bu cümleyi kullanmamak için zor tuttum kendimi burada ki arkadaşların emeğini ve hevesini kırmamak adına..
çatlama pik diyet geçelim artık . diyet uygulamadım çünkü ikiz gebelikler akla gelince vazgeçtim bi kız bi erkek nasıl oluyor bu iş diyetle olsaydı o da olmazdı diye düşünüyorum 😊ol dedikten sonra rabbim gerisini geçelim .. o yüzden kendini üzmeee sağlıcakla kucağına alman nasip olsun sağlıklı mutlu hayırlı ömrü olsun lütfen üzme kendiniiiii mutlu ol 😍😍 hamileliğin tadını çıkart 💕💕👧🏼👧🏼 Hayırlı olsun , Hayırla gelsin annesi 💕💕💐
Aynen öyle cnm bizler sadece açık kapı arıyoruz kendimizi avutuyoruz yani kendi adima konuşayım öyleydim inşallah diğer arkadaşların tutar onların hevesini kirmiyim yine denesinler insan keşke deneseydim dememek için bukadar çabalıyor aslında. Ilk duyduğumda üzüldüm canım ama şuan gayet iyiyim çok tşk ederim birtanem 😘😘😘

Hayirlisi olsun kuzum hakkimizda ne hayirlisysa rabbim onu veriyor aslinda yine nasip işi oluyor sadece yontemdi diyetti bu insani yoruyor sağlıkla kucagin almayi nasip etsin rabbim insan ilk zamanlar üzülüyor sonra kucagina aldigi zaman niye uzulmussum diyorsn

Hayirlisi olsun kuzum hakkimizda ne hayirlisysa rabbim onu veriyor aslinda yine nasip işi oluyor sadece yontemdi diyetti bu insani yoruyor sağlıkla kucagin almayi nasip etsin rabbim insan ilk zamanlar üzülüyor sonra kucagina aldigi zaman niye uzulmussum diyorsn
Amin amin çok tşk ederim canım. Kesinlikle öyle

Evt kızıma arkadaş olacak diye seviniyorum ama ne bileyim insan yöntem vs deneyince sanki garantiymis gibi bir düşünceye giriyor allah herşeyin hayırlısını bilir onu nasip eder .allah herkese gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin inşallah. 🤲
Böyle mesajları okuyunca iyice bak ümidim tükeniyor benimde. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah

Merhaba.bnimde 2 kızım var 3. Belli değil cinsiyet gönlümden gçen sağlıkla erkek olması.ama sanki hiç olamazmış gibi geliyor..yanlışlıkla bile erkek olacak lafı duymadım doktordan hiçbirinde

Canim meleğin hayırla,sağlıkla bereketle gelsin. Rabbim tamamına sağlıkla erdirsin inşaAllah

X