Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Tam da testim pik olunca denemeyi düşünüyordum erkek bebek için şimdi ikilemde kaldım ne yapsak ki 🤷🏻‍♀️ Hayırlısı olsun canım sağlıkla doğsun bebeğin kız için mi pikte denedin?

Evet canim kopkoyu pikti. Zaten koskoca kasim ayında tek iliski oldu pik günunde. Benim önceki aylarda bazen pik 2 gün sürüyordu

Banada doktorum pik olunca deneme yap demişti kafam çok karışık
Canım bence pik olayı kişiden kişiye değişiyor
Şöyle ki eğer senin pik 1 2 gün uzun sürüyorsa bence deneme daha çok kıza yatkın çünkü y spermler dayanamaz uzun süre ve ölürler yumurta çatlar çatlamaz beklemede olan x spermleri alır ama eğer pik süren kısa sürüyorsa yumurtan çatladığında daha yeni hazırda bekleyen y spermleri alır. Benim görüşüm bu yine de herşey nasip kısmet meselesi

İyi geceler öncelikle bi sorum olacak tecrübeli annelere adetim düzenli 28 günde bi oluyorum adetin 13.günü yani yumurtlamadan 1gün önce ilişki oldu afedersiniz ama içime zevk suyu gitti ama boşalma olmadı sizce hamile kalma şansı var mı?😔🥺😩

İyi geceler öncelikle bi sorum olacak tecrübeli annelere adetim düzenli 28 günde bi oluyorum adetin 13.günü yani yumurtlamadan 1gün önce ilişki oldu afedersiniz ama içime zevk suyu gitti ama boşalma olmadı sizce hamile kalma şansı var mı?😔🥺😩
Canım korkacak birşey yok
Boşalma olmadığı müdetçe hamile kalma şansın %0

Canım rabbim bir avazda kurtarsın seni inşaAllah
Meleğine sağlıklı sihhatli bir şekilde kavuşursun inşaAllah Duanda bizleri de unutma 🌺🍀🌸
Amin cnm insallah cok tesekkur ederim, burdaki herkese dua ediyorum, dogumdada yine oyle olacak insallah, sizde bana dua edin💕

Canım bence pik olayı kişiden kişiye değişiyor
Şöyle ki eğer senin pik 1 2 gün uzun sürüyorsa bence deneme daha çok kıza yatkın çünkü y spermler dayanamaz uzun süre ve ölürler yumurta çatlar çatlamaz beklemede olan x spermleri alır ama eğer pik süren kısa sürüyorsa yumurtan çatladığında daha yeni hazırda bekleyen y spermleri alır. Benim görüşüm bu yine de herşey nasip kısmet meselesi
2 gün sürdü benim geçen ay şubatta tekrar deneme yapıcam piki gördükten sonra silikleşene kadar 3 saat arayla bakıcam teste. Rabbim hepimize gönlümüzdekini nasip etsin 🌺

X