Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benim 2.kızım olacak geçen gün rüyamda kuzenim 3 kızım olacağını söylemişti bugünde teyit ettik 😁yani rüyalara çok bel bağlamamak gerekir ama üçüncüyü bikac yıl sonra düşünüyordum şuan düşünmeye korkar oldum
Allah bağışlasın canım kızlarını benimde iki kızım var, 3. Ye deneme yaptık, test silinince ilişki oldu ve 2 saat sonra 1 defa daha ilişki oldu, yarın test yapacağım beta hcg acaba hamileliğim tutmuş mudur diye, senin idrar rengi nasıldı canım? Benim açık sarı baya parlak,seninki koyu mu yoksa açık mı

Kızlar çok gerilmişsiniz sakin olun ben geldim 😂😂😂😂😂
Boşverin kız elalemi, bu elalem beni çok dobra insan yaptı öle boş konuşanları bir tersliyorum bir tersliyorum görmeniz lazım, herif bile diyor biriyle yalandan yere papaz olcaz senin yüzünden 😂😂😂 aman nolcak ekmeğimi suyumu onlar veriyo doğurdumu onlar bakıyo sanki herşeye bimualefet 😂 bozmayın moralinizi içinizden geçen olmadı evet üzücü ama mevlamın işinede çok karışmamak lazım, bizi çok seviyor olmalıki böle imtihanlar veriyor bize iyi düşünün 🥰🥰 bende bi hamile kalamadımki katılayım aranızda benimde oğlum olacağı yok hoş yalandan bişiyler ediyoz 😂😂 doğurunnn koklayın minik minikkk minnoşları yahuuuu 🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️
Allah gönlüne göre versin canım.
Kalp kırmadıgımız için kalbimizi kırıyorlar işte keşke bende cevap verebilsem hakettikleri gibi..

Aminn aminn.birde kahve falında o kadar ayrıntı nasıl çıkmış 2 kızım,hamileliğim,çocugun erkek olması ve özürlü olması...
Şuan acabamı diye yüreğime geliyor bazen bir gereksizin saçma lafı yüzünden
hiç öyle düşünme. hep hayırlısıyla istiyoruz. rabbim ne verirse versin nasipte o var demek ki. annemin 5 kızı var neler duymuş yaşamış ki en büyük olduğum için bende şahit oldum çoğuna. şimdi herkes anneme imrenip özeniyor. çok şükür anneme oğlu olmuyor diye laf atan kim varsa kendi ayağıyla gelip anneme övündükleri evlatlarından yaka silktiklerini anlatıp anneme çok şanslısın dedi. insanlar o kadar vicdansız ki 5 çocukda aynı şeyi yaşadığı yetemezmiş gibi şimdi ilk iki torunu kız oldu diye de anneme laf vurup üzmeye çalışıyorlar. bu çocuğumda annem benden çok daha fazla dualar etti öğrenince ağladı resmen. istihareye bile yatmıştı. rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin. ama işte annem dualarla yaptığı bebeğinin ikiz erkek olduğunu düşürdüğünde öğrendi. olmayınca olmuyor. karnına düştü ama kucağına almak nasip olmadı anneme. Rabbim isteyen herkese gönlündekini nasip etsin inşallah.❤

hiç öyle düşünme. hep hayırlısıyla istiyoruz. rabbim ne verirse versin nasipte o var demek ki. annemin 5 kızı var neler duymuş yaşamış ki en büyük olduğum için bende şahit oldum çoğuna. şimdi herkes anneme imrenip özeniyor. çok şükür anneme oğlu olmuyor diye laf atan kim varsa kendi ayağıyla gelip anneme övündükleri evlatlarından yaka silktiklerini anlatıp anneme çok şanslısın dedi. insanlar o kadar vicdansız ki 5 çocukda aynı şeyi yaşadığı yetemezmiş gibi şimdi ilk iki torunu kız oldu diye de anneme laf vurup üzmeye çalışıyorlar. bu çocuğumda annem benden çok daha fazla dualar etti öğrenince ağladı resmen. istihareye bile yatmıştı. rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin. ama işte annem dualarla yaptığı bebeğinin ikiz erkek olduğunu düşürdüğünde öğrendi. olmayınca olmuyor. karnına düştü ama kucağına almak nasip olmadı anneme. Rabbim isteyen herkese gönlündekini nasip etsin inşallah.❤
Aminn inşallah..bana o falı diyeninde kızı oldu hemde birkaç sağlık sorunu olarak.. Allah acısın.
Ama bazı insanların agzından çıkanı kulağı duymuyor. İnsanın aklına takılıyor.korkudan kimseye diyemedik aa buda kızdır yda erkek olsun bari bu laflarından.
Hayırlısıyla sağlıkla kimde ne yoksa rabbim onu nasip etsin.çok şükür biz kız çocugunu dışlamıyoruz,iyiki varlar,evde erkek olsa kız istiycektik ne yoksa gönül onu istiyor.

Aminn inşallah..bana o falı diyeninde kızı oldu hemde birkaç sağlık sorunu olarak.. Allah acısın.
Ama bazı insanların agzından çıkanı kulağı duymuyor. İnsanın aklına takılıyor.korkudan kimseye diyemedik aa buda kızdır yda erkek olsun bari bu laflarından.
Hayırlısıyla sağlıkla kimde ne yoksa rabbim onu nasip etsin.çok şükür biz kız çocugunu dışlamıyoruz,iyiki varlar,evde erkek olsa kız istiycektik ne yoksa gönül onu istiyor.
kesinlikle öyle biz de insanız dünya meyvesi sonuçta. ikisinide istemek en normal şey. rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah. şu kendini bilmezler allahın tokadını yese bile hala fark etmiyorlar ya gerçekleri ne diyeyim daha.

İnsan evladı olacagını bile söylemek istemiyor,bu düşüncedeki kafalar yüzünden sizin kaçıncı bebeğiniz?
Bilinç altı sanırım canım bende kız bebek istememe rağmen ilk iki çocuğumun erkek olmasını istemiştim ama üçüncüyü çok kız istedim çok da inanmıştım ama nasip olmadı insan olmayanı istiyo

Normalde 3 4 ay sadece yumurtlama gününde denedik,fakat olmadı bebek biz artık umudu kestik olmaz diye ve o ay oldu nasıl oldu ne zaman fikrim bile yok inan 🤭

kesinlikle öyle biz de insanız dünya meyvesi sonuçta. ikisinide istemek en normal şey. rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah. şu kendini bilmezler allahın tokadını yese bile hala fark etmiyorlar ya gerçekleri ne diyeyim daha.
Aminn düşüncesiz konuşanlarada biraz akıl versin inşallah yada bzden uzak etsin

Allah bağışlasın canım kızlarını benimde iki kızım var, 3. Ye deneme yaptık, test silinince ilişki oldu ve 2 saat sonra 1 defa daha ilişki oldu, yarın test yapacağım beta hcg acaba hamileliğim tutmuş mudur diye, senin idrar rengi nasıldı canım? Benim açık sarı baya parlak,seninki koyu mu yoksa açık mı
Amin Sağol kuzum 🤲😘cnm bnm çok şu içmeme rağmen yıne koyuydu bazende parlak sarı

Kızlar bu ay tutmadııı, olsaydı ufakta olsa çizgi çıkardı , nasipp şubat ayına inşallah 😌😍 anam bi çocuguu yapamadıkki cinsiyet düşünelim Allah Allah 😂😂😂😂 1 senedir kuru pilav yiyom yanına yoğurtsuz yahu yiter 😂😂 şaka biyana kızlar tutacagından şüphem vardı çünkü eşim aşırı stres oldu 😌
Vakti zamanni bekliyor 🤲geç olsun güç olmasın 🤲💙

Birde millet insanı darlıyor.kmseye demedik mesela aa inşallah erkektr demesinler diye.2 3 4 oğlu olana bişe dyen acıyıp aa insallah kızın olur diyen hiç duymadım fakat kızın 1 bile olsa 2.kızsa hemen acımalar aa dgeri erkek olsunlar başlıyor.
Bende bir oğlan var kaynanam sezeryan sonrası ' vah kızınız olaydı iyiydi bagkurlusun demez mi ' o acimla esekten dusmuse döndüm 😂4 kız torunu var tek erkek oğlum
İyi işte ne güzel soyadınız sürecek dedi edepsiz gelini ☺️patavatsız kaynanaya,ama haketti .
Bu laftan sonra kendimi kız topiginde buldum güzel arkadaşlıklar da edindim.
Yani ağzı olan konuşur patavatsızlara vereceksin laf.
Geçen tel acmis keşke kızınız da olsa,eee dedim ben ne yapayım sperm oğlundan geliyor.olsun kizlar el oluyor,hiç olmadı iki evladım olacak ilerde dedim,sustu çıt yok☺️konuşana verin lafı,herkes haddini bilsin

Getçektende öyle 😌😌😌❤️

Kızlar bu arada gittim kan verdim bugün kedin yok rahatladdım 😂😂😂 neyse test sipariş veriyim bari kaldık şubat ayına iyimi 😂😂 inşallah tutarda kışın doğururum en sevdiğim 😍
Hayırlısı ile sağlıkla gönlündeki gobusune ulaşsın vakti geldiğinde 🤲💙💙

Getçektende öyle 😌😌😌❤️

Kızlar bu arada gittim kan verdim bugün kedin yok rahatladdım 😂😂😂 neyse test sipariş veriyim bari kaldık şubat ayına iyimi 😂😂 inşallah tutarda kışın doğururum en sevdiğim 😍
Hakkınızda hayırlısı olsun,ben hiç planlı beceremedim.hep umudu kesip olmaz artık dedikten 2 3 ay sonra süpriz gibi geldiler düşündükçe stres yaşıyor insan

X