Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar bu ay tutmadııı, olsaydı ufakta olsa çizgi çıkardı , nasipp şubat ayına inşallah anam bi çocuguu yapamadıkki cinsiyet düşünelim Allah Allah 1 senedir kuru pilav yiyom yanına yoğurtsuz yahu yiter şaka biyana kızlar tutacagından şüphem vardı çünkü eşim aşırı stres oldu

Eklentiler

• IMG_20210125_100157_264.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 54
CanomCanim bu ovu testi değil mi hcg neden yapmiyosun

Hayırlısı canım şubata nasip olur inşaallah stres zaten başlı başına engel erkekte olsun kadında olsun gebelik oluşmasına büyük zararı var. İnşaallah rahat oluruz deneme sırasında

CanomCanim bu ovu testi değil mi hcg neden yapmiyosun
Hayır canım hcg testi yarın kayınvalidemi doktora götüreceğim belki bende bi kan testi veririm yok biliyorum ama tamda emin olamıyprum çünkü 2.kızım yaklaşık ilişkiden 2 3 hafta sonra çok az silik çizgi ve betam 19 çıkmıştı yani nerdeyse daha 2 haftalıkken öğrendim geç döllenme olduğu için çok geç belirti vermişti, o yüzden belki yarın kan veririm olmasada zaten perşembe günü adet olmam lazım günüm ogün
Hayırlısı canım şubata nasip olur inşaallah stres zaten başlı başına engel erkekte olsun kadında olsun gebelik oluşmasına büyük zararı var. İnşaallah rahat oluruz deneme sırasında
İnşallah ya bu sefer kastık cidden

Ayy alemsin kız
Hayırlısı olsun inşallah canım her ay yeni bir umut nasılsa yola devam stres cidden çok etkili

Evet kızlar bebeğim belli oldu 2.kızım geliyor özele gittik zaten. Hayırlısı buymuş belki bazı arkadaşlar tepki verecek bu tespitime ama yöntem montem fasafiso nasipte varsa vardır zaten bi arkadaşımla gittik onun erkekti hic bişey denememis . yalan söyleyemem biraz üzüldüm eşim kızdı kendine gel dedi yani şuan karmakarışık duygular içindeyim neyse rabbim deneyecek olanlara nasip etsin

Canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim iki kız kardeş çok güzel oluyor şuan ki duyguların çok normal ama ileride iyi ki diyeceksin inan

O duygu gecicek cnm emin ol hic uzulme kizina bir baci, arkadas geliyor.

ben kaybettigim ogullarim ve kizimdan sonra, 3. Kizima hamile oldugumu ogrendigimde hic ama hic uzulmedim. Suan sadece tek dilegim saglikla gelmesi

Haklısın canım kimse tepki vermez anlıyor burada herkes birbirini. Sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşaallah. Sen hangi aşamada denemiştin diyet takviye vs bir şey yaptınız mı?

Canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim iki kız kardeş çok güzel oluyor şuan ki duyguların çok normal ama ileride iyi ki diyeceksin inan
Amin bitanem muhakkak öyledir rüyamda görmüştüm zaten eşime gitmeyelim gördüm biliyorum dedim ama inanmadı nasiplen öteye köy yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…