Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kizlar belki sizlere yardımcı olabilir . Benim 6 yaşında bir oğlum var . 2 bebek ićin ovulasyon testim pik olduğu gün tek ilişkiyle hamile kaldım bir kızım olacakmiş
Allah bağışlasın cnm benimde ultra pikten sonra oldu yarın sabah cinsiyetini öğrenmeye gidiyorum insallah gönlümden gecen cümleyi duyarım

Allah bağışlasın cnm benimde ultra pikten sonra oldu yarın sabah cinsiyetini öğrenmeye gidiyorum insallah gönlümden gecen cümleyi duyarım

Benimde ultra pik günü oldu ama sonrasinda tekrar test yapmadim nezaman çatladı diye. Rabbim önce sağlıklı sihatli sonrada gönlündekini versin inşallah.

Oğlunuz nasıl olmuştu acaba.

Oğlumda hic bilmiyordum ovulasyon falan. Hergün hamile kalınır saniyordum o yüzden özel birşey yapmadım. Ama bu hamileligimde ,oğlum erkek kardeş istiyor diye ovulasyon ultra pik olunca tek iliski oldu kızim olacakmiş. Beceremedim yani hesap kitap işini

Canim hayirlisi olsun ikisinden de olacak ne güzel darisi bana ve isteyen hekese insaallah. Senin pik uzun sürüyor demek ki ondan olabilir belki tabi nasipten ötesi yok

Kizlar belki sizlere yardımcı olabilir . Benim 6 yaşında bir oğlum var . 2 bebek ićin ovulasyon testim pik olduğu gün tek ilişkiyle hamile kaldım bir kızım olacakmiş

Tam da testim pik olunca denemeyi düşünüyordum erkek bebek için şimdi ikilemde kaldım ne yapsak ki Hayırlısı olsun canım sağlıkla doğsun bebeğin kız için mi pikte denedin?

Canim hayirlisi olsun ikisinden de olacak ne güzel darisi bana ve isteyen hekese insaallah. Senin pik uzun sürüyor demek ki ondan olabilir belki tabi nasipten ötesi yok

Evet canım rabbime şükürler olsun. Benim için kız erkek farketmiyordu . Allah hayırli evlat nasip etsin hepimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…