Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hee tamam o zaman 137 bin oluyor değilmi onu niye öyle yazıyorsun 137000 yaz bilekkk 😂😂😂😂😂 o zaman baya var aynen 7 8 hafta filan, ya bebek oluştuğu günden itibaren normal bir gebelikte 1 günde en az 2 katına çıkıyor işlte beta değeri, üstünde olabilir ama en az 2 kat
Hahahaa sağol. Sadece işyerine 2 ay doldurup söylücem de onun derdindeyim😀😀 ilkinde ilk günden söyledim hatta evdeki test sonucuna göre ama şimdi temkinli olmalıyım

İyi akşamlar kızlar nasılsınız. 60-70 sayfa birikmiş hepsini okuyamadım. En son cinsiyet tahmini için ultrason fotosu atmıştım ama erken demişti ikra meyra. Benim çok zor geçti şimdiye kadar serumlarla bayılmalarla bir de progestanla. Çok şükür yürüyen cesetlikten kurtuluyorum sanırım bi kaç gündür bulantılarım azaldı yavaş yavaş yemek yiyorum...
Deneme yapmış arkadaşlar Rabbim gönül muradınızı nasip etsin inşallah.
Ben en son 11+2 de muayeneye gittiğimde doktorum kıza benziyor dedi. Bende gördüm aynı ilk kızımdaki gibi bacak arası dümdüzdü gerçekten doktoruma da çok güvenirim genelde hep ne dediyse o olur. İkinci prensesim geliyor nasipse sağlıklı olsun inşallah. Farkettim ki üzülmedim ama eşimin burulduğunu hissediyorum. Nasip ne gelirse Allah’tan bizim elimizde birşey yok ki... pik gördüğüm günün akşamında tekrar test yaptığımda silikleşmeye başladığını gördüm o gece iki deneme ve ertesi günü bir deneme yapmıştık bizde

En güzeli boşver kendini dinlersen muhakkak bi belirti bulursun zaten 😂😂😂 yarın erken kalk grubu şenlendir 🤲🏻💙💙💙
Tamam inşallahhh hayde ha heyecanlandırdın beni 😂😂😂😂 kız vakit ne çabuk geçiyooo daha yeni düşük yaptığımda olan içinnn test yapmıştık sanki silik görmüştük filan, hay Allah 🤭😂😂

İyi akşamlar kızlar nasılsınız. 60-70 sayfa birikmiş hepsini okuyamadım. En son cinsiyet tahmini için ultrason fotosu atmıştım ama erken demişti ikra meyra. Benim çok zor geçti şimdiye kadar serumlarla bayılmalarla bir de progestanla. Çok şükür yürüyen cesetlikten kurtuluyorum sanırım bi kaç gündür bulantılarım azaldı yavaş yavaş yemek yiyorum...
Deneme yapmış arkadaşlar Rabbim gönül muradınızı nasip etsin inşallah.
Ben en son 11+2 de muayeneye gittiğimde doktorum kıza benziyor dedi. Bende gördüm aynı ilk kızımdaki gibi bacak arası dümdüzdü gerçekten doktoruma da çok güvenirim genelde hep ne dediyse o olur. İkinci prensesim geliyor nasipse sağlıklı olsun inşallah. Farkettim ki üzülmedim ama eşimin burulduğunu hissediyorum. Nasip ne gelirse Allah’tan bizim elimizde birşey yok ki... pik gördüğüm günün akşamında tekrar test yaptığımda silikleşmeye başladığını gördüm o gece iki deneme ve ertesi günü bir deneme yapmıştık bizde
Allah bağışlasın prensesinizi, sizi o kadar iyi anlıyorumki.. benimde iki prensesim var ve eşimde ikincide biraz burulmuştu, ama olsun iki kız kardeş hayatta birbirlerine arkadaş olurlar ilerde, çok iyi olacak, eşim şimdi ikinci kızıma bakıp üzüldüğüne o kadar pişmanki.. çok sevdiriyorlar ikinci prensesler kendilerini 😘🥰

Allah bağışlasın prensesinizi, sizi o kadar iyi anlıyorumki.. benimde iki prensesim var ve eşimde ikincide biraz burulmuştu, ama olsun iki kız kardeş hayatta birbirlerine arkadaş olurlar ilerde, çok iyi olacak, eşim şimdi ikinci kızıma bakıp üzüldüğüne o kadar pişmanki.. çok sevdiriyorlar ikinci prensesler kendilerini 😘🥰
Amin hepimizin yavrularını bağışlasın rabbim teşekkür ederim. Kızım 4 yaşını bitirdi çevresindeki akranlarının hep kardeşleri var. Hep dua ederdi Allahım benim de kardeşim olsun lütfen ama kız olsun ben kız istiyorum diyordu 😆 Rabbim onun duasını kabul etti sanırım. Parktaki bir erkek çocuk akranıyla anlaşamamıştı o gün bu gün erkek çocuklarını sevmiyor çocuk aklı işte 🥰
Ben zaten kız çocuk aşığı bir insanım ama eşimi de çok seviyorum onun istediği olsun isterdim ama Rabbim ne demişse o. Sağlıklı olsun da eşim de alışır illa ki evlat sevilmez mi hiç eminim eşim benden çok sevecek doğduğunda 🤍

Yarın sabah yaparım ilk idrarla 😌😌
Benim de yarın sabah, o günü saymazsak denemenin 7. Günü. Geçen gün dayanamadım test yaptım hiç çizgi çıkmadı😊 pazartesiye kadar dişimi sıkıp tekrar yapmayı düşünüyordum. Sen yarın testi yap bakalım, sende çıkarsa birşey belki pazar günü testi yaparım ☺️

Arkadaşlar kaçtır yazacam fırsat bulamadım. Benim doktor alttan muayenede çok kurcaladı. Kasığım bastırdı canım çok acıdı kendimi kastım felan. Bir gün önce daha çok var demişti ya aradı da durdu yumurtayı. Denemeyi de derin yaptık o zaman da acıdı. Sol kasığım 1 haftadır çok ağrıyor. Ateş basıyor. Niye böyle oldu anlamadım. Doktor mu zarar verdi yoksa diye korkuyorum. Sürekli ağrıyor. Ve aşırı ateş basıyor o tarafı.

Arkadaşlar kaçtır yazacam fırsat bulamadım. Benim doktor alttan muayenede çok kurcaladı. Kasığım bastırdı canım çok acıdı kendimi kastım felan. Bir gün önce daha çok var demişti ya aradı da durdu yumurtayı. Denemeyi de derin yaptık o zaman da acıdı. Sol kasığım 1 haftadır çok ağrıyor. Ateş basıyor. Niye böyle oldu anlamadım. Doktor mu zarar verdi yoksa diye korkuyorum. Sürekli ağrıyor. Ve aşırı ateş basıyor o tarafı.

Yumurta takibi alttan muayaneyle mi bakıyorlar karından değil mi?

Evet öyle. Korkutmak istemem ama berbat bir şey. Allahım bu kadar eziyetin sonucunda nasip et gönlümüzdekini.

Amin canım cümlemize inşaallah 🤲🏻 Yaa ben karından sanıyordum iyi oldu öğrendiğim beş gün sonra bende gitcem takip için

Selam arkadaşlar bende erkek bebek istiyorum cinsiyeti henüz belli değil ama eminim kızım olacak.ben cinsiyetçide değilim dünya tatlısı bir kızımda var bana en güzel armağan.ama nedense kalbim kız olursa hüsrana uğramış gibi olacak hissi var.kendime çok kızıyorum sağlığı önemli olan ama cinsiyeti düşünüyorum kendimden nefret ediyorum :KK43:

Cinsiyetiniz belli oldu mu?

Kızlar bu ay tutmadıı gibii sankiii 🙈🙈😌😌 Ama daha erkende olabilir bekleyeyim aybaşına kadar 😂😂

Eklentiler

• IMG_20210123_090508_726.jpg
    IMG_20210123_090508_726.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 69
X