Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Diger cocuklarından yola çıkarak anlayabilirsin bunu canım. Mesela benim kızım soldaydı bu sefer sag istedim. Bi arkadaş var kızları sagdan olmuş bu sefer soldan istiyor adını hatırlayamadım şuan görünce yazar benim diye
Benim canım ilk ikisini hatırlamıyorum nasıl olduğunu ama bu konuyu benimle konuşmuştun.ama ben kendi fikrimce sağ olduğunu düşünüyorum öyle doktor takibi falan olmadı. Sağ kasığım ilk döllenme anından itibaren çok ama çok ağrıdı eskki meaajakrımda da vardır zaten.

Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım Rabbim hakkımızda en hayırlı olanı verecektir bize de şükretmek düşer 🤲🏻😇 ne yaparsak yapalım alnımıza yazılanı yaşayacağız ne de olsa 😘❤️
Canim R rana20 valla Yeni girdim. Biz ev tasiyoruz o yüzden çok sık gıremıyorum ınternete. İnsallah gonlundekı olur. Allah sağlıkla sana bır erkek bebek nasıp etsın

Ve şunuda eklemeden geçemicem ben 3 seneyi aşkın bir zamandır burdayım alkalisiydi asidigiydi diyetiydi testiydi fitiliydi derken 3 senedir buraya araştırıp yazıyoruz hep birlikte, testler yorumluyoruz yeri geliyor sabahlara kadar test bekliyoruz birisi cıkıpta yöntem önemli degil dedi mi bütün emekler çöp oluyor buda benim canımı sıkıyor buraya bin bir umutla gelen insanlara böyle şeyler yazmayalım bidaha ki beni bilenler de bilir denemeden sonra ilk önerdiğim,, sayfalarca buraya attıgım tek şey duadır
❤️❤️❤️

Benim canım ilk ikisini hatırlamıyorum nasıl olduğunu ama bu konuyu benimle konuşmuştun.ama ben kendi fikrimce sağ olduğunu düşünüyorum öyle doktor takibi falan olmadı. Sağ kasığım ilk döllenme anından itibaren çok ama çok ağrıdı eskki meaajakrımda da vardır zaten.
Anladım canım evet, hepsi sagdan diyorsun yani tahminen

Kizlar şimdi yapabildim bu ultra pik mi olmuş oluyo 3 saatte bir yapmaya devam edicem muhtemelen sabah gibi koyulasmistir 15. Gün ilk defa koyu gördüm çok mutluyum geçen sefer yakalayamamistim 🤩

Eklentiler

• 20210110_124349.jpg
    20210110_124349.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 45
Hayırlısı olsun cnm. Allah hepimizn beklentisini hayırla sonuçlandırsın 🤲benmde az kaldı öğrenmeme çok heyecanlı ve stresliyim
Buradan bi arkadaş instagram da ki Bi sayfayı önermişti bana abla o kadar ilgili ve tecrübeli ki .. hatta şey yazmıştı herkes erkek derken Bi o kız demişti gibisinden.. bende usg yi attım bana da çizdi ve erkek dedi doktor benim kinden emin olamadı diğer ay bekliyorum kesinleştirmesi için .. o abla 6-7 yıldır bu işi yapıyormuş bence usgyi at çizdir derim o kadar net yakalıyor ki.. belki bende yanılır bilemem ama baktıran başka arkadaşların da doğru çıkmış

Kızlar 9.gün bugün ama negatif çıktı 3 saat bekledikten sonra kuruma çizgisi çıkmış muhtemelen yani bu ay da olmadı 🤷🏼‍♀️ önümüzdeki aylara bakacağız artık 😏

Buradan bi arkadaş instagram da ki Bi sayfayı önermişti bana abla o kadar ilgili ve tecrübeli ki .. hatta şey yazmıştı herkes erkek derken Bi o kız demişti gibisinden.. bende usg yi attım bana da çizdi ve erkek dedi doktor benim kinden emin olamadı diğer ay bekliyorum kesinleştirmesi için .. o abla 6-7 yıldır bu işi yapıyormuş bence usgyi at çizdir derim o kadar net yakalıyor ki.. belki bende yanılır bilemem ama baktıran başka arkadaşların da doğru çıkmış
8 haftalık usg resmi var ondan sonra gitmedim 3 hafta sonra gidicez belli olur . Adı ne o sayfanın

Kızlar 9.gün bugün ama negatif çıktı 3 saat bekledikten sonra kuruma çizgisi çıkmış muhtemelen yani bu ay da olmadı 🤷🏼‍♀️ önümüzdeki aylara bakacağız artık 😏
Canım bence daha çok erken geç döllenme de olabilir.
Adetine kaç gün var senin?

X