Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar bende bütün hastaneden geldim çok şükür sağlıklıymış doktorum kıza benzetti ama emin olamadı 😊 odadab çıkarken oda Eşya felan almayın 1 ay sonra yine bekliyorum dedi .. ama erkek olsaydı pat diye söylerdi bence ikra meyra
Da erkek tahminin de bulunmuştu bu arada .. Kıza benzettiyse daha değişmez diye düşünüyorum sağlıcakla gelsin 👼🏼🌸💕
Kaçıncı haftada canım sağlıkla doğsun bebeğin inşaallah 🥰 kesin konuşmamış hem doktor daha, benim arkadaşıma %90 kız demiş doktor beşinci ayda erkek olduğunu almamışlar 🙂 yani emin konuştukları bile tutmuyor bazen

Kaçıncı haftada canım sağlıkla doğsun bebeğin inşaallah 🥰 kesin konuşmamış hem doktor daha, benim arkadaşıma %90 kız demiş doktor beşinci ayda erkek olduğunu almamışlar 🙂 yani emin konuştukları bile tutmuyor bazen
15.haftadayım canım , amin 😌 yok canım ya tahmini doğrudur erkek olacağını sanmıyorum .. dilerim rabbim sizlere nasip eder :)

Hayırlı sabahlar canım rüyaların çıkıyor mu genelde. Bende kızımda hep rüyamda kız bebek gördüm hatta zayıf böyle küçücük pembeler giyinmiş bebek vermişlerdi rüyamda kucağıma o zaman daha 7-8 haftalık hamileydim bir uyandım eşime kızımız olacak dedim o kadar gerçekti 😁 ve gerçekten doğumda kızımı minicik zayıf pembeler içinde verdiler kucağıma ♥️🤲🏻
Ewt cnm kizimdada hep kız bebek ve armutla kabak görüyordum bundada belirtiler rüyalar hep aynı biraz modum düştü ama hayırlısı olsun🤲 2 ay sonra belli olur

Arzumla planlama gebeliğide nasip Canlar erkek günlerinde benim gebelik oluşmadı hatta biri boş gebelik oldu aldı doktor, bende dedim erkek kız takılmayacağım yeter artık gebelik olsun dedim bir ay önce erkek gününde pik oldu ilişki herşey oldu gebelik olmadı bir ay sonra kız gününde pik oldu tekrar ilişki deneme derken gebelik oluştu olmayacaksa erkek günlerinde ki pikte gebelik oluşmuyor 😁 Rabbimin nasibi işte🙏🏻

Bu sayfa cnm direk bu çizdi benimkini kim görse erkek diyordu %100 diyenler vardı birtek bu çizip kız bu bebek gör bak dedi onun dediği çıktı birtek
Canım bu arada senin tavsiyen üzerine ben bu sayfaya baktırdım çizdi ve pipi diye yazdı erkek dedi yani .. ben bıgün yazdım ona kızmış diye şok oldu yok ya felan dedi .. ama bebeğim kızzzz yani aslında anlamıyorlar diyeceğim şu ki kızlar güvenmeyin 🙈 16.haftayı bekleyin

X