Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Evet siz gerçekten zor bir durumdasınız takmayın konuşturmayin diyeceğim ama anne baba kardeş bile bunları söylüyorsa eşiniz de siz de bir yere kadar etkilenmez siniz elbette aklıniza takılıyordur.Sizinkinin erkek olmasını çok istiyorum duamdasiniz hayırlı bir şekilde oğlunuz olsun inşallah.Bu insanlarin dili de akıl muhakemesi de ayarsız yüz vermeyin benden söylemesi hiç konuşturmayin.Kayinpederse yaşını başını bilerek konuşsun bu ne demek sizin de bir evladınız olsun kızlarıniz adına üzüldüm 😳😔
Sağol canım ama kayınpederimle çok sık görüşmüyoruz ailem yakınımda ve kızlarımı aşırı seven teyze ve dayıları var oyğxfen çokta onların sevgisizliği çocukların umrunda değil bellide hissediyorlardır bilmiyorum ama kızlarım hiç otarafı sevmezler hatta eşim diyor ki neden sizinkilere bukadar düşkün bunlar bu olaydan sonra dedim ki sorunun cevabını aldın mı biraz mahcup oldu ama yapacak bişi yok🤦🏻‍♀️

Merhaba arkadaşlar. Bugün doktora gittim ocakta bebek düşünüyorum dedim. Yumurtam soldaymış bu ay. Bugün 19 mm dedi yarın sabaha çatlar dedi. Birde iltihap varmış mantardan da şüphelendi. Antibiyotik ve neo penotran fitil verdi. Ben başladım fakat 3 hafta sonra denemeyi yapacam. Ne diyorsunuz antibiyotik kullanmak yada bu fitili kullanmak etkiler mi gebeliği? Bir de tahlil verdim idrar ph 6 çıktı şok oldum o kadar karbonatlı su niye hiç işe yaramamış sizce?
Üç hafta sonraysa sıkıntı olmaz bence bu defa denemiyorsun demi ?

Merhaba arkadaşlar. Bugün doktora gittim ocakta bebek düşünüyorum dedim. Yumurtam soldaymış bu ay. Bugün 19 mm dedi yarın sabaha çatlar dedi. Birde iltihap varmış mantardan da şüphelendi. Antibiyotik ve neo penotran fitil verdi. Ben başladım fakat 3 hafta sonra denemeyi yapacam. Ne diyorsunuz antibiyotik kullanmak yada bu fitili kullanmak etkiler mi gebeliği? Bir de tahlil verdim idrar ph 6 çıktı şok oldum o kadar karbonatlı su niye hiç işe yaramamış sizce?
Fitil alkali yapiyor ama, mantar yada enfeksiyondan kurtulmadigin surece bence hamilelik planlama. Direkt kiz bebek ortami cunku. Yine de karar senin tabi ki, ph zaten iltihap varsa yuksek cikmaz canim,

Fitil alkali yapiyor ama, mantar yada enfeksiyondan kurtulmadigin surece bence hamilelik planlama. Direkt kiz bebek ortami cunku. Yine de karar senin tabi ki, ph zaten iltihap varsa yuksek cikmaz canim,
Canım mantar enfeksyonu varken hamile kalmışım ve 3. Kızım oluyo. Mantarın kız bebeğe ortam hazırladıgını ilk defa duyuyorum

Mantar, yara,iltihap vs bunlar varken kiz bebek olur diyorlar canim, cunku enfeksiyon zaten direk asidik ortam demek
Benim bildiğim kadarıyla, iltihap asidik ortam, mantar ise alkali olunca oluşuyor. Çünkü süper annelerde vajinal duş yapanlar sonrasında genelde mantar problemi yaşadılar.

Benim bildiğim kadarıyla, iltihap asidik ortam, mantar ise alkali olunca oluşuyor. Çünkü süper annelerde vajinal duş yapanlar sonrasında genelde mantar problemi yaşadılar.
Mantar alkali evet ama o da bi enfeksiyon cesidi oldugu icin benim gittigim doktor mantar varken de erkek bebek ortami olmaz demisti

Kızlar bugün sabahtan beri tansiyonum 7 ye 4 çok düşük hiç kalkamaıylrum anlamadım neden böyle oluyor sizde böyle olan varmı nasıl baş ediyorsunuz yemek bile hazırlamaya kalkamıyorum 😭

Selam kızlar nasılsınız ben fulll bugün yattım tansiyonum hiç düzlemedi şimdi biraz iyiyim şükür
Geçmiş olsun canım arkadaşın dediği gibi stresten olmuştur haliyle çok kafaya takıyorsun üstündeki baskıdan ötürü haklısın Allah yardımcın olsun az kaldı inşaallah erkektir bundan sonrasını huzurla geçirirsin hamileliğinin.♥️

Alkali asidik fazla inanmayın bu tarz şeylere kızlar. Normal sağlıklı beslenmenize dikkat edin yeter. Burada EN ÇOK önemli olan erkeğin ne yiyip içtiği. Onların dikkat etmesi lazım.
Zaten bu pandemi sürecinden diyet falan onu da doğru düzgün yapamıyoruz sıkıntıdan hep birşeyler yemek istiyor insan 😁

X