Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
En fazla bi tanesi de kız olsaydı diyorlardır gibi geliyor dimi 😂
Onu diyorlar kız anası duvar halısı erkek anası yer halısı diyenler de var genelde oğlu olmayıp kızı olanlardan duydum bu kısmı daha acı Allah’ın takdiriyle dalga geçip küçük görmek herkes iki meyveyi tatmak ister ama en basiti bir kızı bir oğlu olan ablam bile üç oğlan sırtın yere gelmez kayıran bize kayırsın diyo bu mantıgı hiç anlamıyorum

Onu diyorlar kız anası duvar halısı erkek anası yer halısı diyenler de var genelde oğlu olmayıp kızı olanlardan duydum bu kısmı daha acı Allah’ın takdiriyle dalga geçip küçük görmek herkes iki meyveyi tatmak ister ama en basiti bir kızı bir oğlu olan ablam bile üç oğlan sırtın yere gelmez kayıran bize kayırsın diyo bu mantıgı hiç anlamıyorum
Ay ilk defa duydum bu sözleri 🙈 ablanın demek istediğini anlamadım valla o bence laf etmesin hiç hem kızı hem oğlu varmıs

Valla bize de diyorlar yani canım herkes aaaa yine mi oğlan kızı bulamadınız diyenler var millet işte aman boş verin sağlıklı hayırlı olsun ötesi var mı
Aynen öyle ilk duamız zaten sağlıklı hayırlı evlat olmaları. Bu zihniyetteki insanlara da kız doğursan da yaranamazsın erkek doğursan da. Yeter ki kusur bulmak istesinler

Aynen öyle ilk duamız zaten sağlıklı hayırlı evlat olmaları. Bu zihniyetteki insanlara da kız doğursan da yaranamazsın erkek doğursan da. Yeter ki kusur bulmak istesinler
Aynen canım diyorlar kız annesi olmak başka diye o duyguyu bilmediğim için anlayamıyorum ama erkek annesi olmakta da çok başka sonuç ta anne olmak çok bambaşka Allah nasip etmiş çok şükür sağlıkla gelsin evlatlarımız inşallah

Öyle ama açmadıysa bacak arasını nasıl kız büyük ihtimal diyor onu anlamadım bide dedi erkek olsa görürdüm dedi ne alaka kapalıysa nasıl oluyor bu dedikleri kafam almıyor
Sırf açmadığı için kız diye tahminde bulunması pek sağlam gelmedi bana arkadaşımın oğlu 5 ay cinsiyetini göstermedi mesela ama başka şeylerden tahmin ettiyse bilemem tabi acmadan nasıl yüksek bir ihtimal verdi ki?

En fazla bi tanesi de kız olsaydı diyorlardır gibi geliyor dimi 😂
Kız olamyınca sorun olmuyo baZı insanlara hatta kız çocuk sevmeyen anneleri bilirim ben allah ikisininde eksiliğini göstermesin rabbim gönlümüzden geçeni hayırlı kılıp nasip etsin çok şükür iki kız evladım var diyorum hep bi tane de oğluşum olsa yeter insanlar hep eksik gözüyle bakıyor bana aaaa yazık iki kız tek var diyorlar keşke bi düşünseler tek bir evlat için çabalayan bir çok arkadaş var rabbim herkese hayırlı evlat versin rabbim hiç bir yuvayı çocuk sesinden mahrum etmesin düşünce güzel bişey de rabbim herkese nasip etmiyor işte

Siz arkamda oldukça yaparım kuzum 🤭🥰
Allahım gönlündekini versin inş 5 bebekte benim eşimde çok çocuk istiyor ama artık yaşım itibari ile ben en fazla dört olsun derdim ama bu kız olursa ne yaparım ne düşünürüm bilmiyorum kayınvalidemler çok çocuk istemiyorlar ama erkek olmazsa illa çok laf ederler Kayın validemin bi abisinin çocuğu hiç olmamış tüp bebek bile tutmamış artık kayınvalidem bar bi kız olsaydı hiç yoktan iyiydi demişti artık benim için ne düşünür Allah bilir 😩😬

Allahım gönlündekini versin inş 5 bebekte benim eşimde çok çocuk istiyor ama artık yaşım itibari ile ben en fazla dört olsun derdim ama bu kız olursa ne yaparım ne düşünürüm bilmiyorum kayınvalidemler çok çocuk istemiyorlar ama erkek olmazsa illa çok laf ederler Kayın validemin bi abisinin çocuğu hiç olmamış tüp bebek bile tutmamış artık kayınvalidem bar bi kız olsaydı hiç yoktan iyiydi demişti artık benim için ne düşünür Allah bilir 😩😬
Ah yaa cidden bunu mu demiş çok yazık çokkk gerçekten ben böyle zihniyetteki insanlara üzülüyorum bu insanların inancı da bana sağlam gelmiyor. Canım inşallah Rabbim erkek evlat vermiştir sana inşallahhhhh yoksa bu gibi insanlar ile çok zor, birde en yakının atsan atamazsın görüşmem diyemezsin Allah yardımcın olsun 🤲🏻😔

Allah ıslah etsin o kaynananı ne diyeyim. Kız evladı gibisi var mı ya evet gönül istiyor hepimiz istiyoruz. Ama Rabbim vermeyince de yapacak birşey imiz yok.

Canım bir de benim eşim tek çocuk biz iki kız kardeşiz. 2.sınıfa giden kızım aynı zamanda öğrencim. Akrabalarımız diye gir konu vardı geçen hafta. Çocuk yapamadı hala anlayamadı o konuyu anlatamıyorum. Hala dayı amca yenge ne demek çocuk anlamlandıramoyor. Çünkü yok sadece teyzeyi biliyor. Nasıl ağladı size anlatamam benim neden o akrabalarım yok diye. Hak verdim çocuğa. Çocuklarım o duyguyu yaşamasın büyük kocaman bir aile olsunlar. Birbirine bağlı vefalı ben olmadığımda babası olmadığında birbirlerine koştursunlar. Evet hak veriyorum 2çocuktan fazla düşünmeyen de oluyor. Ama bence sağlığın maddi manevi kuvvetin yerindeyse bence çocuk olmalı. En az üç, dört olmalı. Dünyanın hali belli olmaz. Tabi herkes kendi içinde haklı. Kimsenin görüşünü eleştirmem.hayırlı evlat olsun kız veya erkek. 🥰🙏🙏🙏

Canım bir de benim eşim tek çocuk biz iki kız kardeşiz. 2.sınıfa giden kızım aynı zamanda öğrencim. Akrabalarımız diye gir konu vardı geçen hafta. Çocuk yapamadı hala anlayamadı o konuyu anlatamıyorum. Hala dayı amca yenge ne demek çocuk anlamlandıramoyor. Çünkü yok sadece teyzeyi biliyor. Nasıl ağladı size anlatamam benim neden o akrabalarım yok diye. Hak verdim çocuğa. Çocuklarım o duyguyu yaşamasın büyük kocaman bir aile olsunlar. Birbirine bağlı vefalı ben olmadığımda babası olmadığında birbirlerine koştursunlar. Evet hak veriyorum 2çocuktan fazla düşünmeyen de oluyor. Ama bence sağlığın maddi manevi kuvvetin yerindeyse bence çocuk olmalı. En az üç, dört olmalı. Dünyanın hali belli olmaz. Tabi herkes kendi içinde haklı. Kimsenin görüşünü eleştirmem.hayırlı evlat olsun kız veya erkek. 🥰🙏🙏🙏
Çok doğru diyorsun maddi manevi sıkıntı mız yok ama yaşım 34 bu yaştan sonra anca bitane daha doğurabilriim ama eşim 5 tane istiyor 😂🤭

Kizlar ikili test yaptırdım sonuc cikti gecen hafta doktor yine gel sonuçta dedi arasam söylenenler mi neden çağırdı ki

Çok doğru diyorsun maddi manevi sıkıntı mız yok ama yaşım 34 bu yaştan sonra anca bitane daha doğurabilriim ama eşim 5 tane istiyor 😂🤭
Yap anacım doğurlaım 5olsun ilerde anlayacağız bunların güzelliğini. Benim imkanım elverişli çok şükür. Evimde bir sürü kız evlat gibi nimetim var bereket var. Şükür bugünüme

Ben de
33yaşondayım 35-36gibi son kez deneyeceğim.
Rabbim hakkinda hayirlisini versin cnm insallah oglisun olur sağlıklı hayırlı
Ya insallah bende ocak gibi deneme yapacagam ama iste korku var boş gebelik gecirdim tekrar ayni olur diye cesaret edemiyorum bir de kardesimle konusurken adet bitiminde tek iliski oldu dedi ve oglu oldu
kafam karisik adet bitimi ve yumurtlama donemi denesem diyorum🤔 hayirlisii bakalim

X