Erkek arkadaşımla gelecek olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Didemfeda

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
21
18
33
Merhaba arkadaşlar, bir konuda yorumlarınıza ihtiyacım var. Arkadaşlarıma akıl verirken çok mantıklı düşünürüm ama sanırım kendi ilişkilerimde bu kadar başarılı değilim..

Yaklaşık 1 ay önce arkadaş ortamında biriyle tanıştım. Benim yaşım 31, onunkisi 29. Ilk andan itibaren aramızda yoğun bir çekim vardı. Filmlerdeki gibi, onu daha önceden tanıyomuş gibi hissettim ve bakışları çok etkiledi beni. Sonrasında 3-4 gün sonra izmire gitme planımız vardı grupça ama arkadaşlar arkadan gelicekti, biz ikimiz gittik. Yol boyunca gülmekten gözlerimden yaş geldi! O kadar çok eğlendik o kadar çok konuştuk ki inanılmaz bişeydi. Buarada çok ortak yönümüz var, yurtdışında aynı yerde yaşamışız bir dönem, müzik zevkimiz aynı, mezheplerimiz aynı (o da alevi ben de) , maddi durumlarımız denk ve en önemlisi birbirimizin aynısıydık. Neyse yolculuk esnasında arabayı birden durdurup beni öpmeye başladı, böyle heyecanlandırıcı hareketleri vardı ve benim nefesim kesiliyodu. Izmire vardık gezdik denize girdik yemek yedik sonra eve geçtik, ben sana aşık oldum , biz çok fena olucaz gibi şeyler söylemeye başladı. Normalde olsa he he der geçerdim ama aramızdaki o elektrik ve çekimi başkası bile görebilirdi.. çok ileriye gitmek istemiyoduk tüketmeyelim diye ama sabaha kadar seviştik, birlikte olmadan. Sonra tekrar sevişmeye başladık ve bu sefer birlikte olduk..

Ertesi günü birbirimize dokunmadan edemiyoduk, sürekli mutlu musun diye sorup duruyordu , bense içimden hiç olmadığım kadar diyodum. Neyse memlekete döndük ertesi günü benimle yemek yemek istedi, dışarı çıktık güzel güzel yemek yedik, herşey aşırı iyiydi. Benim de pms dönemim yaklaştığı için hormonlarım aşırı yüksekti. Hiç planlamadığım bi şekilde, alkol de içince ağzımdan şunlar döküldü, çocuk ister miydin?(izmirde sürekli şu kız çocuğuna bak ne kadar tatlı diyip duruyordu) biliyorumm sormak için çok erkendi belki ama dayanamadım, vaktimi artık boşa geçirmek istemiyordum ve bu soruyu sormanın gerçekten doğru bi zamanı yok sanırım. O da evet severim ama bana kumar oynamak gibi geliyor sanırım yapmazdım dedi. Ben de peki evlilik düşünüyo musun dedim. O da yok düşünmüyorum sanırım dedi ve benim aptal gözyaşlarım süzüldü yanaklarımdan. O tabi kendisini çok kötü hissetti napıcağını bilemedi, beni sakinleştirmeye çalıştı, ben de bu kadar yoğun duygulardan korktum yarın üzülmektense şimdi konuştuğumuz daha iyi oldu, teşekkürler dürüst olduğun için vs diyip kalktım masadan. Vedalaştık ayrıldık. Yaklaşık 1 hafta 10 gün hiç konuşmadık, arkadaşlarım da çok acele ettiğimi söyledi, onların da gazına gelerek mesaj attım, kahve içmek ister misin hormonlarım düzeldi gibisinden. O da olur tabi diyip güldü. Biz buluştuk, hiç konuşmadık o konu hakkında, temas vs yoktu ve ben neşeliydim. Sonra o elimi tutmaya başladı, seni çok özledim falanlar. O günden sonra sabah akşam naptığını nettiğini yazmaya başladı, arıyordu ilgileniyordu sevgilim gibi. Evet evet sevgili olmuştuk. Ortak arkadaşıma da görüşmediğimiz sürede ben onu çok özledim yazsam mı, aslında o kadar evllilik karşıtı değildim , herşey fazla iyiydi yanlış karar almaktan korktum demiş. Ve arkadaşım da bana , bunun çok iyi olduğunu, en azından kafasında evliliğin yer ettiğini söyledi. Yaklaşık 2 haftadır birlikteyiz. Daha çok yeni biliyorum ama şöyle bir dezavantajımız var kendisi tıp mezunu ve asistanlığa daha yeni başladı. Yani günde nöbetler dışında 15 saat çalışıyo ve çıkar çıkmaz beni arayıp yarım saatliğine de olsa görmek istiyo. O kadar egosuz doğal ve tatlı ki.. ağzında doktorluğun d’sini bile duymadım. Instagramında 1 tane fotosu bile yok.. tam bir alfa gibi. Gelelim bugune.. kendisi aşırı pimpirikli ve garantici, kendi manikür malzemelerimle tırnakçıya gitmedim diye laf söyledi. Ordan hpv’ye bağladı.. işte aşı çok önemli olmadıysan olmalısın vs.. ben de yaklaşık 3-4 ay önce hpv pozitif çıktı. Leep işlemi gördüm ve takipteyim şuanda. O da konunun Üzerine gidince haksızlık da yapmak istemedim ve öğrenir belki diye geçirdiğimi anlattım. Dürüst olmak istedim. Tepkisi doktor gibiydi, zaten her yerden bulaşıyor dedi. Özel hayatımı sorgulamadı. Sonrasında uykusu geldi ve kalktık. Yani davranışları normaldi elimi tutmaya devam etti, konu hakkında konuşmadı ama sizce benden uzaklaşır mı bu yüzden? Ben üstüne gitmedim hiç, gocuncağım bir şey değildi, hastalık sonuçta.. Kötü görüyor mudur beni?

Bir de asıl soru sizce evlilik olur mu bu çocukla? Bana sarıldığında çok huzurlu olduğunu söylüyor.. o izmirdeki günden sonra bikaç kez daha yakınlaştık ama birlikte olmadık tam. Sizce ne zaman birlikte olmalıyım bu çocukla evlilik olsun istiyorsam.. o da ısrar etmiyor bana bırakıyor..

Şimdiden teşekkür ederim.

HPV şuan manikürle başkasına bulaşır mı ? Manikürcü temiz değilse ? Ben oraya takıldım. Evliligi soruyorsan, olmaz bence . Aşırı hızlı davranmissin ben bile korktum. Hızlı tuketmeyelim diyip 1 ayda her şeyi yasamissin. Sevgili olmuşsun, sevismissin, ayrilmissin, barismissin...

Sizden uzaklaşma sebebi geçmiş ilişkileriniz mi ? Korkunuz nedir ? Anladığım kadariyla siz de o da ilişki yaşama konusunda açık ve netsiniz. Neden korkuyorsunuz ?

Kendisi evlilik düşünmediğini söylemiş aslında .. bilemiyorum beklentiye girmek sizi üzecek gibi.

Yeni tanıştığı kızla seks yaşayan bir adamın , görüştüğü kişinin seks hayatı üzerinden hpv olayına takılacağını zannetmiyorum üstelik tıp mezunu biri.

Belki kendinde de var geçmiş ilişkilerinden..

Evlenmeye gelince du bismillah yani cicim zamanı geçince sen adamdan kaçacaksın az bir tanı yani kriterler kafandakine uyuyor diye adamı Romeo yapmış koymuşsun. Nerden belli öyle olduğu? Acele etme

Muhtemelen evlilik düşünmüyor zaten söylemiş de. O kadar da karşıt değilim ama istiyorum da demek değil. Kaldı ki sen de pat diye evlenme yoluna düşme

Korkutucu birisiniz ya kendiniz yazıp kendiniz oynuyor gibisiniz.
Adam anlattığınız gibi alfaysa işiniz zor.
Zaten siz vedalaştıktan sonra da yazmamış yine kendiniz yazmışsınız.
Şimdi “Ben sana söyledim,evlilik düşüncem yok” derse ne diyebilirsiniz ki?

konunuzu okumadan önce bunu soruyorsaniz sorunlu bir tiptir diye düşünüp olmaz diyecektim, okudum ve yine olmaz diyorum ama sizin yüzünüzden.

3 gün tanıdığın adamla seviş filan, bunlar hoş havai şeyler, okuyunca bir gönendik falan filan. 5. gün de evlenir miyiz diye sor. ne bu, ne gerek var bu kezbanlığa. buna sebep pms göstermeniz hele. pms geçmiş gitmiş, mens gelmiş gitmiş, siz hala bizden olur muyuz evlenir miyiz diyorsunuz. ben mi yanlış anladım, 1 ay olmamış mı daha tanışalı? arkadaşlar köylü müyüm ben, medeni insanlar artık 1 ayda nikah mı kıyıyor

Neden bu kadar atarlı konuştuğunuzu anlayamadım. Yaptıklarımı savunmuyorum ama yine de yargılayın diye anlatmadım..

3guünde tanıdığı adamla sevişmek hoş havai medenice mi oluyor bence iğrençlikten başka şey değil.

Sana cinsellik konusunda bu kadar kolay ve hızlı ulaşmamalıydı bence.İki günlük tanıdığın biriyle evlilik düşünmemelisin bence sanırım yaşım geldi korkusu var ama yaşında geç değil zaten.Karşı tarafta hemen evlilik düşünmez,düşünmemeli.Genelde birden hızlı karar verip tanımadan evlenenlerin sonu hüsran çünkü dış görünüşü beğenip evleniyorlar karakteri tanımadan.Yani bence sen bu çocuktan vazgeç olmaz bence

Mağaradan çık tatile gitti, aşık oldu, sevişti, içti , sarhoş oldu evlilik konuşması yaptı, ağladı, ayrıldı, tekrar barıştı ,manikure gitti, hpv geçmişi anlatıldı gelinlik bakıyor sen diyorsun 1 ayda nikah mi kıyılır

Sen evlılık ıstıyosun o isyemıyor. Senın veklentılerın farklı onunkı farklı. Sen ne kadar evlılık ıstemıyorum desende ıstıyosun ama o yolun daha çok basında. Bence evlılık dusuncesı hıc yok. Sende kendın gıbı düşünen bırını bulursan bence daha ıyı olur.

3guünde tanıdığı adamla sevişmek hoş havai medenice mi oluyor bence iğrençlikten başka şey değil.

Yorumlarınız gerçekten çok kırıcı

Ya ben kırıl diye yapmadım 3 günde adamı ne tanıdın belki sapık belki deli belki baltali bir katil yani

Malum evli ya da bekar erkeklerin gözü hep dışarda olduğu için alıştık bu ülkedeki sapıklara. Yani ayırt edebilirim.. Yaşım 30un üzerinde. 15 yaşından beri çalışıyorum. Türkiyenin en iyi üniversitelerinin birinden mezun oldum ve yurtdışında master yaptım. Okulların bir önemi yok diceksiniz , yanılma payım elbette olabilir ama sizce kendi kararlarımı kendim verebilcek yaşta olup, baltalı insanı da ayırt edebilcek tecrubeye sahip değil miyimdir? Evet çok hızlı gelişti her şey, farkındayım, haklısınız ama inanın okunduğu gibi değil. Şuan her şey ağır ve sakin ilerliyor. Antidepresan kullanıyorum ve ben bile bazı davranışlarıma anlam veremiyorum. O yüzden dürüst olup ne bok yediysem yazdım buraya ki düzgünce ve saygılı bir şekilde yorum alayım.

Neden evlenmek istiyosunuz ki bu adamla ? 1 ayda ne kadar tanıdınız da ömrünüzü geçirebileceğinize emin oldunuz.
Bence net davranmış. O masadan kalktığınız gibi bırakacaktınız. Sonrasında "ben sana net oldum" diyip işin içinden çıkar. Size de "şu an düşünmüyorum ama ilerde neden olmasın" falan deseydi belki derdim, ama çok keskin geldi tavrı.
Anlıyorum, ben de yaşadığım ilişki evliliğe doğru gitsin isterim, ama buna 1 ayda da bu kadar hevesli olamam, tanımaya çalışırım. Sevgilime de "evliliği düşünüyor musun" diye sormadım, ben evlenmek isterim tekrar ilerde dedim, kısmet dedi, yani herkes niyetini belli etsin elbette burda sıkıntı yok. Yani ilerde bana gelip evlilik düşünmüyorum dese ben kartlarımı açık oynadım, o esnada aklın nerdeydi der yol veririm ama sizde durum tam tersi şu anda. O dese ben kartlarımı açık oynadım e sen de döndün aradın, bi şey diyemezsiniz, bunun için diyorum. Niyetleri anlamanın yolları vardır yani. İlle de senle evlenmek istiyorum mesajı vermektense ben evliliğe doğru gitme ihtimali olan bi ilişki istiyorum diyip başta niyetinizi belli ederseniz ona göre şekillenir ilişkileriniz.

Çok hızlı başlamışsınız.
Evlilik, çocuk muhabbeti de erken olmuş. Karsı taraf için gayet rahatsız edici ki kendisi o geceden sonra iletişim kurmamış. Normalde öyle düşünmese bile siz hemen moda girmeyin diye istemiyorum dese hakkıdır.
Neden bu kadar evlilik odaklısınız? Belki siz daha yakından tanıdıkça kendiniz istemeyeceksini, olamaz mı? Bu kadar kolay mı 2 haftada evlilik için tamam moduna girmek? Biraz mantıklı düşünmeye ihtiyacınız var.
Sevgiliniz genel düşüncelerini söylemiş, siz buna rağmen tekrar görüşmek istemişsiniz, evlilik de evlilik demenden akışına bırakmayı deneyin. Yoksa zaten devam etmeniz zor olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…