ERKEK arkadasımın benden para istemesi

Çok taviz vererek yaklaşmışsınız 1 kere verdiniz tamam . Bende sıkıştım bu ay senden isteyecektim falan deseydiniz . Yada ödeme yaptıktan sonra bende bu ay çok sıkışacağım gibi konuşun . Çok yüzsüzce davranmıs

Keşke bu kadar acımacısca dalga geçmeseniz

Canım ablacım ayrıl kaç diye demiş herkes ne dediyse. Adam varsa yoksa para ver para ver para var asalak yani kadınlara yapışıp paralarını emmek derdinde. O zengin kız da buna tekmeyi koymuştur emin ol zenginler gayet uyanık oluyor. Boşver bu adamı engelle her yerden böyle ilişki mi olur Allah aşkına

Harcadigin paraları ondan kurtulmanin diyeti olarak kabul et arkana bakma. Bu ne ya okurken daraltti beni. Beraberliklerde tüm masrafların paylaşılması tarafındayım ama bu seninki farklı...hediye saat istemek nedir ya

Doğru karar. Resmen cüzdan olarak görüyor sizi. Hiç geregi yok. İyi yapmışsınız. Zaten ilk eski sevgilim zengindi demesinden iskillenmek gerekiyor, demek ki ordan alışmıș, çok rahat para isteyebiliyor

Bu adam sizi para için kullanıyor gibi geldi. Ne mutlu ayrılmışsınız.

Ay rezillik resmen .

Ne itici biriymiş. Konu sahibi, sakın barışma bu adamla. Bildiğin yüzsüz.

bunun sonu gelmez para isteyen erkek iticiliği çok fena bir durum. Paran yoksa ona göre davran oma göre bi şeyler talep et kendini tut vs. ilerde başınızı çok ağrıtırdı yerinde bi karar olmuş

Ay benim icim kalkti bu ne ya sanki sevgililik degil de ortaklik.

Bu kadar para muhabbeti bana acayip itici gelir, ben olsam ayrilirdim daha dogrusu buralara getirmezdim bu konulari.

Resmen tiksindim. Saat istemek nedir ya.
Parası yoksa da tatile gitmeyiversin.
Daha yolun başında böyleyse ileride iyice suyunu çıkarır. İyi ki ayrılmışsınız.

ne koparsam kar dıye dusunen sevgılın acımasız degıl de bız acımasız oluyoruz oyle mı
daha da bırsey demem
Siz acımasız konusmadınız benim sözüm mutluluklar falan diyip gülüp dalga geçenlere daha kibarca yazılabilirdi siz gayet kibar yazdınız. Tesekkür ediyorum

Hata sizde. Niye elin adamına paranızı veriyorsunuz ki. Bu hikayede olan size olmuş. Bundan sonra daha temkinli olun ve böyle züğürtlerle takılmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…