ERKEK arkadasımın benden para istemesi

Bu tarz konuklara çok yorum yapmam ama çok doğru bir karar verip ayrılmışsınız inşallah geri adım atmazsiniz atmayın da adam a bak ya gerizekalı sinir etti beni

Çok iyi yapmışsınız onunla harcadığınız paraya da zamana da yazık

Kaç kurtul bu adamdan çok iyi yapmışsın en irrite edici tipi

Bence çok kötü direkt gözden düşer. Ben bu arada sadece bana saat al dediği kısma takıldım. Yani ben anlayamadım ayrıca şunu sen ödedin şunu ben işte şu paraları birleştirelim sana düşen şu bana bu gibi muhabbetleri nasıl yaptığınızı. Yani nerden aklınıza geliyor ikiniz içinde söylüyorum. Yoksa adam zaten bana şunu al diyen bir tip. Ben de evlenmeden önce bir sürü ama bir sürü erkek arkadaşım oldu çok gezdik ve bazılarıyla tatile gittim ama hiç biri bana yanına ne aldın yok sana düşen bu bana bu demedi adam ben görmeden ödedi konu olmadı btti gitti

Canım bence yol yakınken ayrılmam iyi olmuş, bu kadar küçük hesaplara girmesi hiç hoş değil. Biz eşimle sevgiliyken bana 1 lira bile ödetmezdi, yemez yedirir, giymez giydirirdi. Kendisi parasız kalsa da benden eksik etmezdi hiç.
Tabi herşeyi erkek ödeyecek diye birşey yok, ama bu seni resmen sömürmeye çalışmış.

Ayyy Allahaşkına ayrıl şundan.

Midem bulandı kusucam. Söyliceklerim bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…