ERKEK arkadasımın benden para istemesi

Ex kızın zengin olduğu da ayrıca yalan bence zengin kız ne yapsın bu çulsuz öküzü
Yalan tabi yaa.
Gelecekteki talepleri için yol yapmis. Parasindan etkilenecegimi sandi falan demis.
Amac para istedikce konu sahibinin aklinda kotu dusunce olusmasin ki sovusleyebildigi kadar sovuslesin.
Aklinca "Amaci para olsa eski sevgilisini birakmazdi, demek ki gercekten ihtiyaci var ki istiyor" izlenimi olusturacak. ÇAKAL

Yok anam yok , öyle gibi görünüyor ama bunlar evlenmez neden çünkü evlenmek maaşı da paylaşmak demek...bunun gibi beleşçiler onu göze alamaz asla...ya da full kadından geçinecekse evlenir ..
E baksana, aile ile tanışıldı diye bişey sanmış, erkeğin ailesi ile tanıştırmasına ne var, bugün Ayşe'yi yarın Fatma'yı tanıştırır oysa. Bu adamın evlenmesi için her şeyi konu sahibinin yapması lazım, elini ölse atmaz cebine bu.

- Bana araba al, yola her çıktığımda seninle olmak istiyorum
- Bana kırmızı elbise al, kırmızı rengi hep seni hatırlatsin istiyorum
- Bana altın kolye al- diğerleri alerji yapar:)- seni hep boynumda taşımak istiyorum
- Bana bilgisayar al, film izlerken hep yanımda hissetmek istiyorum seni
Kızlar yeni bahaneler buldum

Siz acımasız konusmadınız benim sözüm mutluluklar falan diyip gülüp dalga geçenlere daha kibarca yazılabilirdi siz gayet kibar yazdınız. Tesekkür ediyorum
Adamı savunuyorsunuz ne yazsak yok aslında öyle değil diyorsunuz . Ee madem adamdan eminsiniz niye konu açtınız? Ben de adam sizi kandırıyor dedim yok dediniz mutluluklar diledim en son. Başka ne yazayım ki bu duruma?

Kocama mesaj atayım hemen. “Aşkım iphone 13 alır mısın? Telefonum hep sen ararken çalsın istiyorum yoksa asla istemezdim” ajdjdjfkdk adam ciddi ağır ölücü ya Allah’ın beleşçisi 150₺ hayır olarak dilenciye ver bacım geçmiş olsun

Altın dışındakiler bana gerçekten alerji yapıyo ama ona rağmen arkadaslarım gümüs alınca gülerek takar aksam boynumu ya da bileğimi keserim

Altın dışındakiler bana gerçekten alerji yapıyo ama ona rağmen arkadaslarım gümüs alınca gülerek takar aksam boynumu ya da bileğimi keserim
Bana pırlanta dışında herşeyy alerji yapıyor dermişimmmşaka bir yana altın ve çelik dışında ne taksam kıtır kıtır kaşınıp kızarıyorum ama hiç bir sevgilimden ve eşimden zorla takı istemedim yahuu. Gerekince kendim aldım ya da habersiz hediye edildi. Bu adam çakalın önde gideni. Çok da uyanık

Bundan 4 sene önce flörtingle ilk bulusmamız, arkadas ortamından tanısıyoruz. Cocuk taze milyonluk araba almıs, laf arasında “araba biraz zorlayacak gibi ama bir iki seneye rahatlarım” dedi diye flörtü bitirmiştim…. O yüzden konu sahibinin nasıl devam ettiği şokundayım

Çeliği hiç kullanmadım ama altın dışında ne taksam pul pul dökülüyorum resmen. Hele kulak, bazen çok beğendiklerim oluyor ama alamıyorum. Kulagım kopuyor sanki

Kredi de cektirir yakında , kız mırın kırın ederse evlenmeme blöfü yapar

Aşırı içli dışlı ortak bütçe kullanılan bir ilişki değilse koşarak uzaklaşmanı tavsiye ederim. Tatile sen gitmesen benzin parasını kime kitleyeceklermiş acaba?

Benim taaaa burdan midem bulandı. İyi yapmışsın arkadaşım bırakmakla.

Para muhabbeti yapan erkekten kaçarım bırak sevgiliyi benzini hesaplayan adamla sosyal arkadaşlık da yapmam. Tatil öncesi de kim ne ödesin muhabbeti saçma. Sevgilim birllikte tatil teklif ediyorsa ikimizin de masrafını karşılayacak parayı cebine koymalı. Ben kimseye sırtımı dayayıp parasını yiyim derdinde bir insan değilim . Maddi olarak hiçbir şeyin altında da kalmam ama cömert olmayan erkekler bana çekici değil çok çok itici geliyor her türlü. Şahsi fikrim çok iyi yapmışsınız.

Bunun yanında varlığından bahseden de en az pintisi kadar boğuyor beni. Bir keresinde ilk buluşmada tam 45 dk bana evini yazlığını anlatan bir dangalağı wcye gideceğim bahanesiyle masada bırakıp sıvışmışlığım var o derece iğrendiriyorlar beni :)

İgrendim adamdan.

Engelle bence uzak kal açıklama bile yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…