ERKEK arkadasımın benden para istemesi

Ex kızın zengin olduğu da ayrıca yalan bence zengin kız ne yapsın bu çulsuz öküzü
Yalan tabi yaa.
Gelecekteki talepleri için yol yapmis. Parasindan etkilenecegimi sandi falan demis.
Amac para istedikce konu sahibinin aklinda kotu dusunce olusmasin ki sovusleyebildigi kadar sovuslesin.
Aklinca "Amaci para olsa eski sevgilisini birakmazdi, demek ki gercekten ihtiyaci var ki istiyor" izlenimi olusturacak. ÇAKAL

Yok anam yok , öyle gibi görünüyor ama bunlar evlenmez neden çünkü evlenmek maaşı da paylaşmak demek...bunun gibi beleşçiler onu göze alamaz asla...ya da full kadından geçinecekse evlenir ..
E baksana, aile ile tanışıldı diye bişey sanmış, erkeğin ailesi ile tanıştırmasına ne var, bugün Ayşe'yi yarın Fatma'yı tanıştırır oysa. Bu adamın evlenmesi için her şeyi konu sahibinin yapması lazım, elini ölse atmaz cebine bu.

- Bana araba al, yola her çıktığımda seninle olmak istiyorum
- Bana kırmızı elbise al, kırmızı rengi hep seni hatırlatsin istiyorum
- Bana altın kolye al- diğerleri alerji yapar:)- seni hep boynumda taşımak istiyorum
- Bana bilgisayar al, film izlerken hep yanımda hissetmek istiyorum seni
Kızlar yeni bahaneler buldum :KK70:

Siz acımasız konusmadınız benim sözüm mutluluklar falan diyip gülüp dalga geçenlere daha kibarca yazılabilirdi siz gayet kibar yazdınız. Tesekkür ediyorum
Adamı savunuyorsunuz ne yazsak yok aslında öyle değil diyorsunuz . Ee madem adamdan eminsiniz niye konu açtınız? Ben de adam sizi kandırıyor dedim yok dediniz mutluluklar diledim en son. Başka ne yazayım ki bu duruma?

Kocama mesaj atayım hemen. “Aşkım iphone 13 alır mısın? Telefonum hep sen ararken çalsın istiyorum yoksa asla istemezdim” ajdjdjfkdk adam ciddi ağır ölücü ya Allah’ın beleşçisi 150₺ hayır olarak dilenciye ver bacım geçmiş olsun

- Bana araba al, yola her çıktığımda seninle olmak istiyorum
- Bana kırmızı elbise al, kırmızı rengi hep seni hatırlatsin istiyorum
- Bana altın kolye al- diğerleri alerji yapar:)- seni hep boynumda taşımak istiyorum
- Bana bilgisayar al, film izlerken hep yanımda hissetmek istiyorum seni
Kızlar yeni bahaneler buldum :KK70:
Altın dışındakiler bana gerçekten alerji yapıyo ama🥺🥺🥲🥲 ona rağmen arkadaslarım gümüs alınca gülerek takar aksam boynumu ya da bileğimi keserim🥲🥲

Altın dışındakiler bana gerçekten alerji yapıyo ama🥺🥺🥲🥲 ona rağmen arkadaslarım gümüs alınca gülerek takar aksam boynumu ya da bileğimi keserim🥲🥲
Bana pırlanta dışında herşeyy alerji yapıyor dermişimmm😅şaka bir yana altın ve çelik dışında ne taksam kıtır kıtır kaşınıp kızarıyorum ama hiç bir sevgilimden ve eşimden zorla takı istemedim yahuu. Gerekince kendim aldım ya da habersiz hediye edildi. Bu adam çakalın önde gideni. Çok da uyanık

Bundan 4 sene önce flörtingle ilk bulusmamız, arkadas ortamından tanısıyoruz. Cocuk taze milyonluk araba almıs, laf arasında “araba biraz zorlayacak gibi ama bir iki seneye rahatlarım” dedi diye flörtü bitirmiştim…. O yüzden konu sahibinin nasıl devam ettiği şokundayım

Bana pırlanta dışında herşeyy alerji yapıyor dermişimmm😅şaka bir yana altın ve çelik dışında ne taksam kıtır kıtır kaşınıp kızarıyorum ama hiç bir sevgilimden ve eşimden zorla takı istemedim yahuu. Gerekince kendim aldım ya da habersiz hediye edildi. Bu adam çakalın önde gideni. Çok da uyanık
Çeliği hiç kullanmadım ama altın dışında ne taksam pul pul dökülüyorum resmen. Hele kulak, bazen çok beğendiklerim oluyor ama alamıyorum. Kulagım kopuyor sanki 🥺🥺

E baksana, aile ile tanışıldı diye bişey sanmış, erkeğin ailesi ile tanıştırmasına ne var, bugün Ayşe'yi yarın Fatma'yı tanıştırır oysa. Bu adamın evlenmesi için her şeyi konu sahibinin yapması lazım, elini ölse atmaz cebine bu.

Kredi de cektirir yakında , kız mırın kırın ederse evlenmeme blöfü yapar

Aşırı içli dışlı ortak bütçe kullanılan bir ilişki değilse koşarak uzaklaşmanı tavsiye ederim. Tatile sen gitmesen benzin parasını kime kitleyeceklermiş acaba?

Benim taaaa burdan midem bulandı. İyi yapmışsın arkadaşım bırakmakla.

Arkadaslar sizinle erkek arkadasımla ayrılma sebebi paylaşacagım. İlk basta para konusunda bir sorun yoktu. İlk eski nisanlısının ailesinin çok zengin oldugunu söyledi. Orda bir işkillendim. Zengin olabilir ama bunu söylemesi ayıp..çok fazla bulusmadık 6 ay görüstük ama Bulustugumuzda bonkör davranıyordu. Hediye çiçek hiç almadı. BEN kendine bir kere güneş kremi aldım. Bir keresinde demişti bana saat al hediye normalde istemem ama zamanım seninle aksın istiypruö dedi.Tabi arada dısarı da bende hesap bende ödüyordum. Maddi olarak çok iyi zamanlar geçirmediğinde bahsetti ben ihtiyacın varsa gönderebilrim yanıda dursun demiştim. BEn memurum .Gerek yok demişti. birkaç kere bu arada çalısıyor az da olsa kazanıyor yani asgari ücrette olsa kazanıyor. Sigara içen biri günde 2-3 paket. Neyse bir keresinde bana dedi telefon faturamı ödeyemeyecegim sen öde ben sana atarum neyse ödedim bir kere dedi iban at bende sorun degil dedim. Bir daha ısrar etmedi. Benim çok vicdanlı iyi kalpli oldugumu benden iyi bilir. Daha sonra tatile gittik herkes kendi parasını ödeyecek şekilde Anlastık. Çıkmadan önce yanında ne kadar para var diye sordu. Ben yanıma para almadan çıkıcak kız degilim zaten sormasına sinir oldum. Hem fatıra olayı hem bu olay olunca ben bunu bir deneyeyim dedim. Dedim ki ablanın aracı ile gidicez benzine bende ortak olurum. Bana dedi beni yanlıs anladın ben dedim yok tamm o zaman dedi. Tatilde iken birseye karısma sonra biz seninle hesaplasırız parayı. Tatile ablası kendi ben gittk. Ben hem Kendi paramı ödedim. Hem de onun parasının küsuratını ödedim 200 tl idi bana dedi bu 200 ü de senin kartından çekelim hiçbir sey demedim tamam dedim. Ama çok çirkin geldi. Dedim acaba benzini mi hesapladı. Onun yerine ben utandım resmen. Biraz yüzümü düsürdüm istemeden bana demedi sonra veririm diye bile. Tatilden dönünce ben çalıstıgım şehre gittim. O gün otobüsümi biraz (deneme amaçlı) Dedim tatilden yeni döndüm param kalmadı yetisemezsem otele gidicek param yok. Bir tane güvendigim erkek arkDasımda kalırım. Dedi yetisemezsen kal bende olsa verirdim ama bendede yok(halbuki aşırı kıskanç biridir) sonra zaman geçti biraz benzin muhabbeti açtı. Dedi benzin 600 tuttu senle bana 200 düsüyor kişi bası benim karttan dökümlera da baktım 150 faxladan çekilmiş karttan faxlafan ödemek zorundyım fedi. Mesafe 600 tl tutacak yer degil bu arada 3-4 saatlik yol gidiş dönüş hesapladım arkadasoma da sordum max 400 tl benzin gider ki bir depo o paraya dolar. Dediim iban at yollayayım dedi şuan paran yok klsın sonra atarsın. ben ses etmedim 2 gün sonra yine yazdı. Dedi kredi kartının son günü ödeyemicem bu para çekilmesi canımı sıktı. Dedim ben mi ödeyeyim yok sana öde demedim yanlıs anlafın bende sinirlendim bir senin para tavrına bir bama bak dedim ben hiç para lafı etmiyorum ama sen söylüyorsun dedim ayrıldım. Sizin düsüncelerinizi merak ediyorum
Para muhabbeti yapan erkekten kaçarım bırak sevgiliyi benzini hesaplayan adamla sosyal arkadaşlık da yapmam. Tatil öncesi de kim ne ödesin muhabbeti saçma. Sevgilim birllikte tatil teklif ediyorsa ikimizin de masrafını karşılayacak parayı cebine koymalı. Ben kimseye sırtımı dayayıp parasını yiyim derdinde bir insan değilim . Maddi olarak hiçbir şeyin altında da kalmam ama cömert olmayan erkekler bana çekici değil çok çok itici geliyor her türlü. Şahsi fikrim çok iyi yapmışsınız.

Bunun yanında varlığından bahseden de en az pintisi kadar boğuyor beni. Bir keresinde ilk buluşmada tam 45 dk bana evini yazlığını anlatan bir dangalağı wcye gideceğim bahanesiyle masada bırakıp sıvışmışlığım var o derece iğrendiriyorlar beni :)

Arkadaslar sizinle erkek arkadasımla ayrılma sebebi paylaşacagım. İlk basta para konusunda bir sorun yoktu. İlk eski nisanlısının ailesinin çok zengin oldugunu söyledi. Orda bir işkillendim. Zengin olabilir ama bunu söylemesi ayıp..çok fazla bulusmadık 6 ay görüstük ama Bulustugumuzda bonkör davranıyordu. Hediye çiçek hiç almadı. BEN kendine bir kere güneş kremi aldım. Bir keresinde demişti bana saat al hediye normalde istemem ama zamanım seninle aksın istiypruö dedi.Tabi arada dısarı da bende hesap bende ödüyordum. Maddi olarak çok iyi zamanlar geçirmediğinde bahsetti ben ihtiyacın varsa gönderebilrim yanıda dursun demiştim. BEn memurum .Gerek yok demişti. birkaç kere bu arada çalısıyor az da olsa kazanıyor yani asgari ücrette olsa kazanıyor. Sigara içen biri günde 2-3 paket. Neyse bir keresinde bana dedi telefon faturamı ödeyemeyecegim sen öde ben sana atarum neyse ödedim bir kere dedi iban at bende sorun degil dedim. Bir daha ısrar etmedi. Benim çok vicdanlı iyi kalpli oldugumu benden iyi bilir. Daha sonra tatile gittik herkes kendi parasını ödeyecek şekilde Anlastık. Çıkmadan önce yanında ne kadar para var diye sordu. Ben yanıma para almadan çıkıcak kız degilim zaten sormasına sinir oldum. Hem fatıra olayı hem bu olay olunca ben bunu bir deneyeyim dedim. Dedim ki ablanın aracı ile gidicez benzine bende ortak olurum. Bana dedi beni yanlıs anladın ben dedim yok tamm o zaman dedi. Tatilde iken birseye karısma sonra biz seninle hesaplasırız parayı. Tatile ablası kendi ben gittk. Ben hem Kendi paramı ödedim. Hem de onun parasının küsuratını ödedim 200 tl idi bana dedi bu 200 ü de senin kartından çekelim hiçbir sey demedim tamam dedim. Ama çok çirkin geldi. Dedim acaba benzini mi hesapladı. Onun yerine ben utandım resmen. Biraz yüzümü düsürdüm istemeden bana demedi sonra veririm diye bile. Tatilden dönünce ben çalıstıgım şehre gittim. O gün otobüsümi biraz (deneme amaçlı) Dedim tatilden yeni döndüm param kalmadı yetisemezsem otele gidicek param yok. Bir tane güvendigim erkek arkDasımda kalırım. Dedi yetisemezsen kal bende olsa verirdim ama bendede yok(halbuki aşırı kıskanç biridir) sonra zaman geçti biraz benzin muhabbeti açtı. Dedi benzin 600 tuttu senle bana 200 düsüyor kişi bası benim karttan dökümlera da baktım 150 faxladan çekilmiş karttan faxlafan ödemek zorundyım fedi. Mesafe 600 tl tutacak yer degil bu arada 3-4 saatlik yol gidiş dönüş hesapladım arkadasoma da sordum max 400 tl benzin gider ki bir depo o paraya dolar. Dediim iban at yollayayım dedi şuan paran yok klsın sonra atarsın. ben ses etmedim 2 gün sonra yine yazdı. Dedi kredi kartının son günü ödeyemicem bu para çekilmesi canımı sıktı. Dedim ben mi ödeyeyim yok sana öde demedim yanlıs anlafın bende sinirlendim bir senin para tavrına bir bama bak dedim ben hiç para lafı etmiyorum ama sen söylüyorsun dedim ayrıldım. Sizin düsüncelerinizi merak ediyorum
İgrendim adamdan.

Engelle bence uzak kal açıklama bile yapma
Arkadaslar sizinle erkek arkadasımla ayrılma sebebi paylaşacagım. İlk basta para konusunda bir sorun yoktu. İlk eski nisanlısının ailesinin çok zengin oldugunu söyledi. Orda bir işkillendim. Zengin olabilir ama bunu söylemesi ayıp..çok fazla bulusmadık 6 ay görüstük ama Bulustugumuzda bonkör davranıyordu. Hediye çiçek hiç almadı. BEN kendine bir kere güneş kremi aldım. Bir keresinde demişti bana saat al hediye normalde istemem ama zamanım seninle aksın istiypruö dedi.Tabi arada dısarı da bende hesap bende ödüyordum. Maddi olarak çok iyi zamanlar geçirmediğinde bahsetti ben ihtiyacın varsa gönderebilrim yanıda dursun demiştim. BEn memurum .Gerek yok demişti. birkaç kere bu arada çalısıyor az da olsa kazanıyor yani asgari ücrette olsa kazanıyor. Sigara içen biri günde 2-3 paket. Neyse bir keresinde bana dedi telefon faturamı ödeyemeyecegim sen öde ben sana atarum neyse ödedim bir kere dedi iban at bende sorun degil dedim. Bir daha ısrar etmedi. Benim çok vicdanlı iyi kalpli oldugumu benden iyi bilir. Daha sonra tatile gittik herkes kendi parasını ödeyecek şekilde Anlastık. Çıkmadan önce yanında ne kadar para var diye sordu. Ben yanıma para almadan çıkıcak kız degilim zaten sormasına sinir oldum. Hem fatıra olayı hem bu olay olunca ben bunu bir deneyeyim dedim. Dedim ki ablanın aracı ile gidicez benzine bende ortak olurum. Bana dedi beni yanlıs anladın ben dedim yok tamm o zaman dedi. Tatilde iken birseye karısma sonra biz seninle hesaplasırız parayı. Tatile ablası kendi ben gittk. Ben hem Kendi paramı ödedim. Hem de onun parasının küsuratını ödedim 200 tl idi bana dedi bu 200 ü de senin kartından çekelim hiçbir sey demedim tamam dedim. Ama çok çirkin geldi. Dedim acaba benzini mi hesapladı. Onun yerine ben utandım resmen. Biraz yüzümü düsürdüm istemeden bana demedi sonra veririm diye bile. Tatilden dönünce ben çalıstıgım şehre gittim. O gün otobüsümi biraz (deneme amaçlı) Dedim tatilden yeni döndüm param kalmadı yetisemezsem otele gidicek param yok. Bir tane güvendigim erkek arkDasımda kalırım. Dedi yetisemezsen kal bende olsa verirdim ama bendede yok(halbuki aşırı kıskanç biridir) sonra zaman geçti biraz benzin muhabbeti açtı. Dedi benzin 600 tuttu senle bana 200 düsüyor kişi bası benim karttan dökümlera da baktım 150 faxladan çekilmiş karttan faxlafan ödemek zorundyım fedi. Mesafe 600 tl tutacak yer degil bu arada 3-4 saatlik yol gidiş dönüş hesapladım arkadasoma da sordum max 400 tl benzin gider ki bir depo o paraya dolar. Dediim iban at yollayayım dedi şuan paran yok klsın sonra atarsın. ben ses etmedim 2 gün sonra yine yazdı. Dedi kredi kartının son günü ödeyemicem bu para çekilmesi canımı sıktı. Dedim ben mi ödeyeyim yok sana öde demedim yanlıs anlafın bende sinirlendim bir senin para tavrına bir bama bak dedim ben hiç para lafı etmiyorum ama sen söylüyorsun dedim ayrıldım. Sizin düsüncelerinizi merak ediyor

X