erkek arkadaşımın bende kalmasından rahatsız olan komşular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aa öyle mi o zaman daha mantıklı konuşun. Zaten inandığımız şeyi hükmü kesin o yüzden yoruma açık bir şey yok.
Hanimefendi, gayet acik konusuyorum. Bilmiyorum haberiniz var mi ama dunyada sizin inancinizi paylasmayan milyonlar var. Bu kisiler Islam'a inanmiyorlar, sizin soylediklerinizin hicbirine katilmiyorlar. Belki inanmazsiniz ama Turkiye'de bile var boyle insanlar. Benim ailemin yarisi Hristiyan ornegin, bu soylediklerinize gulerler sadece. Inanc kisiye ozeldir, baskalarini sizin inandiklariniza inanmaya zorlayamazsiniz.

Bu dediğin şaşmaz

cahil olduğunuz üsluptan belli olduğu için daha fazla muhatap olamayacağam zaten

nerede,hangi bölümde,hangi statüde okuduğumu;mezun olduğum okulu duymak istemezsiniz :) cahil olduğum size bu düşük üslübunuza karşı hep "siz" diye hitap etmemden mi anlaşıldı? üzgünüm o halde...

Degerli insan olmakmi? Değer -leri olanmi? Elbetteki degerleri olan .. bunun dinle alakasi yok.. tabulari, kriterleri, duraklari olmali insanin.. bazilari eve erkek atip sevisiyruzda ne olmus diyor gogsunu gere gere bu degersizlik belirtisidir..cagdasligin ozgurlugun degil..kriterlerimiz var .. nikahta boyle birsey .. nikah bana verilen degeri gosterir .. ve ancak nikah kiyildiginda ve devlet olarak ve dinen haklarimi aldigimda o insanla ayni evi paylasabilirim. Degilmi? Azicik kriterlerimiz olsun yahu bunlar ozgurluk degil..

benim de tabularım,kriterlerim,duraklarım farklı mesela. sizinle aynı değil diye mi değersiz oluyorum?

Ozgurluk uzerine okumalisiniz o halde. Nikahsiz yasamak da ozgurluktur ve bir secimdir. Bu insanlarin da kriterleri var, sokakta ilk gordukleri adamla eve cikiyor degiller.

Konu sahibi anlıyor musun senin komşular hangi zihniyetten
Şok geçiriyorlar babam sevgilimi taniyor deyince ne de olsa baban ağzıni burnunu kirmali
Buradan bir dram çıkmalıydı çünkü onların geniş olmayan dar babalari elele sevgilisiyle görseydi gider bayiltana kadar döver sonra sevmediği 10 yas büyük bir adamla evlendirirlerdi

Niye böyle olmadi ya sende
Isyannnnn

Konu sahibinin babasini cok takdir ettim, bizim ulkeye fazla boyle baba. Konu sahibi de boyle bir babayi kaldirabilecek biriymis ne mutlu, kendisine baski yapmayan babasinin arkasindan "Benim babam da g***t herhalde" diye gulenleri gordum.

yazık babamın aklına da sadece "gece alkollü geldiniz bağırdınız mı bu neden rahatsız olmuş?" gibi bir düşünce gelmiş

ortada rahatsız olunacak en ufak bir şey yokken adam neye uğradığını şaşırmış. komşuların dumur oluşunu tahmin edemiyorum. ellerinde patladı

Konu sahibinin babasini cok takdir ettim, bizim ulkeye fazla boyle baba. Konu sahibi de boyle bir babayi kaldirabilecek biriymis ne mutlu, kendisine baski yapmayan babasinin arkasindan "Benim babam da g***t herhalde" diye gulenleri gordum.

insanlar şunu anlayamadı,sanırım beni babam kızmıyor diye babamın yanında sevgilimle kucak kucağayım falan zannediyorlar. amerikan aileler gibi değiliz. ama babamdan bu konuda korkmam belli bi sınırımız vardır. o da didik didik etmez. güveni sonsuz çünkü. zaten sık görüşmediğimiz için bir de böyle beni sıkıştırsa sanırım tamamen soğurdum. böyle bir düzen oturttuk,burdakilere dert oldu :)

Niye o hala aglanilan 28 şubatta üniversite de kızların yüzde 95 'i açıktı niye topluluğa uyup çoğunluk haklıdır deyip başlarını acmadilar kalkıp eylem yaptılar

Yada bir Avrupa sehrindesin diyelim tek müslüman kadin da sensin
Senden rahatsız oluyoruz defol git bu ülkeden deseler haklısınız mi derdin
Yoksa Avrupa İnsan Haklari mahkemesinin yolunu mu tutardin

Ozgurluk uzerine okumalisiniz o halde. Nikahsiz yasamak da ozgurluktur ve bir secimdir. Bu insanlarin da kriterleri var, sokakta ilk gordukleri adamla eve cikiyor degiller.
Hadiya nikasiz yasamaktami ozgurluktu ben geri kalmisim en son okudugum kitapta o farkli adlandirilmisti .. kriterler sanirim yakisikli olsun zengin olsun boyu 1.80 olsun forsu yerinde olsundur. Bakmakla gormek arasinda fark gibi bu .. ben kriter diyorum sen neden bahsediyorsun lahavleee.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…