erkek arkadaşımın bende kalmasından rahatsız olan komşular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şöyle bir La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim çekip peşine de hanımlar bu topiğin hali ne diye sormak istiyorum ?
Banlara hazırlanın, dini içerik, polemik, üslupsuz yorum vb yasak hepsi yapılmış maşallah.

İlk once ben de oyle sandim ama yok, uye hep banaci. Yani herkesin sadece onun inancina saygi gostermesini ve herkesin kendi gibi davranmasini istiyor.

Öyle olması lazım zaten. Anadan babadan güya çekinip fellik fellik kaçanlar da inanın sizinle aynı romantik ilişkileri yaşıyor. Tek fark sinemada, okul amfisinde (burada birebir basmışlığım vardı benim hatta çok feciydi), biraz parası olanın günübirlik evlerde vs. Sorsanız ne babası ne anası biliyor evden okula okuldan eve gidiyor sanıyor. Babanızdan saklamamanızı ben uygun buluyorum, saklayanlara kıyasla saklamayanların yanlış eylemler yapma olasılığı daha düşük.

neymiş nikahsız yaşamanın adı söyleyin bilelim. kitabın adını ve yazarını da merak ettim.

Geri kalmissiniz diye bir sey demedim ben. Hos gormuyor olabilirsiniz ama evet bu da bir ozgurluktur ve yasam bicimidir. Hangi kitapta okudugunuza gore de degisir tabi. Sizin soylediginiz kriterler dis gorunusle ilgili, daha onlarca farkli kriter var.

sen gercekten cok saf kalpli bir insansin ya gercekten
benim de tabularım,kriterlerim,duraklarım farklı mesela. sizinle aynı değil diye mi değersiz oluyorum?
Ustune alinma ortama konustim ben degerden bahsettim:) kritik yapiyoruz kardesim

Kriterler ve ozgurluk adina daha cok okuyacagim tmm

21 yaşındaki kız. Kendi evinde ister arkadaşını çağırır(kız-erkek farketmez) ister sigara içer ister alkol alır ister daha başka şeyler yapabilir.
Aşırı gürültü olmuştur,tantana olmuştur insanlar uyuyamamış rahatsız olmuştur -ki öyle bir şey yok- o zaman anlarım.
Kimsenin sınırlarına girilmemiş. Kimsenin evine zorla baskın yapıp terbiyesiz bir davranışta bulunulmamış.
S sassyassyy canım zihniyet bu sayfadakilerin zihniyeti işte.
Çoğu çekemiyor. Babası aynı şekilde izin verse sesini çıkarmasa sanki kendileri hiç bir şey yapmayacak.
Ne mutlu sana ki senin baban anlayışlı ve ileri görüşlü.
Onların babası gibi dar görüşlü ve geri kafalı değiller( bu lafım özellikle babasına mezhebi geniş diyenler için)
Bilmiyoruz sanki babalarının korkularına yedikleri b.kları gizli saklı yaptıklarını.
Sonra da "bakire olmayan evlenebilir mi"
"Ya aileme söylerse"diye konuların açıldığını görmüyoruz.
Konudaki soruna istinaden bu muhabbeti sana yapan konmşuların kapısını çal ve "kardeşim evinde sigara içiyorsun ben rahatsız oluyorum. Yada çocuğun ağlıyor ben rahatsız oluyorum" şeklinde psikolojik baskı ile sindirebileceğini düşünüyorum.

Banlanacağımı bilerek yazıyorum; BU KONUDAKİ YOBAZLAR UMARIM HAYATIMDA HİÇBİR ZAMAN BULUNMAZLAR. Birkaç sayfa okudum midem bulandı. Ne biçim yetişiyor insanlar, şaka gibi vallahi.
Turkiye'de yasiyoruz, kacmak pek de mumkun degil gibi.

Tuh keske bir teshisi olsaydi , tedavisi de kolay olurdu o zaman

Mükemmel bir yorum. Sonuna kadar katılıyorum size.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…