erkek arkadaşımdan borç para istedim...ama

• Konu Sahibi şekerpancarı
canım erkek arkadasım cep telefonuna 500 lira veren bırı ama abana vermedı demıssın cok ayıp bu
zor durumda olabılırsın ama para ıstııycegın kısı erk arkadasın olmamalı, sen sömürücü bı kız mısın yoksa?
ıstemekle bı gaf yapmıssın sonuclarına katlanmalısın
100 lıra bıleıstesen vermeyebılır para bu
ask baska iş baska
durumun kötu ama borc para vermek adetı olmayabılır sevdıgının
ayrıca mukemmel bı sevgılı degılız demıssın madem neden ıstıyosun kı kocan gıbı görmuyosan
ıcıne sınmedıyse neden para ıstıyosun yazık bu gencliğe yazık
hayır hani madem oveerecem dedı vermedı işte böle bı ınsan sen neden daha cııkıp bıde kendıne zıyan edıyosun
ilerde bebek dogurtur sana sonra da babalık etmez bunu dıyen, belkı cok sıkıstı o da ondan veremedı acıklayamdı dıcem ama ikiizin davranısı da hatalı bebegım ıstememelıydın hıc

Son düzenleyen: Moderatör:
baya zor durumda bırakmıs senı vermıycekse veremem deseydı ya pekı canım sebebı neymıs bırde ustune ustluk yalan soyluyor

hala o adamla beraber misin yoksa...:1shok:
def et gitsin Çok üzgünüm çoook
sanki sömürmeye çalışan, para avcısı bi kız var karşısında.
hayır gelmez bundan be

önemli olan para değil
gerçekçi olmaması
ark.ıda o üzmüş
yoksa işine bakardı yaa

sonuc noldu yha merak ettım gorustu mu gorusmedı mı???

ay ne terbiyesiz biseyy...ne demisler: kimin ne oldugu kara günde belli olur

bence anladığım kadarıyla parayı vermek istememiş erkek arkadaşı bunun içinde yalandan veririm deyip sonrasında bahanesini de hazırlamış.bişekilde bişeyler uydurup bu dertten kurtulurum diye düşünmüş olabilir.yalanının ortaya çıkacağını hesaba katmadan.keşke en başından veremem deseymiş daha doğru olurmuş.sorun bence söz verip parayı verip vermemesinden ziyade sana bu konuda yalan söylemesinde.aynı şey benim başıma gelmiş olsaydı inanınki sırf parayı vermedi diye değil sadece bana yalan söylemiş olduğu için ayrılırdım ondan.yalanında bir sınırı var değilmi?öyle seni zor durumda bırakmaya hiç ve hiç hakkı yoktu bence.ona yakışanı sana en başından veremem param yok gibi açıkça bişey söylemeseydi ve seni oyalamamasıydı bu konuda bunu yaparken ne düşündü bilemiyorum ama bana yapılmış olsa ben kendimi küçük düşürülmüş görürdüm.bu yaptığından çıkaracağım anlam bana butür oyunlar oynayarak beni küçük gördüğü hafife aldığı olurdu çokmu abartıyorum bilmiyorum ama en nefret ettiğim şeydir karşımdaki insanın bana yalan söylemesi ne olursa olsun daima açıksözlü olmasından yana olurum hayatımdaki insanın.oyüzden kesinlikle ayrılırdım ben.senin düşüncelerini değiştirmek maksadıyla söylemiyorum tabiki bunları yanlış anlama sakın canım.ama ben ilişkini gözden geçirmeni öneririm

:1shok:her şey ortada ilişkini gözden geçir sadece sorun para değil ama telefona cıkmaması başından savması cok adice bence...başka zamnalarda da seni ortada bırakabilir muhtemelen parayı geri vermeyecegini düşündü ki zaten alsa ayıp edecekti durumu da iyiymiş bi de:shok: :uhm:

zaten yanlıs bır sey bence ınsanın sevgılısınden borc da olsa para ıstemesı,
cocukta farklı dusunmus olabılır

kız bi sürü insanı aramış uğrasmış sonunda sevgilisini aramış bunun sömürücülükle ne alakası var:1no2:,insan en yakın oldugu sevdiği kişiden isteyemeyecek mi iyi de yapmış görmüş gercek yüzünü bence...gençliğe neden yazık olsun ki ?ayrıca her ilişkide sorunlar vardır ama arkadas cok sevdigini de belirtmiş buna ragmen.böyle hakaret etmeyelim yardım edelim .yasakkelime

aynen canım katılıyorum sana insan sevdiğine derdini sıkıntısını anlatamayacaksa ondan yardım istemeyecekse kimden isteyecek.kaldı ki arkadaşımız dediğin gibi zaten ondan önce diğer arkadaşlarından filan yardım istemiş ve en son çareyi sevgilisine söylemekte bulmuş.bundan daha doğal ne olabilirki

çok mukemmel olmayan bı ılıskım var dıyor ama,
yınede yanlıs bence,k.kartı borcusa asgarısını de odeyebılırdı.
aman ne bılıım ben tasvıp etmıyorum,sevgılıden bırc para ısteme durumlerını

çaresiz kalan anlar ancak bu gibi durumları biraz empati kurmak gerekiyo bence.okadar bile parası yoktu belki varsayımlar üzerine konuşursak herkes tezat söylemler üretebilir şunu yapabilirdi bunu yapabilirdi diye.bi çıkar yolu yokmuş demekki oyüzden bu yola başvurmuş yoksa kim isterki bu duruma gelmeyi

aılesı olan,calısan bı ınsan
870 ytl lık borc yaparken ısıne ve aılesıne guvenıp yapmıstır dımı,
eee senın ısın ve aılen bu borcu kapatıcak durumda dıılde neye guvenıpte yapıosun.

canım bazen öyle durumlar oluyoki sıkışabiliyo insan.çalışıyo diye herzaman elinde parası olacak diye bir kaide yokki.nitekim demişki normalde ailemden isterdım boyle bır durumda ama ailemde yoktu para.tabiki ödeyebileceğini düşünerek yapmıştır bizde de çalışan var kendimize güvenip borca girdiğimiz oluyo ama hesaplar tutmuyo bazen işte.zaten bana şukadar para ver dememişki adı üzerinde borç olarak istemiş geri ödeme şartıyla.neyse daha fazla uzatmayacağım senin fikrine de saygı duyuyorum.arasıra böyle fikir çatışmaları oluyo işte buda gayet normal bişey.bi kusur olduysa bilmeden affola

yok canım ne kusuru,olduysa sende kusura bakma
baskasının sorunu yuzunden tartısmaya gırınce komık oluyor zaten,
uykumda geldı benım herkese ıyı sabahlar.))

Arkadaşlar, lütfen takip ettiğimiz konuyu okuyup da yorum yapalım, çok zor değil.

Kız açıkça demiş, bir işe girebilmem için gereken harç parasıydı diye.
Keyfinden yapılan bir harcama değil bu.
Yok kredi kartı borcu denmiş, yok başka şeyler denmiş.

Okumadan yorum yapılınca konu da bambaşka yönlere çekiliyor, asıl amacından sapıyor.
Madem yorum yapacaksınız lütfen zahmet edip de bi okuyuverin mesajları olmaz mı? :enbuyukkk:

zaten yanlıs bır sey bence ınsanın sevgılısınden borc da olsa para ıstemesı,
cocukta farklı dusunmus olabılır

ya anlamıyorum ben bu kadınları ne düşünürse düşünsün
o kızla beraberken mıncıklarken öperken iyi para isteyince kötü başka şey düşünür öylemi
tabi ki verecek yoksada o adam borç bulup verecek kıza ne demek yoksa parası demek
nasıl sinirlendim anlatamam sevgilisi işte ötesi varmı?????
ben olsam ilk ondan isterdim ve debul bana bu parayı derdim Çok üzgünüm çoook
ilişki bu adı üstünde beraberlik bu durumda o değilse ilk aradığım demekki bişey ifade etmiyordur benim için değil mi yaw:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…