erkek arkadaşımdan borç para istedim...ama

• Konu Sahibi şekerpancarı
arkadaşım ben darda kaldığım zaman benim sevdiğim canım herşeyim ne yapar eder kendinde yoksa borç bulur yinede beni darda bırakmaz...helede seninkinin durumu çok iyiymiş...böyle bir insanı hala seviyorum ayrılamam diyorsan ben sana bir şey diyemem...ama aşktan gözünüz kör olmasın...aşk değil bir tek olması gereken...omzuna başını güvenle yaslamalı hayatı birlikte omuzlamalı her şeye birlikte göğüs germeliyiz...ben buna aşk derim sevgi derim..

yok :1no2: mazoşit falan degılım.ama sadece onu çok sevdım. ama ınanın benım zor gunumde yanımda olmayan bırıyle beraber olamam.ama kızsam ne degışecek ki.utansaydı üzülseydi zaten bana bu şekilde davranmazdı beni aşagılayıcı bir davranışta bulunmazdı...:eek:senağlama

canım, güzelim
kendin diyosun beni üzen biriyle beraber olamam diye
bizimde dediğimiz bu
madem adam yanında olmuyo bırak gitsin
3ün 5in hesabını yapan adamdan hayır gelmez
seni gerçekten sevseydi zor durumunda parası yoksa bile varlığını hissettirerek yanında olurdu

canım ben tum yorumalra katılıorum, yanı benımde eskıden sevdıgım ınsan ben bı donem sıkıstıgımda gercekten zor bı durumda ıken bulmustu kendısı benım ıcın.. daha sonra ıse onun ıcın yaptıgım harcamalar vardı , bı donem ıssızdı aılesı para vermıodu bende saf gonul işte, kendım cok zengınmısım gıbı kredı kartımdan onun ıhtıyalarını almıstık, tabı ben guvenmıstım etmıstım, her defasında uyduruktan ne zaman odencek dıe soruodu hıcbır zaman odemesını yapmadı bıle , o donem ayrılık canları calmaya baslamıstı zaten baska seylerden ve ben ayrılırken ona olan borcumu odeyecegımı soledıgımde hep bana maddıyatcısın dedı:S halbukı ben onu borc dıe aldım ve o sekılde odeyecektım, işte sana 5 ayda degsıen bı erkek portresi , bu yuzden aklını başına devşir canım

Canım merhaba,çok yanlış yapmış umarım ayrıldın ondan.Emin ol onu tanımış oldun yad amahsus ayrılman için yaptı bunu yada çok pinti.Yalnız ona bence söylenecek bir çift lafının olması gerekiyor,söyle böyle böyle ben paran için beraber değilim çok kırıldım felan de ve bitir bu iş.Gör bak eğer ayrıldıktan sonra peşinden koşuyorsa hatasını anlamıştır eğer koşmuyorsa zaten o bitirmiştir bu da bahanesi olmuştur.

bence sen bu yaşta bu kadar bağımlı olur,kendine güvenmezsen,kendini 1 insana bağlayıp onunla nefes alıyormuş gibi davranırsan karşına kim çıkarsa çıksın seni üzer..
kendini toplamalısın..dünyada tek o yok..yalnızlıktan ölmezsin..hatta yalnız olmak 2 kişilk yalnızlıktan çok daha iyidir..benneyaptımki

ya nasil brsey bu veremeyeceksen yok de sende isine bak... sen utana cekine istiyorsan adam oldugu halde hemde binbir yalanla vermiyor muhasebeciye dedim diyor birde ayy ben gerildim...valla pinti midir nedir anlayamadm ki ....
eger yok canim bu aralar sikisgim deseydi sen zaten üzülmezdin ama böyle oyunla vermeyen bir adamdan hayir gelmez cok skildim haaa

canım hakkaten zor bır durumda kalmısın 1 yıldır cıkıyormusunuz senınyanında olması gerekırdı sana sozde vermıs sonra bır araya gelıp bır acıklama yaptımı ama ne olursa olsun yanında olmalıydı senı zor durmda bırakan ınsan ılerde senı cok daha uzer canım ıyı dusunmelı ve pısman olmamalısın sonucta uzulup bunları yasıyanda sensın aynı durum onun basına gelseydı emınım sen kosardın bence mantıklı dusun

canım ya ayrıl o adamdan.ne demek sana resmen yalan söylemiş.burdaki tüm arkadaşların yorumlarına katılıyorum.senın duygularınla oynamış. ne biçin insanlarkötükedihüso varya sinir oldum alla alla:eek:klava:

pek hoşuma gitmdei arkdaşım bu davranışı seven insan herşeye koşar uğraşır didinir amma keşke sen istemeseydin nebilim ama kıymetin çıkmış işte ortaya nediim.ii düşün

iliskimiz cok mükemmel diil demisiniz,demekki yasanan sevgi yalnizca sizin tarafinizda var..

kararlilik,istikrar ve güven cok önemlidir benim icin bir iliskide.böyle bir durumda öyle bir insanla

devam etmem.

hayır sana para veremeyecekse, söylesin sıkışığım desin param kıymetli desin bilmemne..çocuk kandırır gibi yok tlaimat verdim muhasebeciye bilmemne...Ayrıca sen teşekkür ederim diye mesaj attıktan sonra insan bir arar noldu neden teşekkür ediyon diye, ya da ne bileyim ya canım ben sana veririm demiştim ama veremedim, canım istemedi, param kalmamış v.s v.s..izahını yapsadı da hiç üzülmeseydin..bize demesi kolay sana yapması zor biliyorum ama, uzaklaş o adamdan arkadaşım..Hakkında hayırlısı olsun..

bence sen bu yaşta bu kadar bağımlı olur,kendine güvenmezsen,kendini 1 insana bağlayıp onunla nefes alıyormuş gibi davranırsan karşına kim çıkarsa çıksın seni üzer..
kendini toplamalısın..dünyada tek o yok..yalnızlıktan ölmezsin..hatta yalnız olmak 2 kişilk yalnızlıktan çok daha iyidir..benneyaptımki

evet katılıyorum.böcek olmayı kabullenenler asla ezilmekten şikayet etmemeli.sen halen kıyamıyorum edemiyorum dersen ilrde bunun daha beterini yapacak ve bunu şimdiden kabullenmiş olacaksın.adammı yok allahaşkına.birgün öyle birini seversinki bununla ayrıldığın evlenmediğin için bide allaha şükredersin

yalanda bir çeşit ihanettir.. İhanetse hayatta en aşağılık olan şeylerden biridir ...
İşin içine ihanet girdiyse o iş her ne olursa olsun hayır gelmez... yol yakınken dön güzelim..
Hatırlıyorum çok zaman önce henüz eşimle sevgiliyken eşim paraya sıkışmıştı biliyordum ..
Bende de yoktu ama ben bulabileceğimden emin olduğum için teklif ettim kabul etmedi
ama ben o gün 50.-Ytl (o zaman büyük para) arkadaşımdan borç aldım ve eşime götürdüm....
Daha sonra eline para geçince ödemek istedi kabul etmedim ve ortak bir hesap açtık oraya yatırdık..
Arkadaşıma maaşımı aldığımda ödemiştim zaten... Sağolsun geri çevirmedi beni o gün..
ben bayan halimle yapıyorsam adam gibi adam nasıl yapmaz ki?onun adamlığından şüpheye düşerim...

sen onun maddi durumu var biliyorum diyorsun ama... belki işleri zannettiğin gibi değildir gururuna yedirememiştir sana söylemeyi.. bence al karşına konuş.. neden böyle yaptığını sor..

şimdi ayrılırsan param için benleydi diye düşünüceni sanmıyorum.. sonuçta belirticeksin konu para diil güvenimi boşa çıkarman.. yani durumu olmasa bile, son anda bile olsa tatlım gönderemiyorum deseydi hiç düşünür müydün şimdi ayrılmayı? ayrıca zaten bikaç aylık bi ilişki olsa tamam belki öyle düşünebillir ama bi senedir beraberiz diyosun..

siz ona bahsetmemişmiydiniz böyle bi paraya ihtiyacım oldu şu derdim var şu kişilere gittim diye önce bahsetseydiniz keşke tepki vermesini beklerdim ben olsam. napıcam şimdi? çok da ihtiyacım var filan derdim. baya önemli bişeymiş sizin için anlaşılan. böyle şeyleri bilmesi lazım arkadaşınızın dimi?

siz telefon açtığınızda saat dörtte ve beşte daha sonra kendi mi aradı peki? yoksa siz mi aradınız üçüncü defa noldu diye? bence onun araması lazımdı. neden açmamış telefonu? ve kendi sordu mu parayı aldın mı naptın hallettin mi işini diye ? açıklama yaptı mı telefonu neden açmadığı hakkında. tüm yorumları okumadığım için fazla soru sordum kusura bakmayın. ama kendi arayıp sormadıysa ilgisiz güvensiz birine benzettim muhasebeci de doğruyu söylüyorsa çok kötü. en iyisi yüzyüze konuşun. öğrenirsiniz eğriyi doğruyu.

şimdi ayrılırsan oda bak bak beni param için seviyor ve katlanıyor diye düşünmesine sebepbiyet gösterirsin bence bekle dha sonra ayrıl belkide geçerli bi sebebi vardır illa yanında 8 10 kişi çalıştırıp çok parası olacak anlamına gelmez belki yoktur mahçup düşmemek için böyle bişiy demiştir oda belki ayarlayacaktı sağdan soldan bulamamıştır yan iherşeyi düşünmek lazım ama bu kadarda kafa yormayıp sor man daha mantıklı

kızlar ben yeni üye oldum.ve canım fena halde sıkkın.erkek arkadaşımla benim 1 yıla aşkın bir ilişkim var.bu ilişki çok mükemmel degıl.erkek arkadaşımın çok guzel bır işi var.maddi durumu cok ıyı. yanında 8 kişi çalışıyor.ve ben çok onurlu ve gurulu bir insanım.oyle herkesten para isteyemem.ama gecen hafta işim geregı çok sıkıştım.ve 870,00 ytl paraya ihtiyacım oldu.normalde ailemden isterdım boyle bır durumda ama ailemde yoktu para.ve cok yakın 2 dostumdan ıstedım onlarda bırı tatıle gıdecegı için bırıde evı badana yaptıracagı için bana vermek ıstedıklerını ama veremeyeceklerını soyledıler.bankaya başvurdum fakat sonuç alamadım.ve odemem için son 1 gun kalmıştı.anıden çıktı bu zor durum.eger onceden bılseydım ayarlardım.bulamadım para ve son çare erkek arkadaşımdan istedım.kaldıkı bır cep tele 500 ytl veren bır ınsan.ve ben utanarak uzulerek ıstedım.oda tamam verecegım dedı.neyse ona guvenerek işimi yapmaya kalktım.fakat o gun hesabıma para yatmadı.ve çok zor durumda kaldım.çok uzuldum.vermeyecekse vermem sana para deseydıde bende ona gore son care amcamlara gıtseydım. ondan bağış degıl borç para istedım. kızlar işin kötü yanı onu çok sevıyorum.benım zor durumda yanımda yoksa hiç olmasın istiyorum .ama ayrılmaya cesaretım yok....

çok üzücü bi durumÇok üzgünüm çoook bence ne yapmalıyım sorusunu sormak bile ilişkinin pek sağlam olmadığını gösterir.bence beraberliğinizi gözden geçirmelisin.neden ayrılmaya cesaretin yokki.hiç bi zaman güvenini kaybetme:kahve:

uzucu bı durum yanlıs yapmıs
belkı olaylar farklı gelısmıstır dıcem ama soz verıp tutmamak en kotusu

X