erkek arkadaşımdan borç para istedim...ama

• Konu Sahibi şekerpancarı
sewgılı nası olmalıdır bılıyonuz mu ,

paraya mı sıkıstın ben vereyım mı yardımcı olayım mı
ıstemıyor olaılırsın ama ben anlıyorum paran yok sanırım
yardımcı olmak ısterım

hep bunları soylemelıdır , karsıdakının sevgısınden emınse kızın durumunun da cok ıyı olmadıgı acıksa destek olabılır , senınkısı paramda gözu var hah bak ıstedı der gıbı olmus ,

sewgılı dedıgın senı senden cok dusunebılmelıdır
açığını yakalamaya calısmamalıdır.

cok acıda olsa ayrıldım ondan.beni çok küçük düşürdü.bana yalan söyledi..o tanıdıgım insan hiç bencil degıl gibiydi.ama ben yanılmışım. şimdi suskunum.acım çok yeni ama. ayrılık acısıylada savaşacak gücü şu anda buldum ben. en azından allah bana yol yakınken gösterdi onun gerçek yüzünü..

cok aşşşaglayıcı bı durum allah düşürmesın wala,
naptı acaba bu kız sımdı

canım çok teşekkur ederim.ben hayatıma yaralı bir kuş gibi devam etmeye çalışıyorum.kolum kanadım kırık. ınsanlarda guven problemi oluştu.ve aklımda hep şu sorular var.acaba bu ınsan tanıdığım bildigim kişimi. bundan sonra kimseyey kolay kolay guvenemıyorum.duygusal şarkılar dinlememeye çalışıyorum.aklıma geldıkce aynaya koşup kendıme bakıyorum.gozlerıme bakıyorum.ondan nefret ettığımı soyluyorum.ve aşka ınanmıyorum.ve işimde çok çok iyi olacagım şeklinde kararlar aldım.içimden aglamak geldıgı zaman hep o bankamatığın onundeki halim gelıyor ve onun umursamaz konuşmaları...ve o gezıp dolaştığını düşünüyorum
.o cok rahatken ben neden aglayayım dıyorum.çünkü benim vicdanımçok rahat

üzülme canım böyleleri için üzülmeye değmez edene eden bulunr sen allaha havale et canım

canım bence de sen onu allaha havale et.insan haklı olarak çok üzülüyor,yaptığı fedakarlıkları düşünüyor.ama ne yapalım bizim kıymetimizi bilmeyenler utansın.allah hakkımızda hayırlısını versin.o bizi üzüp bu hale düşürenler de inşallah hiç kıymet göremesinler kimseden.ancak o zaman anlarlar bizleri inşallah.amin...

canım uzulme desekte ınsan elinde olmadan üzülüyo.ama yeni kararlar aldığına çok sevindim...bence o kaybetti

Ayyyy canim yaa, ayrildigina sevindim gercekten..

Tamam veririm demesi, zamaninda o pariyi sana ula$tirmamasi, ve onun üzerine bide yalan söylemesi hic ho$ degil..

AMA AFFERIM SANA a.s Bence dogru olani yapmi$sin canim.

SIKMA canini, sen daha iyilerine laik'sin hihoyyyt

ALLLAH yardimcin olsun, sevgilerimle kiss a.s.

sagolasın canım a.s.

Daha da uzulmeden ayrılmıs olman her ne kadar bı ayrılıga sevınılmezse de sevındırıcı bı durum.Ama malıp olan degılsın ya gerısı hıkaye.Erken farkedılmıs hersey sonradan keske dememk ıcın her zaman dogru karardır.Umarım bundan sonra mutlu olursun.Bunun sende guvensızlık yapmasına da ızın verme.

vermemesi değil ama ;sözünü tutmaması ve
sizi yarı yolda bırakması tuhaf.
bence konuşun sevgilinizle.neden bunu yaptığını öğrenin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…