erkek arkadaşımdan borç para istedim...ama

• Konu Sahibi şekerpancarı

cok ayip :1shok:

hepimizin basina beklenmedik anda beklenmedik seyler gelebilir... biraz empati lütfen...

kaldi ki arkadas borc yapmamis gelecegi icin kariyeri icin egitim firsati yakalamak istemis... herkesin desteklemesi gereken bir durum oldugunu düsnüyorum... aile, es, arkadas, sevgili her kimse artik

bence ilişkinin tam oturmadığı bir ilişkide erkek arkadaştan para istemek pek hoş bir durum değil. Ne kadar parası olursa olsun sen ondan para istediğinde yanlış şeyler düşünmüş olabilir. Bence kendini böyle bir duruma bir daha sokma derim...

bilseydi istemezdi zaten ama insanlardan her şey bekleniyor canım, üzücü...

canım çok haklısın arkadaşlar lütfen konuyu önce okuyalım sonra cevap verelim.yoksa konu başka yerlere çekiliyor....:dilcikar:

bencede çok haklısın arkadaşım.kız diyor ki benım bir işim için aniden çıkan bir paraydı diyor..ve kaldıkı insan hali kredi kartı borcuda olabilir....sevgili iyi gündede kötü gündede aşkının yanında olmalıdır.kaldı ki kız borç istemişşş

sana katılıyorum arkadaşım sorun artık para verip vermemesinde degıl artık sorun kız arkadaşına söz veripte sonrasında dolambaçlı yollara girip kıza yalan söylemesi.ya bu erkeklige bile sıgmayan davranış....

kız da nıye harc parasını yıyıp erkekten ıstıyo kardesım
ıstıyosa verıcem deyıp vermıyosa da yıne kızın sucu
cunku borc ıstıyo, borc ıstenmez hele sevgılıden hıc ıstenmez rezalet bıde soyluyo bunu
ıstemıyosa vermıyosa cocuk haklı yıne verıcem deyıp de vermıyo bıle olsa suclu kız burada
klava:

patıska sen anlamamışsız galıba olayı.yada sen bu yaşına kadar hiç sıkıntı çekmedın.kız benım harç param vardı da ben yedim demıyor .ıyı okuyun lutfen olayı başka tarafa çekmeyın..ben olsam kızın yerıne bende isterdım .sonuçta kız bagış altında bir para istemiyorrr..borç istiyor.kusura bakma ama sende çaresız bır durumda olsaydın sende isterdın... üstelık kımden olursa olsun borç para istemek rezalet bir durum degıl.ortada bir ilişki var..uzun yıldır devam eden bir ilişkisi var.. ve kız aradım ama bulamadım dıyorr klava:

arkadaşım beni anlamamışssın galiba.burda ben kendimde bir suç göremiyorum.ayrıca bir insanın erkek arkadaşından borç para istemesi niçin rezil bir durum olsun ki ben anlamadım.sonuçta parayı harcamam gereken durum sonradan çıkan bir durum..ve ben heryeri araştırdım ettım.bulamadım.bende istemezdim böyle bir durumda ama çok gereklıydı.

elma çok haklısın arkadaşım.bana destegın için teşekkur ederım.ben konuyu açtıktan sonra nete gırme imkanı bulamadım.o yuzden yorumlardan uzak kaldım.ama bazı arkadaşların yorumları beni çok üzdü.a.s.

yorumların için teşekkur ederim fırtınanın kızı...a.s.

vala tüm sayfaları okumadım canım ama şöyle söyliyim erkek arkadaşından borç para istemen garip bi durum değil..benim 4 senelik birilişkim var ve borç diye değil benim param senin paran olmaz bizim aramızda yeri gelir yemeği ben ısmarlarım yeri gelir o..ama benim takıldığım başka bir konu var..ilk yazdığın yazı da demişsinki 1 yıla aşkın süredir bir ilişkim var çok mükemmel değil..evet mükemmel demek zordur ama bence sen para mevzusundan önce mükemmel olmadığını düşündüğün sebepler üzerine ilişkini gözden geçir..yani en azından ben kötü gittiğini ya da mükemmel olmadığını düşündüğüm ilişkiye zaten dvm etmem...yani para yönünden değil diğer sebeplerden bir bak ilişkine..

teşekkur ederim..evet normalde calışan bır ınsanım ..ama zor durumlar için oturupta kıyaya köşeye para biriktiremedım.çok harcayan bırıde degılım.hele şu zamanda aldıgımız paranında bır onemı kalmıyor.ama işim için çok gereklı bir harç parasıydı..sonuçta bu herkesın başına gelebilir..ve benım en son çare olarak benı her fırsatta sevdıgını soyleyen hep yanımda olacagını soyleyen sevdıgım aşık olduğum insandan istedım.ve benım asıl uzulduğum bana verecem deyıp vermemesı oldu.ve bana yalan soylemesı oldu.benı zor durumda bıraktı.

ay ne terbiyesiz biseyy...ne demisler: kimin ne oldugu kara günde belli olur

çok haklısın o terbiyesizlik yaptı.hemde sevdığım dedıgım insana....ama dost kara gunde belli olurmuş sözüne katılıyorm.......a.s.

bence insan zor durumda kaldığında arkadaşları yerine önce sevgilisinden para istemeli sonuçta o senin sevgilin sevgili olmanızın bi nedeni var birbirinize zor günde destek olmak yardımcı olmak...ben de aynı durumda kalmıştım bikere..ama sevgilimden istemedim sadece ona zor durumda olduğumu söylemiştim ve ben ona sormadan o kendisi ben vereyim sana para demişti..sonuçta onun başına öyle birşey gelse ben de onun yanında olurdum..senin sevgilin senin hakkında demekki kötü düşünüyormuş ki bu şekilde sorumsuzluk yapmış bence sana hak ettiğin değeri vermemiş
peki şimdi ne yaptınız hallettiniz mi?
aranız nasıl sevgilinle?

evet o bankanın önünde beklerken kendimi çok aşagılanmış hissettım.keşke bana yok deseydı yada sana vermem deseydı yada unuttum deseydı ma vercem deyıp vermemesıne çok üzüldüm.ve mantıklı bir açıklama getırmemesıne telefonlarımı açmamasına çok üzüldüm.:bbo:senağlama

onu çok severken kendime yakıştıramadım ...hep kafamda acabalar oldu.ama dedım ya olmayabılırdı ama neden bana bana guven param var sorun degıl hesabına para yatırcam dedi.sonuçta mıktar benım için büyük ama onun içi küçüktü.ve onu çok sevmiştim.bılmıyorum bir daha hiç kimseyi öyle sevemem aşık olamam gibi geliyordu.ama gecen haftaya kadar kendimi biraz daha toparladım.

1-ben sömürücü bir insan degılım.sömürücü bir insan olsaydım buraya derdımı yakınmazdım.bir insanın sevdiği insandan bir borç para istemesinin sömürücülükle ne alakası var ben onu çözemedim.olaylara senin dediğin gibi yaklaşssak ozaman insanların dostlarından kocalarından ailelerindende borç para istemesi sömürücülüğe giriyor..üstelik bugune kadar erkek arkadaşımı tanıdıgımdan beri aklıma hiç öyle bir şey gelmedi.benım bu durumdayken bana hakaret ettığinizi düşünüyorum...sonuçta ben çalışıyorum.ve kendi kazancım var.

2-ben burda üzüldüğüm benı sevdığini söyleyen bir insanın en zor anımda beni sırtımda vurması.bana yalan söylemesi.bu çok üzüzcü bir durum.yoksa parayı vermedı bana deyıp oturup aglamıyorum.benim başıma gelen bu durum herkesın başına gelebılır...

3-benım hatam nerde ben onu çıkaramıyorum.ben gaf yaptığımı düşünmüyorum.gaflık nerede :uhm:

4-her ilişki 4 4 lük degıldır.ben ilişkimiz mükem degıl derken bunu kasettım.elbette bizimde her ilişkide oldugu gibi aksaklıklar oluyordu..ama buna ragmen ben onu sevıyordum ona güveniyordum onunda benı sevdığını düşünüyordum

5-cep telefonu meselesıne gelınce yanı benım ıstedıgım mıktar ona dokunmaz bıle demek ıstedım.sızıde bılgılendırmek ıstedım..

6-birde yazık bu gençliğe yazık demişsizniz ... ben utanılacak bir şey yapmadım.aksıne kendimi geliştirebilmek daha çok faydalı olabilmek işim için gerekli bir parayı istedim.yoksa kendi bıreysel ihtiyaçlarım için para istemedim..

baya zor durumda bırakmıs senı vermıycekse veremem deseydı ya pekı canım sebebı neymıs bırde ustune ustluk yalan soyluyor

canım telefonlarıma çıkmamasının yada parayı neden bana gönderemediğin herhangi bir mantıklı sebebını bana söylemedi,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…