erkek arkadaşımdan borç para istedim...ama

• Konu Sahibi şekerpancarı
Bence bir insan verdiği sözde durmalı sözünün eri olmalı ya baştan veremeyeciğini söylemeli ya da vermeli

Bence onunla yollarını şu anda değilde başka bir zaman hiç ummadığı anda bitir. Neden dersen eğerki şu zamanda ayrılırsan düşüncesi şu olur. Benden borç istedi bende vermedim o yüzden benden ayrılıyor, demekki bu kızın amacı paraymış diye düşünebilir. Ama onun gibi bir insandan sana ne sevgili nede eş olur. Ama ben olsaydım ne kadar sıkışırsam sıkışıyım gidipte sevgilimden para istemezdim. Arkadaş acı söyler.

bak herkes unut gitsin diyor ama anladığın dinlediğin yok :1closedeyes:çok affettiysen bida ha affet gururunu ala ayaklar altına bu kadar zayıfsan bişey demiyorum yaşın 26 kimi sevecekmişsin bu yaştan sonra sanki duyanda 70 zanneder
tatlım sen bence bu kadar insanı dinlemeyip yine ona koşacaksın senden ümidimi kestim ben daha çok ağlarsınsenağlamasenağlama

ha pardon 26 yaşında oldunuzu okumamışım.o zaman işler değişir tabi.bu saatten sonra ayrılınmaz,önünüze ilk çıkanla evlenilir,bir yıl sonra çocuk doğurulur,gittikçe herşey daha da kötü olur,e 26 yaşında sevgilisinden ayrılmaya cesareti olmayan insan.bilmemkaçında bir de çocukla hiç ayrılmaz.işte böyle bir ömür heba olur gider.
çok sinirlendim.ne varmış yaşınızda.ayrılmamak için kendinize böyle bahaneler bulmayın lütfen.bu adamın duyarsızlığına alışabilicekmisiniz gururlu ve onurlu bir insan olarak.utanması gereken biri varsa da odur.800 ytl nin hesabını yapıp,telefonlara cevap veremeyen,dha yalan söylemeyi bile beceremeyen biri var karşınızda.
dua edin ki allah bi şekilde bunu görmenizi sağlamış.rüyanızda ak sakallı dede gelip size söylemicekti elbette onun doğru kişi olmadığını.

sence niyetini senle evlenmekmi bu adamin hiç sanmiyorum bugün sana bunu yapana yarin seni çocuğunla ortada birakir söz konusu para değil...
Sadece sana olan saygisi sevgisi sana karşi bikere hiç saygisi yok bu adamin seni önemsemiyor bile ama sen bile bile devam ediceksen sen bilirsin başka nedenirki....

Şimdi aranızda neler geçti tam olarak bilmiyorum.:sm_confused:
Ama sen daha önce hiç ondan para istemedim bu ilk demişsin ve eğer gerçekten söylediğin gibi bu ilkse ve o bu durumda seni yalnız bıraktıysa bu evlendikten sonrada böyle olabilirCADIARZU
Bu yüzden olanları tekrar gözden geçir bence,bugüne kadar olan davranışlarını,sana tutumunu...Bak bakalım onda "kendisinden para sızdıran kız" imajını bırakmışmısın hiç? Anlattıklarına göre ben bırakmadığını düşünüyorum:teselli: Bu durumunda erkek arkadaşının "çiğliğinden" kaynaklandığını düşünüyorumkötükedihüso

arkadaşım inan çok haklısın.ben o kadar çok sıkıntıdaydım ki.bulamadım kime gıttıysem bulamadım.bu ilişki dönemi içerisinde benim işsiz olduğum bir dönemde bu benden iş babında yardımda istemişti.ve ben yardım etmiştim.ustelik erkek arkadaşımın işi için ank raya bıle gıtmıştım.ben bu fedakarlığı yapmama ragmen.o beni çok üzdü.elbetteki aşk sevgılı olmak fedakarlık ister .ben onun için yaptığım çogu şeyi onun yuzune bıle vurmadım.vuramamda.çunku sevdım ve isteyerek yaptım.ama oda ya vermem veremem benımde yok deseydı yada bana guvenme deseydı yada bana haklı bır gerekce gosterseydı.unuttum demesıne bıle razıydım..neden istedım neden istedım ya o kadar köyüuümki kafamı yiyecem.:1no2::1no2:

Fazla yazip parmaklarimi yormayacağım bu konuya
ben olsam ardıma bile bakmadan ayrılırdımkaydirigubbakcemile
beraber olacağim insan kötü günümde de yanimda olmali
bende erkek arkadaşimdan çok yeri geldi borç para aldım
yeri geldi o da benden istedi seve seve verirdim
benim aldıklarımı o geri bile almıyordu hattahihoyyyt

cok haklısın canım arkadaşım.inanın dınleyecem sizi.ama sadece cesaretim yok.koşmam inan koşmam.ama ne olursa olsun çok agır bır darbe aldım.ona guvendım ınandım sevdım.ama ne olur bırakmayın beni....benneyaptımki:1no2:

kesinlikle katılıyorum eğer ayrılırsan ''parası için onunla birlikte olduğunu, kendini kullandırtmadığı için ayrıldığını'' düşünecek, düşünmezse neyim
Canım yerinde olsaydım onu utandırırdım böyle bir açıdan bana baktığı için.
Düşmez kalkmaz bir Allah be. Yarın ne halde olacağız kim bilebilir ki ne sanıyorlar kendilerini...
ama bi yandanda ufacık bir hak vermiyorum desem yalan olur canım sende bilirsinki etrafta leş kargaları o kadar fazla ki sırf üç kuruş para için tövbe tövbe neyseeeeeee..
canımm bi kere 26 yaşında olman senin bir daha sevemeyeceğin anlamına gelmez, kimseye bu kadar muhtaç göstermemelisin kendini!!
Herşeyde bir hayır vardır, bak en azından sana ne gözle baktığını öğrenmiş oldun bu sayede.
git yüzüne vur yaptığı ayıbı belki utanır, ne cevap verecek cidden merak ediyorum..
ama fazlada üsteleme çünkü bu güvensizliği aşılayan malesef insanın zamanında o çok güvendiği çevresi
yinede keşke durumu belirtseydide seni mahcup etmeseydi cidden ayıp olmuş.. :mymeka:

o gun bankamatığın önünde beklerken ve muhasebecıyle konuştuktan sonra.allahım dedım neden dedım.yaaa o kadar streslıydımkı aynı anda bır çok şeyi yaşadım.hersey bır fılm şerıdı gıbı gectı gözümün önünden. dedimki allahım sen bilirsin.ondan ayrılcam... hala gururumun ayaklar altında olmasının acısını çekiyorum. belki, gülceksınız ama hani türk filmleri vardır ya fakır ama gururlu kız senoryoları.benım gozumde bu saatten sonra ne hırs nede intikam gibi bir duygu olmadı hiç.çünkü onun saçının telıne kıyamam hiç bir zaman.

canım benim ya
yaranı daha çok deştim üzdüm seni kusura bakma olur mu.
çok seviyorsun anlıyorum seni,çok bağlanmışsın oda seni seviyordur bilemem ama hemen kesip atmak zor tabi.
Sevgi var arada.
Soğuk davran ayrılma diyeceğim ama bu seferde karşındaki insan "para vermedim ya ondan bana karşı soğuk "diye düşünücek.
Bu defa sen zor durumda kalıcaksın.
Zor durumda kalmanı istemem canım.
En iyisi soğuk davranma yalnız kalabilceğin bir yere git ve düşün.
Yaşadıklarını,başına geleni iyice ölç,tart,biç.
Yine en iyi kararı sen vereceksin.
Allah hakkında hayırlı olanı versin..
:teselli:

afedersin ama
çok tuhafsın
mazoşist misin nesin
o sana acı çektiriyo umursamıyo sen ayrılamayı bırak
kızamıyosun bile
enteresanCADIARZU

Aferin, sen devam et onun saçının telini bile düşünmeye.
Bak....o sana çok güzel kıyıyor ama güzelim....o senin kıyamadığın saçlarının bir tek teli bile kıpırdamadan hem de ...

Başka sözüm yok.

Ya adam ne düşünürse düşünsün...
Varsayalım parası için birlikte olduğunu düşünecek...
Bu kimin içindeki düşüncenin pisliği..
Adam öyle düşünüyor diye kendini bilen insan neden kendini temizlemeye kalksın...
Neden ben o parayı ihtiyacım oldu diye istedim diye açıklamalara girecek, kendini yoracak ki..
Ya zevkim için istedim ya çatır çatır yemek için istedim...
Ne niyetle istediysem istedim...
Tavrı bu mu olmalı...
Burda tavır yanlışşş...
Adam ufakçı, adam hesapcı...
İsterse dünya para kazansın adam değil bence...
Ötesi yok bunun...

yok baharcım ne kusuru.inan yorumlarınız beni rahatlatıyor. en azından gerceklerı daha ıyı gorme imkanı saglıyor.sizlerden cesaret alıyorum..a.s.a.s.

afedersin ama
çok tuhafsın
mazoşist misin nesin
o sana acı çektiriyo umursamıyo sen ayrılamayı bırak
kızamıyosun bile
enteresanCADIARZU

yok :1no2: mazoşit falan degılım.ama sadece onu çok sevdım. ama ınanın benım zor gunumde yanımda olmayan bırıyle beraber olamam.ama kızsam ne degışecek ki.utansaydı üzülseydi zaten bana bu şekilde davranmazdı beni aşagılayıcı bir davranışta bulunmazdı...senağlama

çok haklısın arkadaşım.hemde çokkk.:a015::çok üzgünüm:senağlama

Bencede ayrilmak en mantiklisi, bu adamin neyine güveneceksin ki?
Sana deger verseydi zaaten o parayi bir sekilde bulur verirdi sana.
Senin hakkinda öyle veya böyle düsünmesi, onun karekterini ve seni tanimamis olmasini gösteriyor.

valla erkek arkadaşın senin ona verdiğin değeri sana veriyor olsaydı o parayı ne yapar eder bulur sana getirirdi tatlım. sen ilk kez ondan böyle bi iyilik istemişsin. seni tanıyor olsaydı bunu da hesaba katar yardım ederdi. bence sen bunu iyice düşün tatlım. yavaş yavaş uzaklaş derim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…