ERKEK ARKADAŞIM RÜYASINDA ANNEMİ GÖRMÜŞ

Neden bir işe girip aza kanaat ederek hayatınıza devam etmediniz ? Bende maddi durumu bayağı dipte bir ailede büyüdüm. Ablamın okuldan gelmesini beklerdim montunu giyip okula gidebilmek için. Ama ne kimseden maddi bir beklentim oldu, ne de dengim olmayan insanlara zaafım. Yapı olarak huylu biriyim, gerek yaş olarak gerek maddi durum olarak benden üstte olan biri bana yaklaşmaya çalışsa dahi mutlaka başka birşey var diye düşünüp uzak dururum. Keşke sizde bu şekilde düşünseydiniz daha çok gençsiniz.

Rüyaya gelince hersey mümkündür. Neden sormadınız bu nedir diye? Kendi kendinizi yiyip bitireceginize
sorarak yüz ifadesinden söylediği kelimelerden daha kesin birseyler elde edebilirdiniz. Fakat yinede böyle bir arama yapmış olması bile çok çirkin, kabul edilebilir değil. Anneniz tanıyor mu bu kişiyi? Annenize davranışları nasıl ? Hiç dikkatinizi çeken birşey oldu mu ?

Hayırlı bir rüya. Rüyada 39 yaşında dul kaynvaldeyle öbüşmek muradı temsil eder. 39 yaşında dul kaynvaldeyle sevişmek ise cok yakın bir zamanda güzel haberler alınacağının habercisidir.

Siz 16 , adam 32 yaşındaymış görüşmeye başladığınızda. Konunuz gerçekse , reşit olmayanın istismarı ve pedofili söz konusu.

Adam şimdi de beğenisini kendi yaşıtına yönlendirmiş. Konunuz : "Sen git , yaşıtım gelsin" e bağlanmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…