erkek arkadaşım ne yapmaya çalışıyor?

30 yıllık evliler bile hergün yeni bir huy çıkıyor diyorsas bu yanıma işi ömür boyu sürer. ayrıca erkek arkadaşım bana ilk tanıştığımızda sana çıkma değil evlenme teklif etcem dedi bende sakın evet ikimizde evlilik için bir ilişkiye başladık sonu evlilik olsun istiyoruz ama bence şuan bana çıkma teklif et öyle hemen alaacele olmasın demiştim. herkesin görüşü farklı olabilir ve benimkide uymayabilir ama ben ilişkime evlilik için başladım karşı tarafta öyle. ve beni gördüğü lk konuştuğumuz günün akşamında ve diğer haftalar boyunca en samimi ortak 3 tane arkadaşımıza dediği tek şeyde ben onunla evlilik isterim ilk kez bu hissleri birine karşı açık açık hissediyorum. o benim evlnemyi düşündüğüm kişi diyen biridir.

maalesef bu durumda anladığım tek şey var annelere herşey anlatılmazmış açıkçası herkese herşey anlatılmaz. ben affettim barıştım ama annem hala ytedirgin.

yazınızı okurkn ben bile kendimi baskı altında hissettim,kaçıp gidesim geldi..acele etmeyin daha yeni ve şiddetli kavgalar ihtiva eden bir ilişki..

şiddetli kavga derken benmi abarttım yoksada bu kadar yanlış anlaşıldı. neyse sizin dediğiniz olsunda bren o kadar baskı yaptığımıda düşünmüyorum hergün sormam son 1 ayda 3-4 kez sorduk böyle cevaplar aldım. her dakika bunu soracak değilim.

canım bu anlattıklarından sebep,ben bu evlılıgın olabılecegını hıssedemedım
olsada huzur bulacagını dusunmuyorum
ınsanları kıyaslamayı sevmem ama davul bıle dengı dengıne sana hıc uygun gelmedı bana
gercekten evlenmeyı dusunse sureklı o sıkıstırırdı senı
bız esımle carsamba gunu tanıstık baskı ustune baskı hadı gelelım aıleler tanıssın dıye dıye 1 hafta sabredemedı

bende başkalarıyla kıyaslamak istemiyorum bu durumu ay bak şu adam hemen evlenme teklif etmiş 3 kez kızı istemiş süpriz yapmış istemeye gelmiş diye benimkiyle birini kıyaslamak istemiyorum. erkek arkadaşımın durumu ortada sınava hazırlanıyor çok istediği iş olayı olmadı (çalışmıyor değil kadrolu ö çalışmıyor adam 7 yıldır aynı yerde zaten çalışıyor) ailesinin bahçe işleri var falan filan. eee bende biraz dik konuştum ona sen eve ne kadar para getirirsen bende o kadar veririm. kalanını kendim harcarım, kadronun almaya çalışsan iyi olacak şu bu belkide ondanda bu halimle evlensek tartışırız en iyisi bazı şeyleri düzelteyimde öyle evleneyim diyordur.

Karsındaki insana çok güveniyorsun ama bence durup düşünmelisin erkek arkadasın fırsatını bulsam da kaçsam diye bakıyor seni oyalaması o yüzden sanki sen dayanamayıp ayrılsan resmen özgürlüğüne geri kavuşacak adam.. Bir erkek seviyorsa ne olursa olsun peşinden gider verdigi cevaplar bana hiç hoş gelmedi.

bni bırakıp kaçınca özgürlüğüne mi kavuşacak. ben onu hiç kısıtlamadım ki ne özgürlüğü. bırakırsada kendisi bilir benden iyisini bulamayacağına göre kaybeden kendi olur sonra 2 aylık ayrılıkta olduğu gibi gece yarılarına kadar kapımda ağlar yalvarır..

Erkek arkadaşına söylüyormusun, görücü geldi diye? Bence söyle de tutuşsun biraz

bu ne acele yahu

Erkek arkadaşına söylüyormusun, görücü geldi diye? Bence söyle de tutuşsun biraz

dün bir msj attım biraz komik şeyler yazıp araya görücü geldi dedim adam deliye dönmüş nasıl olurda eve alırsınız beni delirtme kalbini kıracak birşey söylerim olmaz diye..bugün konuştuğumuzda hiçbirşey olmamış gibi gayet te güzel konuşuyor

SEVGİLİNİN DURUMUNU BİR KENARA BIRAK DA

aradığın kişinin o olduğuna emin misin?

BAZI HATALAR VARDIR TELAFİ EDİLİR......... BAZILARI DA İZ BIRAKIR KALICIDIR....

EVLİLİKTE ALACAĞIN YANLIŞ KARARIN DÖNÜŞÜ ÇOK ACI OLUR...

DOĞRU KARAR VERMEK İÇİN DE 7 AY ÇOK KISA BİR SÜRE... İYİ DÜŞÜN

sevdğim adam o ama istediğim adam tam olarak o değil tamınıda bulamadım desem. allah orusun acı bir karar vermem inşallah rabbim yüzüme baksın evlilik diyorumda ailemde onaylamadan yapamam bu işi.

ben senin sevgilin olsaydım kaçardım herhalde
bu ne baskı böyle

ben senin sevgilin olsaydım kaçardım herhalde
bu ne baskı böyle

ayyy cnm abartma lütfen baskıdan kastın nedir yazdıklarımdan nasıl bir baskı anladın sorduk sadece fazla sorduysak kabulde ben o kadar ağır baskı lafını kabul edemem. benimki kaçmadığına göre demekki baskıda pek ağır değilmiş. soru sormaktamı baskı oluyor

7 ay çok erken evlilik için bence iyice tanı bekle.
7aya iki ayrılık sığdırmışsınız baştan böyleyse ilerisi sıkıntılı..
biz beş senedir eşimle birlikteyiz 1,5 yıldır evliyiz. Değil ayrılıp barışmak, lafı bile geçmedi.
sürekli kavga edip sürekli ayrılık lafı ediliyorsa bu iş sağlam ve saygılı gitmez.
sevgiline baskı yapma daha iyi tanıyın birbirinizi ve evlenmeden şu kavga ve ayrılıp barışmalara çare bulun saygılı başlasın ve öyle devam etsin evliliğiniz..

dediklerin çok haklı cnm eğerki allah nasip ederde bu kişiyle evlenirsem tabikide evlilikte böyle şeyler yaşamamak için baştan konuşmak lazım. tavır koymak lazım. biz 2 kez ayrılmadık 1 kes ayrıldık 2 ay sürdü ayrılığımız ben başka şehşre gittim o süre 1,5 ay zaten aynı yerde değildik. bizimkide arkadaşlara sorup benden haber alal ala bir hal oldu zaten o sürede de çok yalvardı bende acı çeksin diye oynadım onunla iyide yaptım az akıllandı sanırım. ama şuan ayrılık kelimesi konuşlulmuyır zaten o ilk önceleriş vardı.

Fazla uzun..

Tamamını okumadım ama zaten 7 aylık ilişki de kedi köpek gibi ( bu sizin benzetmeniz ) sürekli bir tartışma varsa 2 aylık ta ayrılma yaşanmışken hala evliliği düşünmeniz büyük cesaret..

İlk 1 sene güllük gülistanlık olan ilişkiler de bile bu kadar aceleye getirilmiyor evlilik..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…