erkeğin vazgecilmezi olmak

• Konu Sahibi gelecekkorkusu

tesekkurler, cok guzeldi
dedigin cok dogru, seni sen oldugun icin seviyorsa ve deger veriyorsa....bu cok onemli
ne olursa olsun kavga gurultude de olsa bazen anlasmazlik ta olsa sevgi agir basiyor ve kizamiyor, ya da uzun surduremiyorsa

bence de karşındaki seni sen olduğun için sevmeli,kendine bağlamak için şunu yap demek,yapmak doğru olmaz.zaten karşındaki seni sevmiyorsa ne yapsan,hangi taktiği denesen boş.ama kim olursa olsun etkili olacak şey şu,karşındakine onsuz yapamayacağın izlenimini veren davranışlardan kaçınmak.yani aşırı sevsen de bunu belli etmeyeceksin,sevdiğini bilecek ama gerektiğinde onu terkedebilecek kadar kendine saygın ve gururun olduğunu da bilecek.öbür türlü olunca bu nasıl olsa beni bırakamaz deyip hem seni üzer hem de oyalar durur..

tesekkurler
evet ya erkekler birakamayacaginizi anladi mi ciddi bi ise girismezler herhalde, kaybetme korkusuyla evleniyorlar belki de

evt lale ablamı ben çok iyi anladım ben onun anlatmak istediği herne sebeple evlenirseniz evlenin malesef ilk ki saflık kalmıyo evlilikte.hiç bi kimse vazgeçilmes değildir.dediği gibi doğada herkes herkesden geçirecek o kadar çok şey var ki.birbirini çok sevip evlenen yani ruh ikiziymiş gib gören insanlar bile yeri geliyo iki zıt karakter olabiliyorlar.bence ikili ilişkilerde ne sağa tam kayıcaksın ne sola herşeyin ortası iyidir.seni seviyorum ablacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…