erkeğe nasıl ilgi gösterilir

Daha 5 yıllık evli olarak kendimi gördüm ben de cinsellikten soğudum eşim sürekli zorlayıp şaka yaptığını düşündüğü için. İstemediğim şeyleri istiyor her defasında hayır ben bunu sevmiyorum dediğim halde.
Tüm tatlı dilim gitti sürekli söylenen biri oldum valla kötü olan benmişim gibi hissediyorum böyle davranınca

sizden tamamen bağımsız olarak diğer arkadaşlara soruyorum gerçekten bir erkeğe nasıl ilgi gösterilir? nasıl gönül alınır?
Bu tamamen erkeğe göre değişir. Ben mesela dün benimkini gezmeye çıkardım (evet ben çıkardım neden olmasın) bir de canı bir süredir ıslak kek çekiyordu onu yaptım yedirdim. Şu anda izindeyim, ama sabah kahvaltıda eşimi yalnız bırakmamak için ben de erken kalkıyorum ve öpüp işe gönderiyorum. Benimki bu şekilde mutlu. Konu sahibinin eşini doyumsuz bir yatak hayatı dışında bir şey kesmez gibi. Karaktere göre değişiyor

Bu adamın hayatında iş dışında bir şey yok mu?

Hobileri olmayan kusura bakmayın, boş yaşayan adamlar seksten başka bir şey düşünmüyor o yüzden sordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…