EPİLEPSİ HASTASI OLDUĞUM İÇİN EŞİM BANA BOŞANMA DAVASI AÇTI

Ah içim yandı. İnsanlar nasıl bu kadar acımasız, çıkarcı, empati yoksunu olabiliyolar aklım almıyo.

Emniyete değil direkt savcılığa gidin ama önce iyi cevval bi avukat bulun gerekirse bildiğiniz şehirden bulun vekalet verimce duruşmalara vs gelir Allah yardımcınız olsun herkes cehenneme kendi odununu bu dünyadan götürüyor ettiğini çekecek Böyle kalmayacaklar yaşlanacaklar zor günler görecekler ayakları taşa takılsa akıllarına siz geleceksiniz ikisinin de.

Çok geçmiş olsun.insallah bundan sonra dertsiz,mutlu bir hayatınız olur

öncelikle bebeğiniz için başınız sağolsun çok üzüldüm ama herşeyde bir hayır var Rabbim en iyisini bilir.. böyle bir babayla da çocuk nasıl büyütülürdü bilinmez..
iki eşinde Allah'tan bulsun.. evlilik sadece sağlıklı olduğunda mı devam ediyor pis bencil herifler.. içimden çok şey geçiyor da yazmaya utanıyorum.. senin en huzurlu olman gereken zamanda yaptığına bak çekişmeliyse çekişmeli sonuna kadar uğraş görsün gününü oda

Bende dün oturup ağlıyordum evlenemiyorum diye...babam yaşlı bu hayatta tek kalacam diye ağladım.durumunuz çok zor.ilk eşiniz de kaza yüzünden mi bıraktı sizi özelden yazsam sıkıntı olurmu belki dertlesirdik

Allah ıkısınınde belasını versın . Sız yolunuza bakın kendı saglıgınıza hayatınıza sahıp çıkın .İlahi adalette zaman aşımı yoktur

Siz şerefsizden saklamamışsınız sizde karşı maddi manevi dava açın adiye

Azgın teke diyoruz biz bunlara

Şeyi de anlamıyorum, tamam hadi zor geldi hastalıkla mücadele diyelim, beceremedin kaçıyorsun diyelim, ulan düşmanlaşmak neden, tazminat ne demek, hamile diye düşündüğün karını aramayacak ve sanki karşında kan davalın varmış gibi tribe girecek kadar insanlığını nasıl kaybetmiş olabilirsin ya? Bu nasıl bi leşlik?? Aşağılık, rezil, kepaze yaratıklar

Çok teşekkür ederim iyi dileklerinize

Çok teşekkür ederim karşı dava açtım, ben de ondan istedim.Umarim güzel olur her şey

Söylediğiniz gibi bir avukat ile görüştüm yaşadığım şehirde ve karşı dava açtım. Elimdeki belgeleri verdim , yaşadığım zor süreçleri, hastane kayıtlarını...Inşallah zor da olsa bir gün onun kaybettiğini duyacağım.Belki burada belki öteki tarafta.Icim ne kadar soğur onu inanın bilmiyorum...

İki eşiniz için de söyleyecek söz bulamıyorum zira içimden geçenlere kelimeler yetersiz kalacak ama şunu biliyorum ki herkes ektiğini biçer.
Umarım hem ruhen hem bedenen en kısa sürede iyileşir şifa bulursunuz, yine umarım ve dilerim ki bundan sonra çok mutlu bir hayatınız olur.

Allah şifa versin insanlar çok acımasız ve menfaatçi malesef doğru insanı bulmak zor o yüzden evlilik ve birlikteliği düşünmeyin bi süre en azından kendi sağlığınız ve hayatınıza odaklanın sevgiler

Amin, çok teşekkürler

Yahu antika kovalayip,muzayede gezen bir adamin parasi olmamasi fazlaca anlamsiz degil mi ?
Yani neden senden para istiyor bu adam.
Babasi da seni perte cikmis bir arac gibi gorerek "bu bizim basimiza ic acar"demek suretiyle kalitesini belli etmis..
İlginc bir yasanmislik..Tuhaf..
Sevgi ve Merhamet kalmamis insanlarda.
Tutuldugun adamlara dikkat et,ayni modellere kapildigini dusunuyorum.
Hem ailelerin hem de eski eslerinin davranislari neredeyse ayni.

Ailesi bize göre ekonomik olarak daha iyi durumda.Daireleri ve dükkanları var.Bu zamana kadar o aldığı maaşı hep yemiş, anne borcum var kapativer, kredi karti borclarimi kapativer...Yıllar böyle geçmiş.Ben ise tam tersi.Ailemde düzenli geliri olan bir tek ben, ailesine hep destek olan ben.Hala da olurum
Ailesi onun sorumsuzluklarindan artik bıkıp evlendirdiler,öyle hissediyorum.Benim aldığım eve, kurulu düzenime girip evliliği bir dene olmazsa geri dönersin gibi hissettim hep.Eşim evlendikten sonra hep söylerdi " Evlen, evlen dediler gördüler işte, babama deyip duruyorlardı senin oğlan ne zaman evlenecek, torun lazım artık size, bebekte oldu görsünler "

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…