EPİLEPSİ HASTASI OLDUĞUM İÇİN EŞİM BANA BOŞANMA DAVASI AÇTI

Dert ile tanışmayan insanlar dert kelimesinin d ' sinden dahi kaçıyorlar. Ekonomik şiddet antika seccade, antika müzikçalar, italyadan alınan ayakkabı bir ihtiyaçmış.Onlara engel oluyormuşum.Faturadan, eşinin muayenelerinden daha öncelikli onun için...

Hayatta ne kadar kötü insanlar var.Allah’ından bulsunlar rezil insanlar.Canını sıkma diyeceğim ama elinde değil çok ağır şeyler yaşmışsın bende yaşamış bir insan olarak seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcınız olsun sadece sabredin ve haklarınızın sonuna kadar alın.

Ne denir ki. Nasil bir dunyanin içine duşduk. Şeytanlarla çevrili her tarafimiz. Kime guvensek, kime yaslansak bilemez olduk. Çok geçmiş olsun. Allah her zaman yardimcjn olsun. InsaAllah o zamaninda kendilerine eş diyen şerefsizler bin beteriyle imtahan olurlar.

Çok teşekkür ederim Allah hepimizin yardımcısı olsun.Sabırla....

Bu tür insanların(!) muhakkak başlarına musibetler geleceğine inanırım.
Sizi böyle haksız yere üzmüşler, bunun bir bedeli olacaktır elbet. Kimse sormazsa Yaradan sorar hesabını. İnsan başıboş değildir. Sizi gözeten var
Bundan sonraki hayatınızda sağlık ve mutluluk sizin olsun.

Geçmiş olsun sizin bir erkeğe ihtiyacınız yok artık ince eleyip sık dokuyun her seviyorum diyene koşa koşa gitmeyin , (hepimiz icin geçerli)
Anneciğinizin yanında huzurlu olursunuz en azından güvenli bölge

Çok teşekkür ederim Allah hepimizin yardımcısı olsun.Sabırla....
Amin canım benim keşke yanında olsam teselli etsem seni.Hayat bu bazen çok ağır imtihanlardan geçiyoruz.Bundan sonraki hayatın umarım çok güzel olur.Sakın pes etme biz güçlü kadınlarız.yeterki inanalım.Dualarım seninle

Ben de sizin gibi düşünüyorum.Bu dünyada olmasa bile ahirette...
Allahım sizlere de sağlıklı ve mutlu bir yaşam versin...

Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.İnsan insana çare olmalı.

Çok teşekkür ederim.Çalıştığım kurumda bile müdürüm ne der biliyor musunuz her gün "Allahım sana annenle babanla sağlıklı bir ömür versin " Bazen geç görürsün ama görürsün...

bunları belgeleyin ve dava dosyasına ekleyin .asıl ekonomik şiddeti kendisi göstermiş.evin içinde huzur olsaydı mutluluk olsaydı epilepsi nöbeti geçirmezdiniz tekrardan.ben ameliyat sonrası 1.5 yıl kadar ara ara geçirdim ilaç da kullandım aynı sizin gibi.ama bir daha da asla olmadı.ilacı da bıraktım.o adam size iyi gelmemiş kendi kusurlarını örtmek için de hastalığı bahane etmiş.en kötü hakim bile onu haklı bulmaz boşuna çabalıyor.bu hastalığı evlilik olmadan önce bildiğini şahitle ispatlayın sonra da donuna kadar siz alın tazminat da isteyin hatta

Çok teşekkür ederim en önemlisinin sağlık olduğunu geç anladım ama inanın anladım.Karşı dava açtım.Allah yanımda olsun inşllh..

Çok teşekkürler amin

Geçmiş olsun, Sizden hiçbir şey alamaz o şeref yoksunu, güzel bir avukat bulun onunla görüşün , Rabbim yanına bırakmasın böyle insanların inşAllah, insanı insan yapan vicdanı ve merhametidir , buda yoksa hayvan demicem çünkü hayvana hareket olur, onlar daha sadık ve duygulular bu kişiler başka tür yaratıkmış .

Çok teşekkürler amin
sitede çok sayıda avukat arkadaş da var.umarım konunuzu okuyup size destek olurlar bilgi verirler.hayatın ne kadar kısa olduğunu bir anda elimizden gidebileceğini anlamış bir kadınsınız.kendinize değer verin güçlü durun .o adamla kimse geçinemezdi zaten.rahatça yürüyebilmek görebilmek akıl sağlığı bile ne kadar büyük bir zenginlik.hayat da iyi şeylerde kötü şeyler de bizler için.her şey gönlünüzce olsun.iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…