EPİLEPSİ HASTASI OLDUĞUM İÇİN EŞİM BANA BOŞANMA DAVASI AÇTI

Ben eşimin alşveriş faturalarını, ekran görüntülerini aldım.Hatta bu konuda özel hayatın gizliliğinden dava açacakmış.Avukatı yazmış.Evlilikte gelir de ortaktır giderde.
Ben avukatıma hesap hareketlerimi verdim, eşime sürekli eft, trafik borçları, faturalar hep bende.Eşimle yaşanan sıkıntılar sonrası yazılan ilaçlar ile ilgili belgeler...Tazminat da istedim.Umarım her şey güzel olur

Çok çok teşekkür ederim, inanın hayat sınav.Güzel günü olduğu gibi kötü günü de var.Bu iki zamanda da yanımızda olanlarla güzel her şey.Sizlerin de her şey gönlünüzce olsun. İyi geceler...

Çok teşekkür ederim amin. Biliyorum zor günlerim olduğu gibi güzeli de olacak .Allahım bazen sınav eder insanı...

Cok gecmis olsun.. bu dunyada hersey bize emanet.. ama bunu bile bile bir gurur bir böbürlenme.. Allah sana verdigini onlara vermeye korkuyor mu? Eski kp ya da esine? Allahtan bulsunlar boyle insanlar..
Çok sağolun.Amin.Bazen bu dünyada mutlu olursun bazen ahirette.Şükretmeyi öğrendim.Bazen çıktı ağzımdan inanın ama tövbe dedim sonra...

Çok sağolun.Amin.Bazen bu dünyada mutlu olursun bazen ahirette.Şükretmeyi öğrendim.Bazen çıktı ağzımdan inanın ama tövbe dedim sonra...
Allah hepimizi baska baska seylerle
Imtihan ediyor..insanlar cidden cok
Kotu olabiliyor, akil
Almiyor bazen.. hep derim Allah buyuktur ve yarina biraksada yanina birakmaz

Google'da "epilepsi hastalari evlenemiyor" adli haberi aratirsaniz asagidaki arastirmayi bulursunuz: "2018'de 10 kişiden 6'sı kendisi ya da bir yakınının (çocuğunun vb) epilepsi hastası bir bireyle evliliğine karşı çıkacağını söylerken ...". Cok korkunc. Insanlar o kadar cahil ki bir kismi bunun bulasici oldugunu dusunuyor, bir kismi bunu dogaustu varliklarla iliskilendiriyor, bazisi da sozkonusu kisinin zeka kaybi yasayacagina inaniyor. Eslerinizin bu konuda hic bir ogrenmeyip direkt bosanmaya karar vermesi cok korkunc bir olay. Ama bir o kadar da buradaki kadinlar da suphe etmeli. Yarin bu durum veya benzeri kendi baslarina gelirse esleri onlari terkeder mi diye. Bence en azindan eslerimizi bu hastalik hakkinda bilgilendirmeliyiz. Bu arada cok gecmis olsun. Davada umarim hakli oldugunuz aciga cikar.

O… cocuklari diyebiliyorum sadece. Insanliktan nasibini almamiş pislik yaratiklar!!
İlk eşinizde cok şerefsizmiş ne bicim insanlar girmiş hayatiniza neler yasamissiniz cok üzgünüm. Umarim sizin icin bundan sonra hersey cok güzel olur

Bu konuda çok haklısınız.Bu hastalığı başka şeylerle ( dogaüstü ) ilişkilendirip soranlar oldu.Mesleğini yapabiliyor mu, atarlar mı diyenler de.Psikolojik olarak bu süreç insanı çok yıpratıyor.Bir de bu konuda destek almak zorunda kalıyorsun ve maalesef ki toplumumuzda psikoloji kelimesi yanlış yorumlandığı için bir de bu ekleniyor üzerine yaşananların...

Güzel düşünen insanlar için her şey güzel olsun inşllh

O kadar kötü oldum ki konunuzu okurken, bir şey yazmayayım dedim ama yok tutamıyorum kendimi. Beddua etmeyeceğim ama hayatınıza giren bu iki insanda dilerim bu yaşattıklarını yaşarlar.
Yaşadığınız psikolojiyi çok iyi anlıyorum ve size sıkıca sarılıyorum.

Ben 2 yıl önce MS atağı geçirdim ve uzunca bir süre hastane serüvenimiz oldu, orada insanlarla konuşurken eşlerin ne kadar acımasız olabileceğini görmüştüm ama hiçbiri hamile değildi. Gerçekten o kadar öfke doluyum ki size bunları yaşatanların gerçekten yanına kalmasın.

Size saçma sapan sorular soranların lütfen ağzının paylarını verin. Herkesin elinde telefon var milletin hayatını inceleyeceklerine açıp araştırsınlar. Kendinizi kimse için yormayın.

Çok teşekkür ederim ben de size sıkıca sarılıyorum.Dünya sınav bazen titresek de saklansak ta dimdik durmayı öğreneceğiz ❤

Allah'ım size tez zaman da şifa ,geçmişi unutturacak güzellikte mutlu bir hayat versin. Beddua etmek istemiyorum ama o iki adi de Allah'ından bulsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…