EPİLEPSİ HASTASI OLDUĞUM İÇİN EŞİM BANA BOŞANMA DAVASI AÇTI

Allah yardımcınız olsun. Ömrünüz bundan sonra daha ıyı olsun. Aramasını lütfen artık beklemeyın

Terapı alın ve kalsıgınız yerden tekrar başlayın. Bılıyorum çok zor ama hareket etmek zorundayız

Üzülmeyin.Hayirlisi olur İnşallah.Bebeginiz cennette.

Şu an ne durumdasın peki, bu soruyu soralın bugün itibariyle tam 270 gün olmuş ve bu 270 günde neler yaşadın anlatır mısın buradan veya özelden?

Eşiniz biraz kansiz miş durumunuza üzüldüm bende epilepsi hastasiyim esim bi gun bile sorun etmedi hiç basima kakmadi 2 tane kiz çocugum var esim bana elinden geldigi kadar yardimci oluyo
Şuan ne durumdasiniz özelden de yazabilirsiniz dertlesmek adina

yazacak kelime, cumle bulamadim ne desem yasadiginiz acilara teselli olmaz insallah toparlamissinizdir,Rabbim yardimciniz olsun

Bozuk ailelerden bozuk çocuklar çıkıyor, nerden tutsanız elde kalan konuşmalar, davranışlar, vicdansız insanlar, Allah sizi bundan sonra güzel kalpli insanlarla karşılaştırsin

Konu sahibi, sizi çok merak ettim... Umarım şimdi çok iyisinizdir Diliyorum ki ilahi adalet var olsun ve konunuzda bahsi geçen bütün kansızları bulsun. Eski eş ailesi dahil Bu kadar kötü olunmamalı ya...

Okurken inanamadım. Nasıl insan bunlar. Sanıyorlar ki yanlarına kâr kalacak. İçimden o kadar kötü düşünce geçti ki onlara karşı. Umarım sizi kırdıkları yerden onlarda kırılırlar. Siz değerlisiniz sevgiyle kalın hep iyi olun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…