En yakınımken, en uzağım olması..

Ne vat yolu yordamı ne mesela kocan ben boşanmak istiyorum diyecek sende olmaz boşamam mı diceksin :110: valla bilemiyorum beni istemeyenle zorla evli kalacak kadar gurursuz değilim. Hoş şaşırmamam lazım burda aldatılan karınlara bile sakın boşanma diyenler var dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına gelicek :KK70:
senin GURURUNU SEVSİNLER:anne:

Adam mutsuzum demiş dememiş mi farklı bir hayat istiyor illa başka kadın olması mı gerekiyor bu hayattan sıkılmıştır ki sıkılmak bence çok büyük sorun zaten :KK51:
İnsan illa ki yanındaki insanın sıkıldığını anlamaz mı, yazdım diğer msjımda da.Daha yeni ev için mobilya seçip sipariş vermek(yeni geldi), yaz tatili için bir dünya alışveriş yapıp yer ayırtmak rezervasyon ücret ödenmesi,eylülde yurtdışı otel,uçak vs rezervasyonlar, bebek için br süredir uğraşmak her ay heyecanla beklemek,ekimde işten ayrılmacağımı söyledim işverenime, vs vs.. bir dünya plan. Ben diyorum ki ey be adam madem aklında vardı senin ayrılık madem mutsuzdun istemiyordun insan azcık belli etmez mi, insan yarınını planlar mı, insan azcık kendini geri çekmez mi??

Bence artik sende kendini alıştır ayrılığa. Artik mesafeli olun size istediğinde sarılamıyacağını gösterin. Görüşmeyin artık. Aradaki sevgi bittiyse yapacak birşey yok.

Peki mesela senin aklından hiç geçmiyor mu?
Beni sevmiyor diye.
Kırılmanı istemem,hassas bir dönemdesin belli de mesela ben olsam benden giden beni sevmiyordur derim.
O yüzden dönse de istemem demiştim....
Hayır ya geçiyor ama gerçekten şöyle kalbimi dinliyorum ve sevmediğine inanmıyorum.İnanamamak değil bak. Ben hayatımda boyunca okadar çok kişi tarafından sevildim ki, ama en çok eşiin beni sevdiğine okadar eminim ki.Hala gözleri güler beni görünce, yada ben pas vermesemde arkadan sarılır gider.bunlar vicdan azabı değil ki.

İnsan illa ki yanındaki insanın sıkıldığını anlamaz mı, yazdım diğer msjımda da.Daha yeni ev için mobilya seçip sipariş vermek(yeni geldi), yaz tatili için bir dünya alışveriş yapıp yer ayırtmak rezervasyon ücret ödenmesi,eylülde yurtdışı otel,uçak vs rezervasyonlar, bebek için br süredir uğraşmak her ay heyecanla beklemek,ekimde işten ayrılmacağımı söyledim işverenime, vs vs.. bir dünya plan. Ben diyorum ki ey be adam madem aklında vardı senin ayrılık madem mutsuzdun istemiyordun insan azcık belli etmez mi, insan yarınını planlar mı, insan azcık kendini geri çekmez mi??

İşte bi anda ne değişti bu adam için veya hep aklında içinde vardıda bastırıyor muydu? :110:ben o yüzden ilk okuduğumda eşcinsel olduğunu düşündüm bu evlilikte paravan :KK12: öyle gayler var ki kaçtane çocuğu olan 50 yaşından sonra açıklayıp boşanan :KK51:

Peki ilişki koçu olarak soruyorum gerçekten nasıl emin olabiliyorsun, mesela söyle bişeyler bende gerçekten bileyim, öğreneyim. Bilsem daha rahatlayabilirim.
tecrübeme ve karşı tarafın davranışları yaptığı hareketler sözler yukarıda konu sahibinin yazdığı ayrıntıların her birinden bu adamın başka bir b ayanla olduğu izlenimi çıkıyor.

elbet yüzde yüz emin olunmaz ama yüzde doksandokuz diyebilirim.
ilk söylediğimde de yakında yüzleşirsiniz dedim cünkü bu tarz ihanetler veya baska bir bayanın varlığı gizli kalmaz patlak verir.

Çoğu arkadaş fikirlerini söylemiş ben de birkaçına katılarak size nacizane birkaç şey söylemek istiyorum, evliliğinizde aldatmak,kavga gürültü,küslük vb olmayışı maalesef onu "mükemmel" evlilik yapmıyor. Sizi tanımıyorum ancak buradan gördüğüm kadarıyla fazla uyumlu bir kadınsınız. Evlilikte tek yürek olmak tek düşünce altında barınmayı gerektirmiyor bence. Aslında tahmin ettiğiniz gibi eşiniz sizin yaşadığınız ve yaşamakta kararlı olduğunuz muhafazakar hayatı yaşamak istemiyor çünkü bunca zaman bu hayatı istemeden yaşamış sizinle de huzurlu gittiği için bunca zaman sürdürmüş ancak istediği hayat bu değil en azından denemek istiyor siz ona biraz özgürlük tanıyabilseniz(bunu yoldan çıkmak olarak görsenizde) belki bu denli büyük sonuçlar olmayacak ama siz de istemiyorum dediğiniz için bu netlikten korkuyor gün gelir pişman olurum, hevesim kaçarsa diye. Şimdi ya biran evvel boşanın ya da ona zaman tanıyıp bekleyin çünkü gerçeklere dönünce başka bir yol yok

İşte bi anda ne değişti bu adam için veya hep aklında içinde vardıda bastırıyor muydu? :110:ben o yüzden ilk okuduğumda eşcinsel olduğunu düşündüm bu evlilikte paravan :KK12: öyle gayler var ki kaçtane çocuğu olan 50 yaşından sonra açıklayıp boşanan :KK51:
Ya ne bilim gay mey olsa düşkün olurmu acep böyle o işlere. tam bir akrep erkeği, baya baya düşkün yani orasını da bilemiyorum

tecrübeme ve karşı tarafın davranışları yaptığı hareketler sözler yukarıda konu sahibinin yazdığı ayrıntıların her birinden bu adamın başka bir b ayanla olduğu izlenimi çıkıyor.

elbet yüzde yüz emin olunmaz ama yüzde doksandokuz diyebilirim.
ilk söylediğimde de yakında yüzleşirsiniz dedim cünkü bu tarz ihanetler veya baska bir bayanın varlığı gizli kalmaz patlak verir.
İnşallah böyle bir şey var ise bir an önce karşıma çıkar, acıda olsa yüzleşmek ve öyle bitirmek isterim evliliğimi.

Çoğu arkadaş fikirlerini söylemiş ben de birkaçına katılarak size nacizane birkaç şey söylemek istiyorum, evliliğinizde aldatmak,kavga gürültü,küslük vb olmayışı maalesef onu "mükemmel" evlilik yapmıyor. Sizi tanımıyorum ancak buradan gördüğüm kadarıyla fazla uyumlu bir kadınsınız. Evlilikte tek yürek olmak tek düşünce altında barınmayı gerektirmiyor bence. Aslında tahmin ettiğiniz gibi eşiniz sizin yaşadığınız ve yaşamakta kararlı olduğunuz muhafazakar hayatı yaşamak istemiyor çünkü bunca zaman bu hayatı istemeden yaşamış sizinle de huzurlu gittiği için bunca zaman sürdürmüş ancak istediği hayat bu değil en azından denemek istiyor siz ona biraz özgürlük tanıyabilseniz(bunu yoldan çıkmak olarak görsenizde) belki bu denli büyük sonuçlar olmayacak ama siz de istemiyorum dediğiniz için bu netlikten korkuyor gün gelir pişman olurum, hevesim kaçarsa diye. Şimdi ya biran evvel boşanın ya da ona zaman tanıyıp bekleyin çünkü gerçeklere dönünce başka bir yol yok
Canm söylediklerin mantıklı şeyler. En son eylül sonunda dava açacak ve boşanıcaz olarak konuştuk.Birdaha da görüşülmedi. Tanıyabileceğim son zaman bu zaman.Başkası da yok.

Canm söylediklerin mantıklı şeyler. En son eylül sonunda dava açacak ve boşanıcaz olarak konuştuk.Birdaha da görüşülmedi. Tanıyabileceğim son zaman bu zaman.Başkası da yok.
Vallahi bence o kendine deneme süresi koymuş eylüle kadar istediğim hayatı bir yaşayayım daha sonra bu konuda hala kararlı isem boşanırım yoksa evime dönerim demiş. Bence illa başka bir kadın başka bir ilişki aramaya gerek yok hali hazırda böyle bir ilişkisi yoksa da o girdiği ortamın serbestliği belki sizden daha farklı karşı cinslerle tanışık olma durumu hiç yaşayamadığı şeyler olduğu için tatlı gelmiştir. Ona ayak uyduracağınızı söyleseydiniz şu an problem yoktu ama burada sizi suçladığımı düşünmeyin bu sizin hayatınız kendi kararlarınız sadece belirtmek adına söyledim

Herkes sana ne yapman gerektiğini söylemiş :)) Keşke yaşarken o kadarda kolay olsa değil mi... Ben senin duruşunu güçsüz bulmadım, salya sümük adama bırakma beni diye ağlayan bi kadın yok. Beraber sarılıp ağlamanızıda yadırgamadım..

Eşin benim düşünceme göre resmen saçmalamış, çocukmuyuz Allah aşkına bişey eksik bişey eksik dediği şey neymiş. Yuvası yıkılınca mı eksik tamamlanacakmış!!! Sen eminim desende bence ya biri var yada bu adam yoldan çıkacak yani. Muhafazakar yaşamı bırakacaksanız beraber bırakın, sınırlarınızı genişletin ne biliyim alkol almıyosanız alın, belki bara vs gitmiyodunuz alkollü mekanları tercih etmiyodunuz edin değişin, hani beraber yapılabilir bunu demek istiyorum. Sadece örnek verdiim işin içeriği onun-senin isteklerine kalmış. Senden boşanınca napıcak onunla bununlamı takılacak, miğdesi geniş demek ki. Sana yaptığı büyük haksızlık!! Umarım öyle pişmanlıklar yaşarki yana yakıla geri döner.

Sana verebilceğim tavsiye falan yok,i şunu bunu yap demek istemiyorum yeterince zor zaten. Ve bi duruşun olduğunu görebiliyorum.

bir şey bu planları bozmuş bir şey olmuş beklenen kıvılcım olmuş sanki biriyle ve bence kesinlikle birisi var.ben olsam eşimi takip ederdim 2 ay uzun bir süre

ayyy yeminle adamı döve döve konuşturasım geldi....:sinirli::sinirli:
adam mutsuz olabilr farklı bir hayat isteyeb,lir boşanmak isteyebilir mutsuz olabilir eşine aşık değildir...tonla şey var...ama hiçbir kadın bu şekilde terke edilmeyi hak etmiyor...
bir açıklama mantıklı bir açıklama olmadan ,bebek için plan yaparken,1 ay sonrası tatil planlarken kendinizi koysanıza yerine,terk edilseniz sebebini bilmeden ne hissedersiniz...
ben gidip parçalayıp konuşturmak isterim...
sonra da kendim boşarım herifi ayrı konu...

ayyy yeminle adamı döve döve konuşturasım geldi....:sinirli::sinirli:
adam mutsuz olabilr farklı bir hayat isteyeb,lir boşanmak isteyebilir mutsuz olabilir eşine aşık değildir...tonla şey var...ama hiçbir kadın bu şekilde terke edilmeyi hak etmiyor...
bir açıklama mantıklı bir açıklama olmadan ,bebek için plan yaparken,1 ay sonrası tatil planlarken kendinizi koysanıza yerine,terk edilseniz sebebini bilmeden ne hissedersiniz...
ben gidip parçalayıp konuşturmak isterim...
sonra da kendim boşarım herifi ayrı konu...

:=)
Bende konunun ortalarında
- Adamı ameliyat masasına bağlamışız
hepimiz bir tarafını dürtüyoruz
söyle len, noldu, derdin ne, sen kimsin,
hayır kimsin sen
şeklinde itip kaktığımızı falan hayal ettim :KK53:
Elimde neşter kesim miiiii heee
de dedim galiba arada :KK70:

Ben aslında ilk söylediğinde haftaya aç davayı hemen bitsin ozaman dedim, fakat aileler kesinlikle izin vermedi 3 ay geçecek dediler, 2 ayı geçti zaten bişey kalmadı. Sadece bitti deyince bitmedi bişekilde görüşülüyor evle ilgili,işle ilgili vs her gördüğünde sarılmaya çalışıyor, eskisi gibi tatlı davranıyor hemen özlediğini söylüyor. Sevgi bitse onu görsem benm içinde daha kolay olacak
Bence sarılmasına falan izin vermeyin. Ne munasebet. Kafasinda bitirmiş sonucta.

Kesinlikle olması gereken dürüstlükle olması, fakat hazırlayın kendinizi asla yapmaz demek yaptıgını öğrendiğinizde daha fazla hayal kırıklığına sebep olur.
Canm brn hicbirzaman asla yapmaz demedim bu lafi kimse icin soylemem sadece yapmadigini dusunuyorum.ama tabi yaniliyor olabilit ama yine soyluyorum ogrenmek suanki hayal kirikligimi degistirmicek ama ogrenmek isterim

X