En Tarz Üye Yarışması ✄ Bahar Kombinleri

sen bu ara cilege iyi dadandin.Sutlu tatlilar dimi.Dur bakem sarmaylada kaybettim yaa pes:KK70:Iki cocukla onlari sarana kadar canim cikmisti:KK69:
Amannnn simde ne tatli yapsam kizzzzz
Nerde yarisma ben ordaaa
Hadi dua edinde bana ciger filmim temiz ciksin.Anali ogullu saat 13 den sonra dr randevularimiz var.:KK35:
yavru içini temiz tutt ciğer filminde temiz çıkacaktır dualarım seninle şifalar diliyorumm sizlere.. evet sütlü tatlılarr yap tabi yarışma bahane kızz.. baksana ne güzel tarifler var bide görsellik midemiz doymasada gözlerimiz bayram ediyorr..

sen bu ara cilege iyi dadandin.Sutlu tatlilar dimi.Dur bakem sarmaylada kaybettim yaa pes:KK70:Iki cocukla onlari sarana kadar canim cikmisti:KK69:
Amannnn simde ne tatli yapsam kizzzzz
Nerde yarisma ben ordaaa
Hadi dua edinde bana ciger filmim temiz ciksin.Anali ogullu saat 13 den sonra dr randevularimiz var.:KK35:
Insallah kotu bir sey cikmaz kuzummm iyi haberlerle gel haberini bekliyorummmm : )

[QUkadann Margarikotin, post: 40384057, member: 364684"]Avucunu yalaaaaaaa :63:[/QUOTE]
Ne kadan cirkeff gorunn ahali .. :KK70:

Margaribuyuruyorost: 40384237 .!.:
Hadi bakalim kuzum : ) cocuklarla gitmeseudin hastaneye ..

Ay gecen bincocuk.gordum haatanenin icinde yerele uatiyor elini yere surup sacina yuzune suruyor anneside bir seh demiyor annem uyardi kucuk kizi ya
Kimileri rahat buyutuyo istee

Hadi bakalim kuzum : ) cocuklarla gitmeseudin hastaneye ..

Ay gecen bincocuk.gordum haatanenin icinde yerele uatiyor elini yere surup sacina yuzune suruyor anneside bir seh demiyor annem uyardi kucuk kizi ya
Canim oglanada dikis atildiya pazar gunu onunda pansumani var bide dermatologa kontrolu var cocugumun her yerinde yaralar cikti.
Kiskanc bu yaaaa telefonsa askim diyip duruyor
Tahrik ediyo seni uyma sen ona:KK34::63: tatlibikiz tatlibikiz

X