En Tarz Üye Yarışması ✄ Bahar Kombinleri

yok kız nerdee gözlerim kahverengi açık kahve :KK70: mavi mi gözüktü :KK70:
aa çok sevindim beğenmene :KK70:
sarısın değilimde kumral gibi yani ışıkta öyle daha da açık oluyor işte :)

Begendim evet cok hossun

bende bilgeceyi görmek istiyorum bıyıksız olanı gerçeğini ama :KK70:

Attim sana fotomu :-))

Haha Bilgece kafamda hep bıyıklı canlanıyor ya :KK70:
Kiz gercekte biyikli falan degilim ben yaa :-) :-)

çok güzel karısan yarışmaya katıl :KK70: :KK70:

Insallah ya insallah dusunuyorum eglenceli oluyor valla. Amacim 1.lik asla degil , eglencesine katiliyorum sonucta. Ama yanlis anlasiliyoruz..

Görenler var, onlar anlatsın çok çirkinim çok, tek kaş ve bıyık :KK43: Epilasyon da fayda etmiyor bilgece.. Sakal bile var.
anaaam frida misin yoksa sen :-) resim yetenehin de var mi :-) :-))))

Insallah ya insallah dusunuyorum eglenceli oluyor valla. Amacim 1.lik asla degil , eglencesine katiliyorum sonucta. Ama yanlis anlasiliyoruz..

Resim yok, hiçbir yeteneğim yok. Yarışmaya da üstüme çarşaf dolayıp katıldım. İnşallah beğenilir, umutluyum bakalım..

diegoya yazdığı mektuplar çok romantik

Diego’m için.
Dünyalara sessizce hayat verenim, en önemlisi yanılsama olmaması. Gün doğumları, dost kırmızılar, büyük maviler, yaprak dolu eller, gürültücü kuşlar, saçta parmaklar, güvercin yuvaları, insanın mücadelesine dair ender bir kavrayış, saçma şarkının basitliği, kalbimdeki rüzgarın budalalığı = uyak yapma kızım = antik Meksika’nın tatlı çikolatası, ağızdan gelen kanda kopan fırtına – kasılma, alamet, kahkaha ve incinin saf dişten iğneleri, Temmuzun yedisinde bir hediye, istiyorum, alıyorum, şarkı söylüyorum, söyledim, bundan böyle bizim büyümüzün şarkısını söyleyeceğim – aşkımızı.

diegoya yazdığı mektuplar çok romantik

Diego’m için.
Dünyalara sessizce hayat verenim, en önemlisi yanılsama olmaması. Gün doğumları, dost kırmızılar, büyük maviler, yaprak dolu eller, gürültücü kuşlar, saçta parmaklar, güvercin yuvaları, insanın mücadelesine dair ender bir kavrayış, saçma şarkının basitliği, kalbimdeki rüzgarın budalalığı = uyak yapma kızım = antik Meksika’nın tatlı çikolatası, ağızdan gelen kanda kopan fırtına – kasılma, alamet, kahkaha ve incinin saf dişten iğneleri, Temmuzun yedisinde bir hediye, istiyorum, alıyorum, şarkı söylüyorum, söyledim, bundan böyle bizim büyümüzün şarkısını söyleyeceğim – aşkımızı.

Ahshshs ask hayati da tuhaftir fridanin valla :-) :-)

X