En Tarz Üye Yarışması ✄ Bahar Kombinleri

Sana kizil da cok yakisir bence. Tenin beyaz. Ama siyah halin cok hostu, e zaten guzelsin :KK66:

Sen de haklisin. Hayirlisi olsun ya o zmaan :KK76:

Cook tesekkur ederim o senin guzelliginden onu da yaptim gecen sene ay cabuk sıkılıyorum iste sac kalmicak kafada yakinda :confused:

ne renk saçların bilgeceeeeeee ben siyah sanıyordum nedense :KK70:

Kapaliyim ya ondan oyle sanmissindir. :-)
benim gercek sac rengim bu hatunun sac renginden. Kucukken sapsariydim da gitrikce sarilik gitti :-)

eSBRptD9UaaJkYd_n6bhwk5spJeN8zfRMopr77bqiJQ40cZqaXPoUQzop99KO6Uplic7lnUvo9A1_f86opKhbq6cfJU8mGLRdXJXKMbugjBIORxgXpnwy6CwiAlhlpf2XTjTQzCQ-qx6M6JdlRTsctGmXmpi=w313-h470-nc

Ama bakır yaptim sıkıldım. Kızıl yapacagim insallah tekrardan :-)

Çok iddialısin :p

Iddialiyim tabi :KK8:

Benimkide seninkinin cinsinden bi gun elimde kalcak diye korkuyorum ama :eek:
insallah elimizde kalmaz ne diyelim:KK70::KK70:

benim gercek sac rengim bu hatunun sac renginden. Kucukken sapsariydim da gitrikce sarilik gitti :-)

eSBRptD9UaaJkYd_n6bhwk5spJeN8zfRMopr77bqiJQ40cZqaXPoUQzop99KO6Uplic7lnUvo9A1_f86opKhbq6cfJU8mGLRdXJXKMbugjBIORxgXpnwy6CwiAlhlpf2XTjTQzCQ-qx6M6JdlRTsctGmXmpi=w313-h470-nc

en sevdiğim ton ya niye boyadın ki
yapacaksan da sarıya doğru yap doğal haline yakını yap
ben kumral açık kumral saça bayılırım
allahalla seni hayal edemedim frida yüzünden sanırım :KK70: bu düşüncem

en sevdiğim ton ya niye boyadın ki
yapacaksan da sarıya doğru yap doğal haline yakını yap
ben kumral açık kumral saça bayılırım
allahalla seni hayal edemedim frida yüzünden sanırım :KK70: bu düşüncem

Hahah sen benim fotomu gormedin mi hic? Ben de seni gormedim. Sen gosterirsen ben de gösteririm :-)

Kiz benim dogal saclarimda boyle aralara balyaj attirinca super oluyo bide benimki yazin boyle kisin diplerden koyu koyu cikiyo hic islem olmadigi halde sende de oluyo mu?

X