Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Sağol abla
Maşallah neguzel sevindim duzeldigine abla.
Yiyor yemezmi abla valla almayalım diyoruz bikacgun almıyoruz sürekli tutturuyor öyle böyle alıyoruz
Dişi ağrıyor şimdi ve canı acıyor.Şeker yemezsen acın azalacak dişlerin iyileşecek dersin:)Onun yerine çikolata al:)

Dişi ağrıyor şimdi ve canı acıyor.Şeker yemezsen acın azalacak dişlerin iyileşecek dersin:)Onun yerine çikolata al:)
Hep diyoruz gelince yine dedim abla, doktor şeker ve çikolatayi yasakladı artık almicam dedim.mahsun mahsun baktı önce sonra ben ne yicem daha çocuğum diyor
Artık ciddi ciddi yavaştan azaltayim olmucak böyle.

Hep diyoruz gelince yine dedim abla, doktor şeker ve çikolatayi yasakladı artık almicam dedim.mahsun mahsun baktı önce sonra ben ne yicem daha çocuğum diyor
gelde verme şimdi, yürek sızlamasın

Aynen öyle:)
Bu yıl aşırı iş olmayınca idare ettim:)
Antep'te sınıfın makinası bendeydi.Zaten çoğunlukla sınıfa etkinlik yapıyordum .Yeni almadım.
Bu yıl alırım artık benim arada esiyor
Esince güzel şeyler çıkıyor

Kıyamam ya oda haklı
Gofret değil sadece çikolata al o şeker kadar sıkıntı değil:)
Bir çocuğun var kaliteli şeyler al şekee oranı az mesela bitter gibi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…