Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Tekrar geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun tekrardan ...üniversite hastaneleri sanırım yaza doğru açılır artık
Valla bilmem artık kuzum bakalım Allahtan sürekli durmaksizin sancimiyo işte yemek yerken oraya yiyecek girince sancı yapiyo fircaliyo geciyo bu şekilde. Bakalım artık daha kotu olacak olursa özel falan götürürüm okadar beklemem

Bilmiyorim orası nasıl ama bizim burda ozellerde çocuk diş yok inşallah orda vardır

Aynen canım farklı şeyler seviyorum biliyorsunKağıtta kesemiyorum bu yıl
Keçe falan mı yapsam bir ara çok uğraştım.
Bir ara ajandaları çok süsledim.
Bir sergi için yaptım sonra ajandasını kapan geldi

Güzel yaparsan öyle olur

Geçmiş olsun canım:)Şeker yemeyi bıraksın tabi yiyorsa:)
Rabbim şifa versin.
Benim oğluma küçükken şeker veren çok oluyordu.Sonra yasakladım.Uzun zamandır yemiyor.Dişleri düzeldi.

Geçmiş olsun canım:)Şeker yemeyi bıraksın tabi yiyorsa:)
Rabbim şifa versin.
Benim oğluma küçükken şeker veren çok oluyordu.Sonra yasakladım.Uzun zamandır yemiyor.Dişleri düzeldi.
Sağol abla
Maşallah neguzel sevindim duzeldigine abla.
Yiyor yemezmi abla valla almayalım diyoruz bikacgun almıyoruz sürekli tutturuyor öyle böyle alıyoruz

O kadar olacak canim benim de bu ara fikirlerim var silikon aldim ama unuttum ki silikon tabancanın tetiği bozuktu
Benimkininde bozuk hatta Antep'ten gelirken atacaktım.İyi ki atmamışım.Bu yıl bir dünya ya iş yaptı.
Ama yeni almayı düşünüyorum. Çok iş görüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…