En olmayacak bir kişiye mi aşık oldum?

İyi düşünün derim. Aile çevren tanısa idi değerlendir derdim. Çünkü öyle bir durumda arkadaşım evlendi. Ama getirisini götürüsünü düşün.
Götürüsü gözümde gittikçe büyüyor galiba… şu durumda ailemle tanıştırmaya cesaret edemiyorum, kendi kafamdaki soru işaretleri bile dururken

Götürüsü gözümde gittikçe büyüyor galiba… şu durumda ailemle tanıştırmaya cesaret edemiyorum, kendi kafamdaki soru işaretleri bile dururken
Sakın ha sakın !!!şu etrafta dönen iğrenç dedikodular ailenizin ,eş ,dost akrabanın kulağına gitse ne duruma düşersiniz ???:ya bir şey olmuş bu kadın bu adama mecbur derler ya da adamın eski metresiyle karşılamaktan rahatsız olmuyor adam zengin ya sineye çekiyor diye karakterinize hakaret ederler deymez ,bir adam için zor olan hayatı daha da zor hale getirmenin anlamı yok Azıcık aşınız ağrısız başınız......

Siz benim durumumu yanlış anladınız. Ben neredeyse 6 yıldır kendi işinin sahibi olan, iyi kazanan ve lisans mezunu eğitimli, kültürlü bir insanım. Bahsettiğim kişi kendi işinin sahibi olmasına rağmen hayat koşulları benden daha alt düzeyde, yani o şekilde gözlemliyorum. Yani kimseye parası için kaptırmadım. Sizin böyle yorumlamadığınızı anladım, elalem bunları söyler şeklinde yorumda bulundunuz biliyorum ama yine de kendimi açıklamak istedim

Evet öyle bir şey düşünmem,ama insanlar bunu çok rahat düşünür ve söyler.Bu tabiri hiç sevmiyorum hele hemcinslerime söylenmesi hoşuma gitmiyor ama erkek için kullanacağım" bu defolu adamı kendine niye layık görüyor" diyecekler ve saçma sapan teoriler uyduracaklar......

Kendi deneyimim; Ben boşanmış çocuğu olmayan birisi ile flörtken her şey çok hızlı gitti. Beraber çok uyumluyduk üst düzey bir ilgi alaka. Ailem asla istemedi, kabullenemedi, mücadele ettim aileme kabul ettirdim. Sonra başka şeyler oldu bitirdim kendi kararım ile mantıken birvşeyler uymadı. Duygu devam ediyordu karşılıklı. Bir süre sevgili desen değil ayrı desen değil konuşmaya devam ettik, ama artık gelecek vadetmiyordum net olarak ona. Sadece ihtimaldim, bu noktada bir adım geri attığım için onun kusurlarını da çok net gördüm. Genel olarak boşanmalarda erkek kaynaklı oluyor, kadınlar kolay kolay yuvasını yıkmak istemiyor. Ben de zamanla eski eşinin niye boşandığını çok iyi anladım, başta çok masum geliyordu. Hala iyi bir insan olduğunu düşünüyorum ama evlilik insanı olduğunı düşünmüyorum, sizde bu gözle bakın. Ama bence denklik çok önemli, hiç evlenmemiş hiç evlenmemiş birisi ile daha iyi gibi. Bekarım ve büyük konuşmamak kaydi ile boşanmiş bir erkekle yola çıkmak istemem bir daha. Aileni ikna et, kendini ikna et, dava dosyasını iste oku yüzleş çok yıpratıcı, ne gerek var en güzel dönemlerde bu strese. Üstelik sizin durumda bir de çocuk var. Asla normal bir evlilik olmayacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…