En iyi bıyık alma yontemı nedır arkadaslar

Arkadaşların falan önerisiyle sir ağda aldım. Ve uyguladım fakat yüzümde bazı yerler kanadı üstelik bütün tüyleride almadı.O kadar iğrenç durmuyor yüzüm ama kötü yinede sivilce falan oldu.. Sizce devam etmeliyim yada bi püf noktası var mı sir ağda kullanmanın??

Son düzenleyen: Moderatör:
bıyık bölgesi hassas olduğu için sir ağda bende iz bırakıyor 1 saat kadar ve azalttığını da düşünmüyorum (fakat sir ağda bacaklarda gerçekten azaltıyor). o nedenle iple alıyorum o da başlarda biraz acıtıyor ama alışınca gerçekten hem pratik hem temiz hem de iz miz olmuyor. yapar yapmaz dışarı çıkabiliyorum :) iğneli epilasyon da bence kalıcı olması açısından güzel bir çözüm ama acısı yüzünden açıkçası hem cesaret edemem hem de kadıköyde oturuyorum ve hiç bi tane iğneli epilasyon yapan yere rastlayamadım, hep lazer var (

Sir ağdayı bugün 2. kez kullandım hiçbir yan etki yapmadı suratımda kızarıklık sivilce falan üzerinden 6-7 saat geçti.

sir ağdayla alınca sivilce çıkıyor bnde çook hassas cildim uzun zmandır böle :sinifsinif:

bende çok korkuyordum sir ağdadan yara falan olur diye ama ilk seferde az bişey kötü oldu 2.de falan bi problem yok tavsiye ederim ip gibi acıda yok...Umarım ileridede kırışıklığa falan yol açmaz

canım ben bıyık teli var ondan kullanıyoruım 1 dakikada alabiliyosun hepsiniii 1 tane bile kalmadan.azaltıyoda eskiden daha çoktu bnmm şuan 2, 3 haftada az fln çıkıyooo tavsiye ederim

canım ben bıyık teli var ondan kullanıyoruım 1 dakikada alabiliyosun hepsiniii 1 tane bile kalmadan.azaltıyoda eskiden daha çoktu bnmm şuan 2, 3 haftada az fln çıkıyooo tavsiye ederim

nerde bulabılırım bıyık telini canım :sm_confused:

A-a çok enteresan ilk defa duyuyorum.
Canım nedir bu bıyık teli nereden bulabiliriz biraz bilgi verebilir misin? yerimseniben

ben sir ağdayla alıyorum cezvede ısıtılanlardan yıllardır. sıcakken henüz soğumamışken çekiyorum hemen halloluyor. ama cildime uzun vadede zarar verirse diye korkuyorum. sonuçta yüze ağda uygulamak zararlı kırıştırır. iğneli epilasyon da denedim nokta nokta izler oluyordu bıraktım. ipi hiç denemedim sanırım en iyisi o, sert de çıksa iz bırakmaz.
geçenlerde dr. öz ü izliyordum.. bir kadın bu soruyu sormuştu. dr. öz ağda kırışıklık yapar yüzde. eskilerin bir alışkanlığı vardır iple alırlardı. sanırım en iyi çözüm o ama ağdayı da ılıkken sürün illa kullanıcam derseniz demişti. e ılıkken sürünce de almıyor tabi...

erkeklerin yanak üstü için kullandığı telden mi bahsediyosunuz acaba bende sir ağda kullanıyorum ama kırışıklık hatta sarkma yapıyormuş, bu teli abim(kuzenim) almıştı kendine bende o zaman denemiştim ama hatırlamıyorum nasıldı

ya ben sir ağda kullandım ilk başlarda bi sorun çıkarmadı ama sonradan bıyık bölgesinde 3 tane sivilce çıktı ve sivilceler yayılmaya başladı şuan hiç kalmadı ama kötü bi görüntü yaptı.

Sir ağda sivilcelenme ve ileride (40 yaşında filân) buruşma yapıyor dudak üstünde...

Yapmayın arkadaşlar...
:1hug:
Ben iple almayı öğrendim... Çıkınca tık tık hallediyorum.
2 elinizle kelebek şeklinde buruyorsunuz ipi. Alıyorsunuz gerçekten çok iyi birşey...

en güzel ve sağlıklı olanı iptir ağda da yanma leke ve alerjik durumlar olabiliyor

resim ekliyemiyorum:çok üzgünüm:niye bilmiyorum daha önceden sorunsuz eklerdim.link vereyim dedim onuda yapamıyorum ya nerden çıktı bu kurallarklava: ama neyse

merak eden hanımlar fiyatı bazı yerlerde 1 tl bazı yerlerde 2 tl. valla benim çok şükür bıyık sorunum yok sositosositoteyzeme hediye aldım bu aletten kuzenim beğenip el kurunca bir tane daha aldım kızlar üstüne kapışıyorlar kullanmak içindelikafadulden o yüzden şimdi sipariş vermişler 3 tane daha alcam kuzenlere. benim yüzüm fazla tüylü değil(var ama çok şükür alınacak boyda değil) ama kız kardeşimin tüy problemi var.:a015:
adı epilasyon yayı google da ''epilasyon yayı yada epicare'' diye aratırsanız resimleri çıkar. link verebilsem direk hazırlamıştım ama link veremiyorum o yüzden kendiniz bulun.bu arada youtube da çok güzel bir reklam videosu hazırlamışlar nasıl kullanılır diye tabi yine link veremiyorumklava: youtube da ''EPICARE How to remove facial hair with Epicare'' yazın bu çok güzel videoyu bir kere izleyin bu üründen kullanmamışsanız bile izlemeye değer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…