En iyi bıyık alma yontemı nedır arkadaslar

arkadaşım şu perşembe günü kolejde kurulan pazarmı

evet canım oradan aldım sadece 1 tl. sirle aldığımda harika sanırdım.pırıl pırıl oldu derdim. şimdi anladım ki o kadarda iyi temizlemiyormuş.bu küçücük çeyle istediğim zaman,istediğim yerde çok kısa sürede alıyorum canım.en çok hoşuma giden şey dudağım ve çenemin rengi açıldı ve palıyor.sürekli aynadan bakıyorum. aaaayyy ben artık ne kadar sıkıldıysam bu ağda işlerinden çok mutluyum bu aletle:teytey::içelim:

bi ismi yok mu acaba bu aletin
gidip bende alsam da kurtulsam iple aldırıyorum ben çok acıyor yawww
bu aletde iple alıyormuş gibi mi ??

bi ismi yok mu acaba bu aletin
gidip bende alsam da kurtulsam iple aldırıyorum ben çok acıyor yawww
bu aletde iple alıyormuş gibi mi ??

bildiğime göre yok canım ama ben bıyık epilatörü diyorum . ya da daha kibarı yüz epilatörü de diyebilirsin.pazarlarda bulursun. kaydirigubbakcemile2

ben aldim ondan ama beceremedim bi turlu yahu onu olmadi almiyoÇok üzgünüm çoook

ben aldim ondan ama beceremedim bi turlu yahu onu olmadi almiyoÇok üzgünüm çoook

tatlım başta ben de yapamamıştım ama biraz uğraşınca oluyo.a.shem ablam yapabildiyse herkes yapar.ablam inşallah buraya üye değildir.:1no2: elinde yam u şeli vermeden biraz tenine bastırarak ve aynı zamanda yuvarlayarak yapmaya çalış.elinde madem var mutlaka kullanmayı öğren bence

sebabına su aletin resmi bir ekle bacum ya

sebabına su aletin resmi bir ekle bacum ya

tatlım sanırım daha önce eklenmişti bir yerlere sen bi araştır. ben ordan görmüştüm. ama bulamazsan eklerim . ben çok rahatladım bu alet sayesinde herkes kullansın ,faydasını görsün istiyorum:enbuyukkk:

ben lapiden tüy dökücü krem ile alıyorum. 5 dk bekletip ıslak pamukla siliyorum. tertemiz oluyor. suyun altında tutuyorum kağıt peçeteyle kuruluyorum. yanma hissi olursa buz gezdiriyorum. hiçbir zararını görmedim. acısız ve pratik oluyor.

tuy dokucu krem çoğaltır ama :1shok: yaa evet lutfenn şu aletin fotosunu ekleyebilirmisinizzzz

hayır canım bende çoğaltmadı kesinlikle. neden çoğaltsın ki traş bıçağı ile almıyoruz ki!
sir de ileride dudak üstünün kırışmasına yol açıyor.

bende merak ettim taradım google de
kadınlarkulubunden daha önce eklenmiş hemde :))
işte buyrun;

canım tam aynı linki buldum ekliyordum ki sen daha önce davranmışsın. teşekkür ederim .ama ben alırken bu kadar bükmüyorum. umarım bulursunuz.

başlığı görünce hemen söyleyeyim diyecektim ama maşallah resmini bile koymuşlar, bende o resimdeki ismini bilmediğim aletten kullanıyorum, sosyete pazarından 2 liraya almıştım, başta bide uzamışsa acıtıyor biraz ama alışınca çok pratik kesinlikle tavsiye ederim

iple almayı düşünürsen ben tarif edeyim
ipin ucunu bagla masıra olmasın normal dikiş ipi daha az canın yanar
baş ve işaret parmagınla ipi tutup burarak bıyıklarını tuttur ve al
tarifte burdan bu kadar oldu-tatlicadiarzu-

canım tam aynı linki buldum ekliyordum ki sen daha önce davranmışsın. teşekkür ederim .ama ben alırken bu kadar bükmüyorum. umarım bulursunuz.

Bende bugun kosup hemen aldim 1.5 tl ye.Henuz tam nasil kullanacagimi anlamadim ama iyi birsey gibi.

bi arkadaş elle ısıtıyorsun diye bi ağdadan bahsetmiş el ağdası bunu kendi başınıza sakın denemeyin yapamassanız eğer her yeriniz ağda olur etinizi kaldırırsınız sir ağdayla alıyorum ben en iyisi bence a.s

ya ben bugün o yay şeklindeki aletten aldım ama daha nasıl yapacağımı tam anlayamadım detaylı şekilde açıklarsnız (kullananlar) çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…