En iyi bıyık alma yontemı nedır arkadaslar

ben de iple alıyorum eliniz alıştımı kendinizde kolaylıkla alıyorsunuz.ben bi ucunu dizime baglıyorum diğer ucunu da elime yapıyorum oluyor.

ben iple denedim ama yapamadim
sonra cimbizla deneyeyim dedim oda cok uzun suruyo hemde acitiyo

simdide agda ile aliyorum
ileride kirisiklilik olmasin diyede yuz jimnastigi yapiyorum kendimce
boyle bi cozum buldum

kızlar cımbız hc srmeyın bıyıklarınıza ck batıklar olsuyr sınır oluyorm ıple almayı ogrenmeye calışın..

eskiden kuaföre iple aldırıyordum ama acısına dayanamıyorum nedense çok kasıyorum kendimi şimdi ise veet yüz bantlarından yapıyorum kendim 2 dk. bitio

bende yüz bantlarıyla alıyorum ileride kırışmasından korkuyorum :18: iple almak istiyorum ama çok acıyo dayanamıyorum

bende kuaförde kaş ve bıyık aldırmıştım kaşlarımı cımbız ve iple bıyıklarımıda ağdayla almışlardı ama biz evde düzgün alamayacağımız için ipi tercih ederim ama nasıl alınacağını bilmiyorm

ben cmbzla alyodum ama şimdi iple almayı öğrenmeye çalışıyorum. eskiden denemiştim yapamamştm bugün yine denedim oldu sanki :) ileriki günlerde kendimi daha da geliştirebileceğimi düşünüyorum :) cmbza göre daha çabuk bitiyo

Bıyık için kesinlikle tavsiye ediyorum kıwrım kıwrım bir alet var ismini bilmiyorum 3 tlye aldım ama inanırmısınız kökünden çekiyor canım o kadar güzelki iple sadece yanağa yakın küçük bölge varya orayı alıyorum 5 dakika sürmüyor. Resmini koyacaktım fakat nasıl yüklendiğini bilmiyorum yeniyim canlarım.

kızlar kuaföre gidenler olarak bi şey sorucam ya bende gidiyorum da arada utanıyorum sizce bıyıklarımımı aldırcam denmeli yoksa dudak üstü bölgemi

En temiz ağda alıyor bıyıkları iple dakikalarca uğraşıyorum benim bıyıklar biraz dengesiz hemen 1 haftaya çıkar geçen ağdacımla konuştum o kadın çok bilgili bu konuda kesinlikle ağdayı önerdi hem ölü deriyi alır hem kökleri zayıflatır dedi ipe alıştırınca bıyıklarını alsan dahi var gibi görünüyor siyah noktalar gibi böyle benim arkadaşımın sürekli öyledir

Son düzenleme:

epilasyon yayı deniyor ona. bana onunla almak çok daha kolay geliyor, sir ağdadaki gibi saatlerce iz kalmıyor... ben sir ağda asla yüzüme sürmüyorum çok kötü iz yapıyor (bütün gün evde oturacak kadar). cildim hassas...

bence ağdadan uzak dur kesinlikle ağda kırışıklığa yol açıyo bunu istemessin heralde iple al yüzde en iyi yöntem bu ha bide sarartadabilirsin ama en iyisi iple alma

Ağda ile kırışıklığın hiçbir alakası yok. Yaşın gençse zaten kırışıklık olmayacaktır, o ilerideki yıllarımızda başımıza gelecek olan kaçınılmaz birşeydir, yani ister iple al ister ağda ile. Bence hangisi daha az acı veriyorsa onu tercih et

ben bugün lazere gittim bir arkadaşımın ve annesinin tavsiyesiyle çok memnun kaldım tüm vücut yaptırıcam kadın en çok acıyan yerlerden biri yüzdür dedi ve inanırmısınız hiç acımadı genitali falan hep hallettiricem orda çok memnun kaldım ordan

cımbızla alınca nie daha çok uzasın ki.. sonuçta o da kökten alıyo kafamçokkarıştı
ben cımbızla da aldım çogu zaman öyle bi durumla karşılaşmadım yani
cımbızla uzamaz ama en ıyısı ıp veya cımbız eger cok acır dersenız bıyıklarınızın oldugu yerı sıcak su ıle yıkayın veya pudra surun acısını azaltır..

en iyisi ip...
benim cogu yerimde tuylerim cook azdir ama biyik cok malesef.. agdayla aldigim zamanlar 5 gun icinde siyah siyah cikiyodu..
iple aliyorum uzun zamandir 1 haftayi gectigi halde daha yeni yeni cikiyor... bide siyah degil,ip oneririrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…