En iyi bıyık alma yontemı nedır arkadaslar

cns87 canım ne alırsan bir milyoncu larda satılıyor genel olarak ama bazı güzellik malz. satan yerlerde de bulabilirsin bazı tuhafiyeciler bile satıyor böyle şeyleri bizim burda ben hediyelik eşya pazarı vardı ben orda makyaj malz. satan bir stantan almıştım 2 liraya.ama duyduğuma göre fiyat genelde 1 liraymış

cnm son bir soru daha =) senin aldığının markası neydi epicare mi opuyorumnanaktan

yok epicare markasını internetten duydum benim aldığım marka LıLA.google görsellerinde epilasyon yayı diye aratırsan ilk sıra 3. resimde görürsün. ben aynı o renk kırmızı almıştım hoşuma gittiği için sonra birde mavisini aldım aynı ailede farklı kişilere aldığım için kimsenin ki kimseninkiyle karışmasın istedim belki iyi olmayabilir.

bende bu siteden öğrenip almıştım. alırken pek umutlu değildim. 1 liralık bişey diye. ama çok güzel alıyor valla 2 dakkada tertemiz oluyor benim çok çabuk çıkıyor uyuz oluyordum her zamanda iple uğraşmak zor geliyordu. 1 milyoncu gibi avm yerlerde var. süper oldu valla teşekkürler kadınlar klübü opuyorumnanaktan

bende bu yönteni deniyorum yüzüme sir kullanmam bende çünkü hem sarkma hemde kırışık yapabilir.
saolsun bana da bi arkadaşım öğretmişti bu yöntemi başlarda zorlanıyorsun parmakalrın acıyor ama sonra alışıyorsun . bu arada her ip almıyor kimisi kalın geliyor vs. ozaman iple alamıyorum diye umutsuzlağa düşmeyin

bi arkadaşımın bıyık bölgesi mahvoldu bununla..bi sürü sivilce ve kabarcık çıktı.. dışarı çıkamadı bi hafta vallahi.. bende almadım o yzden

İlk defa duyuyorum böyle bişeyin olduğunu,

Çok ilginç geldi bana ,

Nasıl alıyor ki bu alet kılları,

Kılları sıkıştırıp çekiyomu?

Hem kökünden almıyo galiba,kırıyo mu kılları?

Kullanan biri bi anlatıversin ayrıntılı şekilde yaa,

Lütfen...
bilmiyorumkismile

ben kullanıorum. kırıo mu bilmiorum ama kırmıo sanırım çünkü iple alıomuşsun gibi acıo zaten. kullanımı çok basit epilasyon yayı diye yazın çıkıo internette görürsünüz. bende sivilce falan yapmadı 3-4 kere kullandım henüz. kızarıklık falanda olmadı. alıp dışarı çıktıım bile oldu zemuszemus

bende bi arkadaşımdan öğrenmştim bunu..ipin ucunu musluğa baağlıyorum sonra ipi buruyorum sol elime alıyorum makas şeklinde sağlanda aynı kuaförlerin yaptığı şekilde alıyorum..şimdi burdan anlaşılması zor gibi ama bence güzel bi yöntem kalınlaşma falan yapmadı bende

Celnur gel bana da öğret şunu da her hafta sirle alıp uğraşmaktan kurtar beni...sempatiksalakcinni

Bana da en uygun yöntem ip gibi gelio
Benim gibi cildiniz beyaz ve hassassa zamanla sirin iz yaptığı söylenio
Ben çok imtihan olmuşumdur bu sirle:bbo:
Bi keresinde saf ben, ne bi keresi bi kaç kez hemi de, su konserve sirlermi ne ondan yapmıştım
Ama çok sıcakken yapıştırmışım hemeeen kabardıakannehir
Fondotene falan bana mısın demedi
Ne iğrençççç, o durumda işe gitmiştim erkeklerden biri sormuştu uçuk mu oldu die
Ben de heeeee didim gamyoncuiremsu sırnaşık şey

Celnur gel bana da öğret şunu da her hafta sirle alıp uğraşmaktan kurtar beni...sempatiksalakcinni

azul canım anlatığım gibi ipi bağla musluğa ondan soonra bur ipi makas gibi..ileri geri ileri geri yapıyon göstererek daha iyi olurdudaaa

azul canım anlatığım gibi ipi bağla musluğa ondan soonra bur ipi makas gibi..ileri geri ileri geri yapıyon göstererek daha iyi olurdudaaa

Yaa ablam da bana gösterdi biraz ama beceremedim galiba...sempatiksalakcinni

bende yillardir iple aliyorum gayette menunum iz falan yok pratik elimde alisinca 5 dk bitiyo
diger bolgelerede barun epilator kullaniyorum cok memnunum

en iyi yöntem bence de iple yapmak.Eğer kendi kendinize yapamıyorsanız çevreden bilen birileri öğretsin kızlar,çok rahat oluyor tek başınıza yapabilince

iple almak en kolayı 2 dk kurtuluyorsun tüycüklerden

Tüm yöntemleri dnedim en iyisi ip ağdayla alırken hem bazıları kırlıor ve çabk çıkıyor hemde iple daha pratik . ayrıca ağda zamanla dudak üstünde sarkma ve kırışıklık yapıyor diye biliyorum

iple aldırıorm bende bıraz cıkıyor zaten cımbızlada alıorum arada hiçbir sorunum olmadı sımdıye kadar :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…