En iyi bıyık alma yontemı nedır arkadaslar

lila pratik epilasyon aleti

her yerede 1 - 2 tl ye satılıyor.

Eklentiler

• $YAY.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 60
benim cilfimde çok hassas bende dün aldırdım iple bıyık ve çene altını kadın aldıktan sonra saf alkol sürdü sivilcelenmez dedi. inanılmaz derecede yaktı ama sivilce yapmadı.

bende bu yaydan kullanıorum işte ben memnunum şimdilik çok pratik, evden çıkmadan bıle yapıorum kızarmıo. bazılarında sivilce yapmış bende öle bi problem olmadı. bence sivilce genel bir problemdir bununla ilgili oldugunu sanmıorum ya da metal olduu için belkı metale alerjısı olabilir.

bende sir ağda ile aldırıyordum ama leke yaptığını öğrenince artık ip ile aldırmaya karar verdim.

ipten şaşmam ben de
sir ağda yaptıktan sonra 6 saat geçene kadar güneşe çıkılmaması ve su değdirilmemesi gerekiyomuş
o yüzden en güzeli ip

valaha ben sir ağda yaptırıyorum kuaförde konservenin içindeki sir ağdayı sürüyo çekio bitti işte sakın ama sakın kendiniz cımbızla almayın kızlar çok kötü siyah ve sert çıkarıyo cımbıza elinizi sürmeyin

iple almak benim gözümden yaş getiriyodu çok acıtıyo bende bi milyoncuda bu aleti gördüm internette araştırdıktan sonra evde stok yaptım çok güzel bişey tüyü kökünden alıyo ve azaltıyo zamanla geçte çıkarıyo sivilce felanda yapmadı ben iple alırken sivilce yapıyodu cildim çok hassas olduğu için

valla sir ağda bantını kesıyorum kucuk kucuk ıkı parca halınde yapıstırıyorum cekıyorum pratık ohh
ama eskıden ıple alıyodum acıyodu bıde cok ugrstırıyodu.

yaa ben niye alamıyorum iple nasıl öğrenicem kuaföre aldırıyorum ama.:2:beyaz tenliyim siyah tüylerim haftasına çıkıyor bıktım bıyıklı bıyıklı gezmektennnnnn

sir ağda leke yapıyor,hemen yapmasada zamanla leke oluşma ihtimali yüksek.cımbız çok sert çıkarıyo ve çoğaltıyor.en uygunu ip..haftada bir iple aldırıyorum ben.

heheyyy musluğa bağlayıp denedim biraz başarılı oldum ilk denemeye rağmen teşekkür ederim yazan arkadaşa.artık ilerleticem çalışmalar başladı

ben onceleri iple aldırıyordum ama sivilce oluyodu 2 senedir sir ağda ile aldırıyorum sonuç süper azalma da var.oyuzden sir ağda en iyi çozum tabiiki

sir ağda leke yapıyor,hemen yapmasada zamanla leke oluşma ihtimali yüksek.cımbız çok sert çıkarıyo ve çoğaltıyor.en uygunu ip..haftada bir iple aldırıyorum ben.

ben sir agda yapıyorum kı bayadır kullanıyorum sir ağdayı ama dedıgın gıbı lekelenme falan yapmadı hem bana daha pratık geliyor. yapıstır cek ıkı dk bile sürmüyo

ben hep iple,alirim
en kucuklerini bil cekip aliyor..bu yontemden
mennunum..

iple almak en sağlıklısıdır. ağdanın ilerleyen dönemlerde kırışıklık ve sarkıklık yaptığını ben de duymuştum ..
iple al bence. 5 dk sürmez zaten bıyık küçük bölge. bir süre sonrada uyuşuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…