En erken hamilelik belirtileri

DB2C5DC9-6415-4888-B30F-2B70A07C9C1A.jpeg

Yine aynı siliklikte 2. çizgi çok sinirim bozuluyor.

Arkadaşlar bugün yarın adet gunum , dün test yaptım negatif, kan da yaptirmadim daha gidemedim, gebelik olsaydi eğer silik de olsa çıkar mıydı

Arkadaşlar bugün yarın adet gunum , dün test yaptım negatif, kan da yaptirmadim daha gidemedim, gebelik olsaydi eğer silik de olsa çıkar mıydı

Benim iç gün gecikme var, sabah yapıyorum çok silik 2. Çizgi çıkıyor, akşam yapıyorum hiçbir şey yok. Olsa da olmasa da çıkmayabiliyormuş bazen. Bende beklemedeyim.

Kizlar merhaba. Ben 9 aylik evliyim. Ilk donemler korunarak iliskiye giriyoduk ama 4 aydir korunmuyoruz. Bu ay adet olmadan 1.5 hafta once bulantilarim basladi goguslerim buyumeye basladi hic boyle olmuyodu yuzumde sivilce cikiyodu adet oncesi ve bu ay hic bi leke bile yok. Adetime 2 gun varken hafif kanamam oldu ondan sonra adet oldum ama gecen aya bakarak daha az miktarda kan geldi. genelde 7 gun suruyodu ve kanama oldukca yogun oluyodu son gune kadar ama bu gun adetimin 4ncu gunuydu ve dun aksam adetim bitti. Idrar testi yapmayi dusunuyorum birkac gun sonra hamile miyim sizce
Merhaba! İnşallah hamilesindir. Üstüne görme diyorlar öyle mi oldun acaba?

Suan heveslenmek istemiyorum diyecegim ama siz boyle yorumlar yaptukca ben baya hevesleniyorum insallah hamileyimdir ve o kanamada ustune gormedir :))

Fal baktirdim hamile var diyo biraz bende anlarim baktim resmen hamile birisi var kadinda anliyo bu islerden dedim muhabbet olsun. Kadinin oyle demesiyle icimde kelebekler ucustu resmen ya:)

Afedersiniz ama birşey sormak istiyorum kabızlık da bi belirti olabilir mi? :-/ sizde oldu mu böyle bişey. Ben birkaç gündür bu sıkıntıdayım da :KK43:

Kabızlık benim her zaman sorunumdu . Ama ben surdanda şüphelenmiştim adetimden 1 gün önce normalde kabız olmama rağmen ishal olurdum . Ama geçen ay öyle olmamıştı kabızlığım devam etmişti. Doktorlar kabızlığın da belirti olduğunu söylüyor. Bu biraz bünye meselesi tabi .

Eki Görüntüle 2132718

Yine aynı siliklikte 2. çizgi çok sinirim bozuluyor.

Adetinden ne kadar geçtiğine bağlı 2. Çizginin silikligi. Benimde öyle çıkmıştı testimde hatta ben 2 tane yapmıştım. Adetim daha 1 gün geçmişti. 5 gün geçince yaptığım daha belirgindi. Hiç bozma sinirini. Bende dün ultrasonda gördüm inşallah sende görürsün canım.

X