En Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Siz Neler Yaşadınız?

Test yapsana yarın? Bat ne zaman

1 1.5 hafta var ama test dün yaptım çıkmadı acaba kum felan mı döküyprum dedim

Doktora gittim canım bugun idrar temiz dedi kum ya da taş olsa jinekolog görür mü ki

Doktora gittim canım bugun idrar temiz dedi kum ya da taş olsa jinekolog görür mü ki

Açıkcası o konuda bir bilgim yok ama olumsuz bir durum olsa söylerdi diye düşünüyorum. O halde ne diyoruz inşallah hamilesindir

Yani net sonuç için adet geçmesini beklemek lazım. Ama tabi biz bekleyemeyenler klubü olarak erkenden yapıyoruz :)
Dün yaptım ama malesef ve belirti olarak göğüs diyolar ama göğüslerim aksine adetime yaklaştığında acırdı hiç bir sey yok

Dün yaptım ama malesef ve belirti olarak göğüs diyolar ama göğüslerim aksine adetime yaklaştığında acırdı hiç bir sey yok

Valla canım benimde bata 9 kaldı sadece özellikle sağ kasığıma ara ara sancı giriyor onun dışında bişeyim yokki zaten bişey hissetmmek için daha çok erken. Ah keşke biraz sabırlı olabilsek ama eşimde diyor ben hissediyorumbu ay güzel şeyler olcak diye. Kısmet bekleyip görücez. Akışına bırakmak lazım

Aynen eşimde aynı söylüyor canım benim de sol boşluğum yan tarafım ağrıyo kasıklarım da aynı şekilde

Aynen eşimde aynı söylüyor canım benim de sol boşluğum yan tarafım ağrıyo kasıklarım da aynı şekilde

Böyle durumlarda da sanki zaman geçmiyor. Eskiden derdim ne çabuk geçiyor şu 1 ay hemen regl zamanı geliyor diye. Şimdiyse işkence

Aynen canım valla ya napıcaz bilmiyorum bide ben erken gebelik testi yaptım yine olmadı 2 subatta regl olmuştuım en son ve benim 23 24 26 günde bir ne zaman olacağı da belli olmuyor

Aynen canım valla ya napıcaz bilmiyorum bide ben erken gebelik testi yaptım yine olmadı 2 subatta regl olmuştuım en son ve benim 23 24 26 günde bir ne zaman olacağı da belli olmuyor

Benimde sat 2 şubattı yumurtlama 15inde oldu 1martta olması gerekiyor ama test için erken sende test yapma konusunda sabırlı ol ki şimdiden psikolojini bozma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…