En Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Siz Neler Yaşadınız?

Hiç belli olmaz beklemek en iyisi her ikisi de olabilir ama inşallah gebesindir

Hamile olduğum halde kan testinde defalarca çıkmadı sadece hissediyordum ama kimseye inandıramadım ta ki göğüslerim yara gibi oldu dayanamadım bi kez daha kan vereceğim dedim ve o gün ögrendim benim en net belirtim dokunmadım uçlarına

Ne gibi belirtilerin oldu canım benim göğüslwrimde birşey yok
Ya üşütmemi acaba diyorum
Bilmiyorum ki canım inan bende bugun belim ağrıyo sadece yanmam geçti biraz

Kasık ağrısı oluyor ama girip çıkıyor ağrı gaz sancısı gıbı can felan yakmıyor bu sekılde hamılelık belırtısı yasayan var mıı?

Herkese meraba , ben de geçtiğimiz ay kimyasal gebelik yaşadım . Korunmaya gerek olmadığı için çalışmalara devam ettik. Son regl tarihim kimyasal dusuk yaptığın tarihti ve bu tarihe göre reglim 3 gün geçti. Adet olacakmışım gibi bir bel ağrısı var. Bir de kasıklarda nadiren batma. Meme duyarlılığı da 1-2 gündür var. Açıkçası kimyasal gebelikten sonra adet düzeni bozulur mantığıyla düşündüğüm için kendimi umutlandirmak istemiyorum. Ama içimde birsey de sürekli kafamı kemirip duruyor.

Mrb bende salı günü yani ayın 2sinde catlama ignesi oldum carsamba gunu iliski oldu ve folik asitle beraber duphaston diye bir ilac kullaniyorum bebegin tutunmasina yardimci oluyormus ogunden beri halada var belimde karnimda ve kasiklarim siddetli agrilar var kasikalrimda surekli birseyler batiyo adet olcakmis gibi agrilarlar beraber batma var ümitlenmelimiyim yani 1 hafta gecmesine ragmen igneden bu agrilar normal mi kanda ne zman cikar

Kızlar benim adetime 8 gün var. Bu ay bebeği kafaya takmamıştım. Olur veya olmaz dedim. Bugün rahmim çok kasılıyor, sürekli gaz oluyor, arada rahmimde batma oluyor, iç çamaşırımı indirirken akıntının şeffaf olduğunu ve sündüğünü fark ettim. Normalde düzenli adet olurum ama geçen ay 2 gün erken adet olmuştum. İlk kez bunlar başıma geldi. Kasıklarım ara ara ama şiddetli kasılıyor. Arada ateşim yükseliyor.

Rabbim isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Canım benim sürekli adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıdı. Göğüs hassasiyeti desem yürürken bile canım acıyordu. Bir de sürekli uyuyordum. İlk gebeliğim. 4 senedir istiyorduk. İnşallah hamilesindir sen de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…