Adete kaç gün kala gebelik testinde pozitif gördünüz?

Ben çizgi göremedim maalesef ben 11. Günde gördüm pozitifi umarım sizde de öyle olur 🥰❤️
Çatlamadan sonra mı yumurtlamadan sonra mı 11. Gün dü ve 11. Güne kdr test yapmadınız mı hiç ? Ben 2 test yaptım da silik görünce bu attıklarım da diğer test

Eklentiler

• IMG_0912.jpeg
    IMG_0912.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_0911.jpeg
    IMG_0911.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 10
Çatlamadan sonra mı yumurtlamadan sonra mı 11. Gün dü ve 11. Güne kdr test yapmadınız mı hiç ? Ben 2 test yaptım da silik görünce bu attıklarım da diğer test
8. Gün yalancı pozitif gördüm idrarda kanda sıfır çıktı 10.gün yine yaptım negatif 11. gün yine yapayım ya nolacak dedim silik gördüm çatlamadan sonra

8. Gün yalancı pozitif gördüm idrarda kanda sıfır çıktı 10.gün yine yaptım negatif 11. gün yine yapayım ya nolacak dedim silik gördüm çatlamadan sonra
Benim çatlamadan sonra sayarsak bugün 9. Günüm yumurtlamayı sayarsak 10 acaba hangısını saymalıyız o zaman umıdımı kaybetmemem lazım .

Yapacağım tabıkı sabırsısısm ben 1 sendır korunuyordum KPSS den dolayı bu senede olmadı şimdi bu tek bu ay hamıle kalabılırım :/ önümüzde ki 2 ay ıcınde kalırsam sınava denk gelir istemıyorum o zamanları :)
Umarım güzel haberi alırsın 🙏🏻

X