En Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Siz Neler Yaşadınız?

Aysu1997

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2018
13
3
27
BU AYIN 13 NDE YUMURTLAMA GÜNÜMDÜ VE YUMURTLAMA GÜNÜMDE ESİMLE BİRLİKTRE OLDUK ADET BELİRTİLERİ MUHAKKAAK 2 GÜN ÖNCE BASLARDI BENDE AMA 10 GÜN ÖNCE BELİRTİ VERMESİ NORMALMİ
GÖĞÜSLERİM ÇOK ŞİŞTİ ACIYORLAR YEŞİL DAMARLAR BELİRGİNLEŞMİŞ VE KARARDI SUT BEZECIKLERI VAR GOGSUMDE BUNU FARKETTİM VE BELİM SOL KASIĞIM SIRTIM COK AGRIYOR
KASIKLARIMDA BATMALAR OLUYOR
BUNA EK OLARAK BACAK AĞRIM VAR KARNIMDA ŞİŞLİK VAR KABIZIM VE GAZIM VAR ATES BASIYOR GECELERİ KOKU HASSASİYETİM VAR.BEN NEGATİF CIKIP UZULMEYEYİM DİYE TEST YAPMADIM AMA EVDE KLORAK İLE TEST YAPTIM KOPURDU SİZCE BU KADAR BELİRTİYE HAMİLEMİYİM LUTFEN BİRSEYLER YAZIN CEVAPLARINIZI VE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM SİZL

Belirtiler herkese göre değişiyor burada okumuş olabilirsin 10 gün önceden anlayan idrar testinde görebilen kişiler var. Sende idrar testi yap belkim gözükür. Belirtilerin bana gebelik varmış hissini yarattı vallahi hakkında hayırlısı olsun canım benim :)

A alinaz ay inşallah canım benim çok istiyoruz ama evlendiğimden beri ilk defa bu belirtileri yasayınca acaba hamilemiyim sorusu gelmiyor değil insanın aklına adetten 2 gün önce olsaydı belirtilerim adet belirtisi derdim ama 10 gün önceden belirti verince acabamı dedim

Acele etme diyeceğim çok kafana takma da diyeceğim ama eminim her gün sorgulayıp bunu düşünecek ve sürekli kendini dinleyeceksin. Hamiş çıkarsan çok sevinirim ama bat gününü bekle sabırla eğer o gün olmazsa kan verirsin senin için kesin olur. :) Hem bu arada başka belirtilerde çıkabilir.

haklısın canım bakalım hamiş çıkarsam haber veririm

Mutlaka ver merak ederiz biz hepimiz :) Bu arada yaşadığın diğer belirtileri de yazmayı ihmal etme :)

Mutlaka ver merak ederiz biz hepimiz :) Bu arada yaşadığın diğer belirtileri de yazmayı ihmal etme :)
merak etme canım ilk size vericem haberi bu evde yapılan gebelik testleri sizce ne kadar doğru klorak oluyor demişlerdi bana çünkü hamilelikteki hormonlar yükseldiği için idrarın asidi de yükseliyormuş buda kloroğun köpürmesine neden oluyormuş hamile olmayanların ise kopurmuyormus cnm

Bu konuyla alakalı hiç bilgim yok. Dediğin doğru olabilir, olmayabilir de :) Bence en garantisi kan testi şöyle ki ablam 4 gün öncesinden öğrenmişti kan vererek. Hani çok merak edersen bir kaç gün daha sabret kan ver. Ben tam adet günümde öğrenebilmiştim ondan önce yaptığım idrar testleri de hep negatifti.

Canım yok onların hepsi hurafe.ben de çok istiyordum hamilelik artık test almaktan biktigim zaman dedigini yaptım ama farklı bi bardağa eşim de yaptı ve ikimizinki de maşallah köpürüp taştı

Canım yok onların hepsi hurafe.ben de çok istiyordum hamilelik artık test almaktan biktigim zaman dedigini yaptım ama farklı bi bardağa eşim de yaptı ve ikimizinki de maşallah köpürüp taştı
Canım insan çok isteyince herşeyi deniyor valla sence belirtilerime gore hamilemiyimdir

Evet canim oyle yapicam heralde yada adet gunumu bekliycem bakalim gunu geçicekmi

Canım insan çok isteyince herşeyi deniyor valla sence belirtilerime gore hamilemiyimdir
Inşallah canım ama daha çok erken belirtileri kafana takma çünkü gerçekten insan çok istediği için bunlar olabiliyor vücutta. Ben de bunları çok yaşadım, rahat ol inşallah Allah hayırlı zamanda verir bebisini. Inşallah tez zamanda güzel haberler alırız senden

Inşallah canim bende çok istiyorum ama evlendiğinden beri ilk defa 10 gün önceden yaşadığım için belirtileri umitlendim cunku daha önce hep normal düzeninde adetlerini oluyordum

Inşallah canim bende çok istiyorum ama evlendiğinden beri ilk defa 10 gün önceden yaşadığım için belirtileri umitlendim cunku daha önce hep normal düzeninde adetlerini oluyordum
En kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evladın olsun inşallah canım,bunun en güzel yolu Allah'a bırakmak inanki. Rahat olursan bi bakmissin çift çizgi

En kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evladın olsun inşallah canım,bunun en güzel yolu Allah'a bırakmak inanki. Rahat olursan bi bakmissin çift çizgi
Hadi inşallah güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canim içimi ferahlattin

Bugün adet günüm sancım var gelip gidiyor sancı devamlı olmuyor hamile olma ihtimalim var mı sizce başına gelen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…